Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Ukrasavanje haljine - Savjet

Pozdrav, imam jednu duzu crnu haljinu koju volim nositi ljeti i dosjetila sam se kako bi stavila mozda neke heklane cvjetice ili tekstilne na nju... e sad, ne znam gdje bih mogla kupiti takvo nesto u Zagrebu ili ako netko zna da ima na nekom web shopu ILI ako netko ima od Vas da radi doma takvo nesto? Sve opcije su mi otvorene... :") Hvala unaprijed na savjetima... p.s. Haljina je od dosta laganog materijala pa pretpostavljam da bi i ukrasi trebali biti laksi da to stoji kako treba... ,:)
2018 06 13
U Hobby artu ima zgodnih stvarcica za sasiti na haljinu 😊
2018 06 13
Pozdrav! Ja sam baš prije nekoliko dana na jednu svoju, kako bih zakamuflirala rupicu, našila bakin heklani tabletić 😁 (od tanjeg konca jer je i haljina, kao i Vaša, od tanjeg materijala, pamuka). Jako lijepo izgleda. 😃
2018 06 13
> Meda81: > Pozdrav! > Ja sam baš prije nekoliko dana na jednu svoju, kako bih zakamuflirala rupicu, našila bakin heklani tabletić 😁 (od tanjeg konca jer je i haljina, kao i Vaša, od tanjeg materijala, pamuka). Jako lijepo izgleda. 😃 Da, tako sam si i ja mislila... Probat cu poslati ovoj zenici upit pa cu vidjet hoce ona sta javiti. :")
2018 06 14
Probajte pogledati u Centri. Prije cca mjesec dana im je pozamanterija bila baš na supersniženju pa sam si dala oduška pogledati i ponešto kupiti. Stvarno je bilo svakakvih čudesa, od krasnih zakrpa do kojekakvih ukrasnih vrpci.
2018 06 15