Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Sport direct

Pozdrav :) zanima me je li netko naručivao muške adidas hoodice te kakve su veličine?
2017 12 04
Ja sam narucivala prije. Često je znalo doci taman vel kakva je i opisana, ali zadnjih 2 puta su došle ogroomne majice. Narucila sam vel m (tocnije nike 2 dukse) koje su trebale biti poklon, dva dana prije ročkasa su stigle ne M vec XXXl. ( u životu nisam vidla takvu ogromnu vel)... Dobro provjeri opis artikla i same mjere :)
2017 12 04
u tom slucaju oni pokrivaju troskove vracanja ili ?
2017 12 04
iskreno nemam pojma, meni se s tim nije dalo zezat pa sam prodala dukse pod pravu vel :D
2017 12 04
Hvala na informacijama :D
2017 12 05
Meni jučer stigle Karrimor tajice vel S ali mi se čine vece rekla bi da su prije M. Odmah sam ih stavila u prodaju ovdje jer mi se ne da vracati. A plus toga falio mi je jos 1 artikal u paketu to sam im odmah pisala i dobila autom odgovor da cu dobiti odgovor kroz 4-5 dana
2017 12 09
Naručila sam ipak i pošiljka je na putu pa cemo vidjeti, ako ne bude odgovaralo također ću staviti u prodaju
2017 12 10
> arijana06: > Naručila sam ipak i pošiljka je na putu pa cemo vidjeti, ako ne bude odgovaralo također ću staviti u prodaju Ako je njihova greška, tj ne dobijete ono što je na računu, pišete im i oni šalju o svom trošku. Isto vrijedi i ako su ooslali krivu veličinu. Ne postoji način da vratite nešto što vam je jednostavno malo, tj ne odgovara vam,. Poštarina za nazad je prevelika. Raspitajte se ovdje, sigurno netko naručuje često pa može pomoći. Karrimor tajice imam 4, dugi model je veći, a 3/4 je malen dosta. Duge mi i S imaju lufta, a te 3/4 jedva navučem. Naručivala sam štošta, kojekakve brandove, muške i ženske artikle pa ako netko ima pitanja, javite se.
2017 12 18
Evo ja imam slučaj sa sport directom, jedan artikal mi nedostaje u paketu. Radi se o rukavicama za trčanje. Pisala im da nedostaje 1 item. Dobila automatski odgovor da cu dobiti odgovor kroz 4-5 dana. Dobila odgovor nalon 6-7 dana da im moram poslati slike paketa kako bi se uvjerili! Glupost! Razumijem da ima slučajeva iskorištavanja situacije i da ljudi pokušavaju svašta ali tko cuva paket 7 dana. Ja sam odmah bacila. U paketu je jos bila jedna majica za rođendanski poklon koju sam vec i poklonila. Da li je imao netko slično iskustvo? Mogu ja poslikati sve te artikle čak imam.i etikete još ali nemam onj vrecicu/paket i tu majicu koja je bila za poklon
2017 12 26
Drage cure :) Jel netko od vas često naručuje sa Sports directa - radi podjele troškova? Kupila bi samo jedan artikl pa 13€ poštarine izađe skoro kao sam artikl :D :D
2018 02 23
> Lina33: > Evo ja imam slučaj sa sport directom, jedan artikal mi nedostaje u paketu. Radi se o rukavicama za trčanje. Pisala im da nedostaje 1 item. Dobila automatski odgovor da cu dobiti odgovor kroz 4-5 dana. Dobila odgovor nalon 6-7 dana da im moram poslati slike paketa kako bi se uvjerili! > Glupost! Razumijem da ima slučajeva iskorištavanja situacije i da ljudi pokušavaju svašta ali tko cuva paket 7 dana. Ja sam odmah bacila. U paketu je jos bila jedna majica za rođendanski poklon koju sam vec i poklonila. > Da li je imao netko slično iskustvo? Mogu ja poslikati sve te artikle čak imam.i etikete još ali nemam onj vrecicu/paket i tu majicu koja je bila za poklon Nda, ja sam se odmah sjetila uslikati apsolutno sve što je u paketu, uključujući i kutiju, i imala sam time stampove na fotografijama... Tražili su fotke kao dokaz.
2018 02 23
> MarinaShoop: > Drage cure :) > Jel netko od vas često naručuje sa Sports directa - radi podjele troškova? Kupila bi samo jedan artikl pa 13€ poštarine izađe skoro kao sam artikl :D :D Hmmm, dok platiš polovicu poštarine (9 eura) i još 15ak kuna internet poštarine da ti pošalje se doma, dođe skoro na isto. Jedino da nađeš neku ekipu od bar troje da s njima naručiš, a to je jako teško... Probaj svoje bližnje pitati da se udružite, ali inače to je zaista za kupovinu "na veliko" ili ako nađeš neki ludi popust na neku stvar pa ti se isplati sve i da sama platiš poštarinu više nego da kupiš u HR (a dešava se jako često)
2018 02 24