Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Čuvanje djece-UK, DE

Lijep pozdrav. Imam 22.godine i iduće godine na jesen bi htjela iskusiti dadiljanje ili neki sličan posao u inozemstvu. Zanima me da li je neka cura od vas upućena u dadiljanje u UK ili Njem. Preko koje agencije naći posao? Da li je neka već radila taj posao u inozemstvu i kakva su iskustva. Svaka informacija je dobro došla. 😊
2017 11 23
Imas stranicu koja se zove Au Pair, ja nisam isla ali znam jednu curu iz njemacke koja je tako otisla u SAD i super joj je :) na stranici ti sve pise sama si biras obitelj i oni tebe pa si pogledaj malo po stranici
2017 11 26
Ja sam išla preko au-paira prošle godine. Dobro iskustvo, ali nije baš placeno...od 250-310 eura mjesečno
2017 12 07
Ja sam isla u UK preko aupairworld stranice sto mi je bilo isplativije nego da sam isla preko agencije. Sreca je eto bila sto mi je obitelj platila povratnu pa nisam bila u gubitku nikakvom.. jedino je zeznuto sto tako nikad ne znas na kakvu ces obitelj naletiti, pa definitivno preporucam preko neke agencije otici makar su i oni nekad zajebani.
2018 01 17