Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

jeje, ja sam skužila =) ali ja volim starke i u njima sam stalno, stalno, stalno (alternativka u duši), no slažem se ipak sa svečanom haljinom ne idu.... =)
2012 11 29
pa bi li stavila bijelu saten haljinu s čipkom i doli starke sa 101 rupom... to san jutros vidila.,.. oči mi se produbile [:smijesi]
2012 11 29
marezd* čitam tvoje komentare i krepavam.... kraljica si [:smije] [:smije]
2012 11 29
[slika:32c1b0cc-db5a-466e-8ae3-047e9a325733] premale gace [:kesi]
2012 11 29
a kakav je problem točno sa olovkom za oči na donjem kapku, ne kužim? recimo meni to baš odgovara od svih vrsta šminkanja koje sam prošla [:smije] i svi kažu da mi odlično stoji, naravno stavim maskaru i neko sjenilo uz to i odlično izgleda [:sokiran]
2012 11 29
ko ima male oči to mu još više smanji oči pa izgleda ka miš... [:sokiran] meni to nije fejl.. meni je kad stavi previše na oči pa izgleda ka crnilo od sipe!! [:boji]
2012 11 29
to se slažem hahaha [:smije] ugl. tko se zna našminkati ne može fejlati
2012 11 29
imaš pravo, ne bi ih stavila na haljinu.. ima jedna cura kod mene na faxu koja svaki dan dolazi sa crnom crtom ispod oba oka, ni puder, ni maskara, ni sjenilo, ništa... samo crna crta ispod kapka, i to sa vanjske strane.... i očajno izgleda....
2012 11 29
mani je najbolji mustafa suđuka... na njega odlijepim svaki put... [:smije]
2012 11 29
@nicolinna na to sam i mislila pod tom crnom olovkom na donjem kapku :)
2012 11 29
ja općenito ne podnosim vidjeti cure koje nemaju blage veze o šminkanju. prije par godina upoznala sam žensku koja je imala toliko pudera da tako šta u životu nisam vidjela. tekući puder, brijem pola bočice natrpano, NERAZMAZANO. srčani me zdero dan danas nosi tako puder, nerazmazan... jebem ti dragi narod
2012 11 29
e i to isto. haha znam i ja par takvih. a da ne govorim o neusklađenosti boje pudera i boje kože.
2012 11 29
pa kad udre po ton rumenilo, i stavi "duck face" ko prava ribetine, sunce ti kalajsano [:smije] [:kesi]
2012 11 29
znam Dajanice, to mi je očaj teški... a za puder bolje da ništa ne kažem... ima negdje nazad jedan komentar za cure kojima se točno vidi crta od pudera, meni nije jasno kako netko može uzeti nijansu koja uopće ne odgovara nijansi puti, ono stavi neki tamniji puder na lice da dobije iskvarcan look, a dekolte bijel ko krpa.... [:ljut]
2012 11 29
sve do jedne izgledaju k'o anoying orange u srednjoj sam išla u razred s curom koja je cijelu facu (blijede je puti) prekrivala bronzerom hhh plakala sam kad sam gledala kako se šminka. a vrat bijeeeeeeeel [:smije]
2012 11 29
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 43