Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VAZNO - negativne povratne bez razloga!!!!!

> Krpice0001: > Danas sam napravila profil i odmah dobila 2 negativne od korisnika Žiculja jer sam stavila repliku na prodaju?! Što Vas briga ako netko prodaje repliku?! Nije Vaša stvar! Naglašeno je da nije original i onaj tko želi kupit će. Nisam nikakav prevarant! Mogu misliti o kakvoj se ženi radi, sve mi je jasno odmah!! Nitko normalan ovakve stvari ne radi, odvratno. Os rec da nisi normalna? Ok
2017 11 20
Cipelitza, ne kužim tvoj post, što zelis rec onim screenshotovima?
2017 11 20
Haljina sa fotke je moja i ja sam na forki. Ja ne razumijem zbilja koji je Cas problem gospodjo?!
2017 11 20
Vi ste stvarno bolesni, molim Vas potrazite pomoc.
2017 11 20
Erm. Prodaja fejkova je protuzakonita. Preprodaja takodjer.
2017 11 20
Ja nista ne preprodajem!! Ovo sam kupila ali ne odgovara mi!!! Godinama se ovdje prodaju fejkovi, odite svima soliti pamet i komentirati onda. Dajte molim vas. Dodjem prvi dan na stranicu da bi me se optuzivalo bez razloga i napadalo. Katastrofa. Pa ima i normalnoh stranica da prodam nesto sto mi ne odgovara! Dobidjenja. Velika antireklama za koju ce svi znati.
2017 11 20
> Krpice0001: > Ja nista ne preprodajem!! Ovo sam kupila ali ne odgovara mi!!! Godinama se ovdje prodaju fejkovi, odite svima soliti pamet i komentirati onda. Dajte molim vas. Dodjem prvi dan na stranicu da bi me se optuzivalo bez razloga i napadalo. Katastrofa. Pa ima i normalnoh stranica da prodam nesto sto mi ne odgovara! Dobidjenja. Velika antireklama za koju ce svi znati. Kak ti znas kaj se ovdje godinama prodaje?
2017 11 20
> Krpice0001: > Ja nista ne preprodajem!! Ovo sam kupila ali ne odgovara mi!!! Godinama se ovdje prodaju fejkovi, odite svima soliti pamet i komentirati onda. Dajte molim vas. Dodjem prvi dan na stranicu da bi me se optuzivalo bez razloga i napadalo. Katastrofa. Pa ima i normalnoh stranica da prodam nesto sto mi ne odgovara! Dobidjenja. Velika antireklama za koju ce svi znati. VJERUJEM DA TI PROLAZIŠ KROZ KRIZU IDENTITETA, PRVO TI NA PROFILU PIŠE DA SU NA PROFILU 2 OSOBE (??) POTOM PIŠEŠ DA TI NE ODGOVARA >MUŠKI< PULOVER, I ONDA TI MENI PRIČAŠ O DIJAGNOZAMA (??) AJDE MOLIM TE SAD NAM JOŠ NAPIŠI KAKO SI TI ILI TVOJ STIC/TETAK/UJAK/ŠUKUNDEDA POLICAJAC I DA ĆEŠ NAS SVE PRIJAVITI PA DA DOĐEMO DO VRHUNCA.
2017 11 20
> Krpice0001: > Ja nista ne preprodajem!! Ovo sam kupila ali ne odgovara mi!!! Godinama se ovdje prodaju fejkovi, odite svima soliti pamet i komentirati onda. Dajte molim vas. Dodjem prvi dan na stranicu da bi me se optuzivalo bez razloga i napadalo. Katastrofa. Pa ima i normalnoh stranica da prodam nesto sto mi ne odgovara! Dobidjenja. Velika antireklama za koju ce svi znati. DANAS SI NAPRAVILA PROFIL KAKO KAŽEŠ I VEĆ ZNAŠ DA SE GODINAMA OVDJE PRODAJU FEJKOVI, JESI TI NEKI VREMENSKI PUTNIK?! MINDFUCK
2017 11 20
Godinama kupujem ovdje sa sesteicninog profila, odlucila sam sebi i seki napraviti nas. Pulover je kupljen za poklon ovdje na krpicama. Nemam se sto dalje opravdavati bolesnim monstrumima. Prodat cu ga na fejsu i bok..
2017 11 20
Ja cu svakako svoje stvari prodati, a Vi cete zauvijek bolesna osoba koja ce vjerovatno brzo zavrsiti gdje joj je mjesto. Vidim da je nivo frustracije presao svake granice i da ste pred slomom
2017 11 20
mozda da sacekamo misljenje vjestaka prije nego prenaglimo sa zakljuccima
2017 11 21
> aleksandra050: > mozda da sacekamo misljenje vjestaka prije nego prenaglimo sa zakljuccima :')
2017 11 21
Sta da radim?Zena mi je ostavila negativnu jer sam ja njoj ostavila i nisam htijela maknuti nakon upozorenja da ce i ona mene staviti.Danima me zezala da joj slikam i mjerim odjecu,odgovarala iduci dan i dogovorimo zamjenu pitam je za slike jakne ne javlja se danima a bila je aktivna.Da bih joj ostavila neg zbog zavlacenja i ne javljanja i odjednom se pojavila na Krpicama s porukom da ja obrisem tu negativnu jer kvari njezine pozitivne i da ce ona meni onda staviti neg ako ne obrisem.I na kraju psihopatkinja ostavi neg i jos maltretira s porukama.Zena je tezi psih.slucaj i znaci mene netko zajebava da izvinete i to danima me zavlaci da bih ja dobila negativnu iz osvete
2018 01 18
1 2