Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta slanje paketa

> Danijela1982: > Curke molim da mi netko objasni . Saljem paket moja postarina uredno sve platim i onda poštar uzme curki 9kn. Uredno pitam na posti dal ima jos sto da platim zena kaze da ne. A ovaj njoj uzme 9kn za Što?! Ležarina? Jel ju paket čekao u pošti nekoliko dana prije nego ga je pokupila?
2018 05 27
Evo djevojke da vam kažem da preporučeno više nije što je nekad bilo, naime, prednost je jer se dobije samo ŠIFRA; ali pošiljka je kao obična, prednost pri slanju imaju PRIORITETNE OBIČNE pošiljke, tako da .... Ne znam kako da objasnim nekima ovdje... pošaljem obično ali prioritetno, i to brže stigne nego preporučeno... uff :D teški su neki ljudi ovdje :D
2018 06 24
Da ali nemas nikakvu potvrdu da je poslano i u slucaju gubitka posiljke nista ne dobijes
2018 06 25
> Entoni: > Evo djevojke da vam kažem da preporučeno više nije što je nekad bilo, naime, prednost je jer se dobije samo ŠIFRA; ali pošiljka je kao obična, prednost pri slanju imaju PRIORITETNE OBIČNE pošiljke, tako da .... Ne znam kako da objasnim nekima ovdje... pošaljem obično ali prioritetno, i to brže stigne nego preporučeno... uff :D teški su neki ljudi ovdje :D Ništa ne razumijem :D Blaženi Tisak, imaš točnu cijenu po veličini paketa, a ne razne kombinacije, di nikad ne znaš koliko ćeš platit.
2018 06 25
Ma užasno... em ne znaš koliko ćeš platiti em kasne paketi, em ti nabiju cijenu za nešto što nisi tražio, užasna pošta fuj... tisak je super slažem se, cijena takva, a unutra možeš stavit vola pečenog :D
2018 07 18
1 2