Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

London - Amsterdam

hello cure, za novu godinu putujem u Amsterdam tamo sam tri dana pa u London tri dana, polako si pravim planove i listu must see u oba grada, a potrebno mi je i puno savjeta, pa volila bi da tema potraje da se javite sve sa svojim dojmovima iz jednog od ta dva grada, sto obici, sto zaobici, trenuto me muci nekoliko stvari: - da li je dovoljno tri dana za obici vece znamenitosti u Londonu, ljubitelj sam sherlocka holmes-a obavezno planiram obic baker street, njegov spomenik, a isto me zanima da li ima nesto iz Only fools and horses - ponudjen nam je obilazak Seven sisters cliffs of Dover i gradica Brighton jel netko bio, dojmovi, isplati li se otici, da se ne razocaram a izgubim dragocjeno vrime po Londonu - mm i ja smo ko i svi hrvati ovisnici o kavi, gdje popiti dobru kavu, a da nisu bezvezne muckalice Bila bih jako zahvalna na svim savjetima i prijedlozima
2017 11 12
hvala puno na savjetim, svjesna sam da ce to sve nekako biti brzinski, ali nadam se jos kojoj prilici pa da mogu vidit sta sam u prvom krugu propustila :D . ceka li se dugo na ulazak u muzeje?
2017 11 13
U ova dva ne, samo uđeš :) I besplatni su, odnosno možeš dobrovoljno ostaviti malu donaciju. Nekad zna bit manja ili veća gužva unutra, ali toliko su veliki da se ljudi rasprše.
2017 11 13
vidjela sam da su besplatni, rade samo do 18h, bojala sam se da bi se cekalo i na ulaz, ah...ako uspijem mozda nesto i vidim x-) a suveniri, gdje najbolje njih kupit, di god naletim ? :')
2017 11 13
Za suvenire trazi male standove sto dalje od centra, ja sam kupila tipa 3 za 5funti, 5 za 7 i tak neke ponude, jer inace znaju biti jako skupi u centru, magnetic ono 5funti
2017 11 13
tako obicno svugdi bude, sto je veci centar, veca cijena.. >:(
2017 11 13
koje oblike prijevoza ste koristile u Londonu, bus, vlak, tube, npr, ako iz centra hocu do camden street?
2017 11 13
Podzemna, i to s oyster card, definitivno isplativo! I naravno hodanje, hodanje:)
2017 11 13
cure, kako ste placale, gotovina il peglale kartice? prepostavljam da u camden market samo gotovina prolazi..
2017 11 16
Kako gdje, i gotovina i kartice. Amex, a pogotovo Diners nisu baš prepoznate kartice. VISA najbolje prolazi. Također imaj na umu da na vrijeme (dan, dva unaprijed, raspitaj se) rezerviraš funte u Hrvatskoj - može se dogoditi da nemaju na lageru. Ja sam svoje rezervirala u banci, tražila sam manje apoene.
2017 11 17
Kombinacija, gdje god sam mogla placala sam karticom a kes za birceve, standove i tak to:)
2017 11 17
hvala puno na savjetima, u banci sam se vec bila raspitivala, pogotovo radi kartica i provizija, u mojoj banci se mora prije rezervirat funte, a mm me uvjerava ma ajde stas kupovat funte, tamo ces. on se mislio pouzdat u svoj amex :D srecom imam ja visu.
2017 11 17