Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

Cure, znam da nam ne pašu baš svima cijene koje smo kao pojedinici odredili za određene artikle. zato bi htjela, da ako je moguće to malo i popravimo. [:smijesi] Evo u ovoj temi možemo raspravljati o cijenama i sve cure koje možda misle da su baš njihove cijene previsoke neka stave profil u ovu temu, a mi ostale ćemo prokomentirati. Počnite od mene, recite koje su cijene na moje m profilu previsoke pa ću ih sniziti :) [:smije]
2012 11 28
Apsolutno mislim da su ti cjene i vise nego ok. Ako tko zeli moze i meni dati koji prijedlog.
2012 11 28
AndrianaMatic i mrvica mislim da su vam cjene doista povoljne i dostupne svima [:smijesi] Što se tiče mojih cijena trudim se prilagoditi svima s obzirom na njihovo financijsko stanje i s obzirom na to da imam dosta nove i nikad nošene odjeće [:smijesi] ali rado ću pogledati i vaš prijedlog [:smijesi]
2012 11 28
evo ocijenite i mene....s tim da je moja roba vecinom nova,samo bez etikete jer ja cim dodem doma,otrgnem to..... i u sve je ukljucena pt... [:smijesi]
2012 11 28
Pozz.....evo vec duze vrijeme citam komentare o previsokim cijenama ovdje.....dakle moje cijene mozete svi slobodno pogledati i takve su kakve jesu, samo iz jednog razloga sve sto vidite nosila ih je moja draga lutka meni od milja zvana ( Durda ).....i jedino sto mi nije jasno zasto su recimo moje cijene previsoke za novu robicu, a od doticnih koje kupuju preko e-bay-a pa tu prodaju za cc300 kn nisu....i da neki dan sam cak naletila na haljinu od 2500 kn....u cemu je caka???????????
2012 11 28
@victoryi i Leilany cijene su vam skroz povoljne i pristupačne svima :) p.s. @Leilany predivna je vjenčanica [:zaljubljen]
2012 11 28
victory meni su i tvoje ok cak pratim neke tvoje krpice...
2012 11 28
anny,za mene nemas previsoke cijene jer ti šiješ stvari.... tak da...i da...imaš odlične stvarčice.... [:smijesi]
2012 11 28
Andrijana thnx...kak mi se čini da se bude moje dijete igralo s njom... [:smije] znam da je puno,al to su kao 2 haljine....a ja sam je platila...jako jako puno....
2012 11 28
Nemate previsoke cijene, dostupne su više manje svima... Ja se također trudim staviti cijenu zbog koje bi i kupac i ja bili zadovoljni, neke su mrvicu višlje jer je riječ o stvarima koju su praktički nove a dosta skupo plačene pa mi je žao dat ih za gotovo besplatno, no uvijek sam za dogovor oko cijene. One dakako nisu fixne i skoro uvijek snizim kad me se pita [:smijesi]
2012 11 28
AnnyDizajn tvoje cijene su stvarno prejeftine s obzirom da ti to sama šiješ i dizajniraš itd, a ona crvena suknja mi je apsolutno savršena :D A Leilany mislim da to za vjenčanisu fkt nije puno jer znam kakve se cijene kreću na tržištu... samo što mislim da ćeš ju teško prodati ovdje, jesi probala ikada na onim mjestima gdje baš otkupljuje vjenčanice? :)
2012 11 28
evo možete i kod mene pogledati pa reći ako je nešto preskupo. snizila sam stvarno koliko mislim da je u redu, ali drugačije je opet kada ja gledam svoje stvari, i kada netko drugi sa strane tko nije vezan uz njih prokomentira cijene [:smijesi]
2012 11 28
Tnx Leilany...da to su moje stvari samo sto malo njih to cijeni....stvarno sam najmanju mogucu cijenu stavila i ponudila stvari koje su potpuno nove i nase, ne uvozne..... [:smijesi]
2012 11 28
@aglaicaa mislim da su i cijene više manje ok, osim onih crnih platnenih tenisica jer sma takve iste u borovu vidjela za 45 kn ( samo primjećujem , no hard feelings [:sramezljiv] ) sve ostalo je stvarno povoljno i mislim da takve cijene, kakve su naše bi se trebale i kretati ovdje, na krpicama. :)
2012 11 28
ozbiljno? nisam pojma imala da su u borovu po toj cijeni, ja sam ih dobila na poklon, mislila sam da su kupljene za oko 120. odmah idem sniziti cijenu [:smijesi] hvala ti [:zaljubljen]
2012 11 28
1 2 3 4 5 ... 7