Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure koje imaju 100% povratne informacije

Mislim kako nema smisla ostavljati te povratne informacije,jer u zadnih par dana su me bas te cure razocarale!Jedna je poslala tuniku opisano kao novu,nikad nosenu,sto naravno nije bilo!Tunika ne da nije nosena,nego je ofucana sa ogromnim bijelim crtama od znoja ili soli (ne znam) koje navodno nije vidjela.Druga laze kako je poslala robu,sto naravno nije bio slucaj,jer dva tjedna nakon moje uplate paket jedva jutros stigao i to poslan prije 3 dana,a cijelo vrijeme se cudom cudi kako to da paket kasni!Ne znam jesu li te cure glupe kad misle da cu nasjesti na to ili sta?Pa ne treba biti uopce inteligentan da bi vidio u kakvom stanju su stvari ili kad su poslane..A da ne spominjem ove sa manjim postotkom povratnih inf. :( Nazalost,ovdje je jako je malo cura kojima se moze vjerovati..
2012 11 27
sve to stoji i slažem se s tobom,ali u takvom slučaju joj ti napiši negativnu ocjenu,vidjela sam di cure imaju po 20 pozitivnih i jednu negativnu,ta jedna očito nije bila zadovoljna a ove ostale jesu! istina da to nije mjerilo ali bolje i tako nego nikako!
2012 11 27
Ja još nikada nisam ništa prodala niti kupila ali u bližoj budućnosti vjerojatno hoću,zato me sve strah hoće li se meni svidjeti to što sam kupila ili hoće li se mom kupcu svidjeti,hoće li biti zadovoljan.Stoga se trudim da nekako što realnije prikažem artikal.A ima i onih djevojaka kojima pošalješ pare a robu nikad ne vidiš ima svašta ma užasno.
2012 11 27
Ne znam uopce sto bih ima napisala,jedna je nudila da joj vratim robu pa da nesto drugo izaberem,ispala je fer sto se toga tice,ali mi ne moze tvrditi da je nesto novo,kad nije ili da nije vidjela fleke koje su ocite!Za ove koje lazu o slanju robe stvarno nemam rijeci,jer nisam ni trazila da mi se posalje u roku od 24h.Samo je trebala reci,ako je vec i htjela slagati,mogla je reci da je na putu ili sl,ne bih nista rekla..
2012 11 27
Ma danas ljudi samo gledaju kako da nekoga što bolje smuljaju.Čast iznimkama,i onima koji žele popraviti napravljenu štetu kao ta cura sa tunikom :)
2012 11 27
Ma danas ljudi samo gledaju kako da nekoga što bolje smuljaju.Čast iznimkama,i onima koji žele popraviti napravljenu štetu kao ta cura sa tunikom :)
2012 11 27
ne kužim kak nekoj curi/ženi može uopće past na pamet da se registrira na 'moje krpice' samo da bi nekog smuljala,lagala, prevarila ga.. ili kak može prodavat podrapanu,prljavu i preiznošenu odjeću i to pod izlikom da je skoro pa nenošeno i očuvano [:znoji] za takve situacije najbolje je da pitaš da ti stvar poslika sa svih strana da vidiš u kakvom je stanju, aa za kašnjenje paketa nek ti jednostavno poslika potvrdu koju je dobila na pošti s točnim datumom kad je poslan paket [:hihot]
2012 11 27
Treba biti realan s ocjenjivanjem, zato je tu, pa makar i pod onaj neutralan napisati ako baš ne želiš nekom negativno ostaviti, al nema smisla ni pozitivno onda ako nisi zadovoljan.
2012 11 27
meni je bed nekom ostavit negativan komentar [:znoji] strah me da ona meni ostavi neg. kom. makar je moja odjeca dosla do nje super ocuvana (ako se radi o zamjeni) evo sad nedugo sam imala zamjenu s curom koju nebudem imenovala - trenirka mi dosla puna fleka i onih rupica od nepravilnog pranja, ona je svoju trenirku procjenila 100kn pa sam ja njoj poslala dvije stvari(nazalost) i dok sam joj rekla to za ostecenja ona meni kaze da je to nemoguce [:frustriran] pa ako koja hoce znat ime od doticne neka mi se javi u inbox [:smijesi]
2012 11 27
hmmm zanimljiva teme, imala sam nedavno takvu situaciju, curu također neću imenovati, zamjena je bila u pitanju, artikli iste vrijednosti, dogovorimo se da obje pošaljemo preporučeno, ona to naravno nije napravila što mi je isto bezobrazluk, jer ja tu ispadam glupa i plaćam preporučenu poštarinu a ona je kao fol "zaboravila" ali najgore je da sam dobila majicu koja je potpuno nenosiva puna je mucica od pranja ili nošenja ne znam, ali naravno o tome nije bilo ni riječi, nego je opisana kao nošena par puta...i još bezobraznim tonom mi se obraća kad sam joj to rekla, i šta sad imam nešto što nikada neću obući, cura tvrdi da je majica obučena dva puta!!!, i naravno ima dosta pov.sve su pozit. šta reći... očito sam samo ja ........ da ne kažem šta [:frustriran]
2012 11 27
TinaValentina, i meni ti je isto bed ostavljat negativne, al kaj ćeš drugo ak nisi zadovoljan, mislim da treba reći ono kaj misliš...A i ovo oko poštarine, ja sam poslala paket, bio je još k tome teži pa me poštarina došla 23 kn, a dobila sam jednu stvar ( jer je bila toliko cjenjena za mojih nekoliko) i poštarina obična, svega 4.50 kn, malo mi je bilo krivo, al isto sam prešutjela i onda se grizla poslije...Jer sam si mislila da sam slala obično nek slučajno ona ne dobi il može reći da nije dobila, ja dokaz nemam...Odsad sve komentiram i briga me, da smo svi iskreni kako bi i trebalo biti, neki bi i bolje pazili što šalju i kako...Samo ih treba netko malo opomenuti.
2012 11 27
Problem je i u samim slikama..Znala sam nešto kupit, na slikama je izgledalo tisuću puta drukčije nego kad mi je došo paket.. [:vrti] Glupo..Mislim, super je to što slikaju stvarčice u kombinaciji s nečim, al nek onda ne lažu da je haljina, tunika, košulja i sl. uska sam zato što su je na slici stegnule remenom..Jedna je napisala da je majica s-xs, kupila sam je, kad ono, u nju stanu tri mršave ko ja..Il gnjavaže s lošim slikama,dobro, svakom se desi, al ako stvarno želiš nešto prodati, budi fer prema potencijalnim kupcima pa se bar potrudi lijepo je slikat sa svih strana, i da na slici boja bude točna, po mogućnosti i kako stoji na tebi, a ne da pišem tristo poruka u inbox tražeći da vidim kako to izgleda, na kraju ništa ni ne kupim..Malo bedasto [:ljut]
2012 11 27
Cure, ja razumijem da je nekome malo bad ostaviti negativnu, ali takoder mislim da u zasluzenom slucaju prema drugim kupcima da nije fer ne ostaviti.
2013 11 19