Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija kraljeznice..Molim vas vasa iskustva,ako ih imate?

90 minuta! 😮 Sad mogu biti zahvalna doktorici sto me postedila tog mucenja..Odmah mi je rekla,mozemo mi probati ali vama to nece pomoci s takvom dijagnozom i da je operacija jedino rjesenje.. Kad se oporavim javit cu vam rezultate,vjerujem da ce biti dobri..I vama od srca zelim da cim prije to rijesite i da vam bude dobro..Da se uvjerite da vas sreca nije zaobisla..😉
2018 02 10
Obavezno javite rezultate.Nemojte požurivati operaciju dok nalaz ne bude negativan.I ja sam imala pozitivan urino nalaz,svaki odgovoran anesteziolog ne će uspavati pacijenta sa ikakvom sumnjom na infekciju.Puno čaja,tekućina i pozitive želim <3
2018 02 10
Naravno,za dva tjedna kad ponovim nalaz ako je dobar rekli su da ih samo nazovem pa ce me odmah primiti..Anesteziolozi su stvarno pazljivi i dobri,sve su mi detaljno objasnili kao i prosli put kad sam operirana.. Pijem bas dosta caja,vjerujem da ce nalaz biti dobar.. Hvala puno,pozitiva je tu...❤
2018 02 10
Pozzz...ne znam ništa o operaciji kralježnice, javljam se radi druge dijagnoze, ako pomogne. Imam trombofiliju i zbog nje sam izgubila prvu bebu pri kraju trudnoće. U međuvremenu sam dobila dvije curice, išla dvaput na carski i operacije su prošle ok. Dan prije carskog su mi ukinuli terapiju koju su ponovno uveli odmah nakon carskog. Doduše, ja sam bila na heparinu, ali isto postoji rizik kod operacija, no prošlo je sve ok. Sretno!
2018 02 11
Pozdrav, hvala vam sto ste se javili,jako mi je drago da je kod vas na kraju sve dobro zavrsilo..Znamo sto je Trombofilija,na srecu obje smo dobro prosle..I ja sam prvu bebu rodila s puno komplikacija,zatim dvije izgubila no nisu otkrili razlog,cetvrta trudnoca mi je prosla bez ikakvih komplikacija i rodila sam prirodnim putem..Prvi tromb je nastao prije pet godina u potkoljenici od tad sam na Martefarinu,nakon par mjeseci preselio se u zdjelicu i tu je jos uvijek..Genetskom obradom utvrdjeno je da su mi faktori V-Leiden i Pai-1 Heterozigot,znaci na Martefarinu sam dozivotno..Tri dana prije operacije prelazim na heparin na kojem sam dok postoji opasnost od krvarenja,nekih 4-5 dana nakon operacije,tad se vracam na Martefarin,za to vrijeme sam u bolnici pod njihovim nadzorom..Za vrijeme prosle operacije bila sam 10 dana,sljedeci 10 su mi dolazili doma svaki dan..Zaista su odgovorni,dobri i pazljivi ali kad znate pod kakvim ste rizikom,nije lako..Zato mi je drago sto ste podijelili svoje iskustvo samnom,da je nakon svega sto ste prosli sve dobro zavrsilo,vjerujte to mi puno pomaze..Hvala vam puno! ❤
2018 02 11
Imam problema s kralješnicom, i vratnom i lumbalnom. Suosjećsm od srca i želim da operacija što brže i bezbolnije prođe i također brz oporavak!!! <3 Drži se i javi se!
2018 02 11
> Majalike: > Imam problema s kralješnicom, i vratnom i lumbalnom. > Suosjećsm od srca i želim da operacija što brže i bezbolnije prođe i također brz oporavak!!! > <3 > Drži se i javi se! Hvala puno na lijepim zeljama! Brojim dane i jedva cekam da idem.. Kad sve prodje javim se svakako s rezultatima.. Vjerujem da ce biti dobri.. <3 <3
2018 02 11
> fadila1966: > > KreativnoSelo: > > Moj tata ima plocicu umetnutu izmedu dva zadnja kraljeska. Prije skoro 30 godina, u mladim danima mu je postavljena, nakon jedne teze prometne nesrece i godina hodanja po bolovanjima i izdrzavanja nesnosnih bolova. Unazad 8 godina je dizao tezak teret, sto nikako ne smije, i ta plocica mu se pomaknula te pritiskala zivac. > > Operiran je opet. > > Oporavljao se oba puta u toplicama i jako dobro su obje operacije prosle. > > U KBC Dubrava su obavljene. > > Njemu su smrt jesen i zima - tada ima teske bolove, pije ketonal i moli Boga da cim prije zatopli > Ajme,mogu zamisliti kako mu je..Ja inace ne radim vec pet godina jer zbog trombofilije nesmijem nista,zbog iste nesmijem ni u toplice..Meni ce mjenjati donji disk a izmedju svih na lumbalnom djelu kraljeznice umetati plocice..Kao i tvom tati i meni je najgori taj period,hladno i vlazno vrijeme,preko ljeta je malo bolje.. Upravo tako.. Želim Vam svu sreću i da se brzo oporavite i pišete ovdje samo pozitivne i sretne vijesti nakon operacije! <3
2018 02 11
> KreativnoSelo: > > fadila1966: > > > KreativnoSelo: > > > Moj tata ima plocicu umetnutu izmedu dva zadnja kraljeska. Prije skoro 30 godina, u mladim danima mu je postavljena, nakon jedne teze prometne nesrece i godina hodanja po bolovanjima i izdrzavanja nesnosnih bolova. Unazad 8 godina je dizao tezak teret, sto nikako ne smije, i ta plocica mu se pomaknula te pritiskala zivac. > > > Operiran je opet. > > > Oporavljao se oba puta u toplicama i jako dobro su obje operacije prosle. > > > U KBC Dubrava su obavljene. > > > Njemu su smrt jesen i zima - tada ima teske bolove, pije ketonal i moli Boga da cim prije zatopli > > Ajme,mogu zamisliti kako mu je..Ja inace ne radim vec pet godina jer zbog trombofilije nesmijem nista,zbog iste nesmijem ni u toplice..Meni ce mjenjati donji disk a izmedju svih na lumbalnom djelu kraljeznice umetati plocice..Kao i tvom tati i meni je najgori taj period,hladno i vlazno vrijeme,preko ljeta je malo bolje.. > Upravo tako.. > Želim Vam svu sreću i da se brzo oporavite i pišete ovdje samo pozitivne i sretne vijesti nakon operacije! <3 Od srca hvala na lijepim zeljama! <3
2018 02 11
Ja imam problem sa kralježnicom od malena. Tako reći cijeli život. Znam da nije isto kao kod tebe ali moje osobno iskustvo je da je operacija tj. imala sam dvije, bilo nešto što nikad neću požaliti. Od toga je prošlo već 20 godina i logično je da ne možeš neke stvari kao netko tko nije operiran. Kao recimo dizanje tereta ali inače što se toga tiče ne osjećam se drugačije od ostalih ljudi. Nemam bolova nikada, dobro možda kad sama malo pretjeram :D Vrijeme uopće ne utječe ko da nisam ni operirana :D Gle ako je to nešto što moraš napraviti onda gledaj na to pozitivno jer i to će proći. Sretno
2018 02 12
> bibavz: > Ja imam problem sa kralježnicom od malena. Tako reći cijeli život. Znam da nije isto kao kod tebe ali moje osobno iskustvo je da je operacija tj. imala sam dvije, bilo nešto što nikad neću požaliti. Od toga je prošlo već 20 godina i logično je da ne možeš neke stvari kao netko tko nije operiran. Kao recimo dizanje tereta ali inače što se toga tiče ne osjećam se drugačije od ostalih ljudi. Nemam bolova nikada, dobro možda kad sama malo pretjeram :D Vrijeme uopće ne utječe ko da nisam ni operirana :D Gle ako je to nešto što moraš napraviti onda gledaj na to pozitivno jer i to će proći. Sretno VELIKO HVALA! :* :* :* Nemas pojma koliko sam zeljela cuti ovakvo iskusto.. Ja ionako ne radim i doma ne dizem nista teze od 1-2kg jer znam da nesmijem,zbog Trombofilije me salju u invalidsku mirovinu..Znaci,kao sto mi je i doktor rekao da je ovo konacno rjesenje i da ce bol nestati..Zaista jedva cekam da idem,posto sam vec jednu operaciju prosla znam da treba vremena za oporavak ali neka..Taman cu se oporaviti dok ne pocne sezona kupanja,onda slijedi plivanje svaki dan,to mi je najbolja terapija...👍❤
2018 02 12
Da li da se zabrinemo ili je sve tako super prošlo da ne želite više s nama imati posla?
2018 05 27
> 2nducan: > Da li da se zabrinemo ili je sve tako super prošlo da ne želite više s nama imati posla? Da, i ja se pitam je li sve ok proslo, nadam se sa da
2018 05 28
Hvala vam cure sto se brinete, jos nije proslo..Trpim i cekam jer sam imala komplikacija sa drugom dijagnozom pa je operacija odgodjena za sedmi mjesec..Trenutno sam u fazi ponavljanja PO pretraga jer su prosli nalazi stari pa moram sve nanovo..Do sad bi se vec oporavila da su me mogli operirati kad je bilo dogovoreno..Izdrzat cu nekako jos mjesec i pol, samo mi je zao sto ce proci sezona kupanja bez mene..
2018 05 28
Ajme,stvarno se odužilo.Ja sam ponovno bila na epiduralizi,morala jer su mi bolovi bili nesnosni.
2018 05 29