Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Moje krpice.hr uživo

Drage djevojke, nadošla sam na ideju. Organizirala bih prodaju krpica uživo; zasada predlažem svoj stan gdje bi se okupili u grupama od 10-ak djevojaka sa robom za koju mislite da bi bila najbrže prodana. Grupa bi trajala cca. 3 sata, onda bi dosla na red druga grupa. Ako interes bude veći dogovorili bi se za sastanke par puta u tjednu. Djevojka koja misli da je ova ideja izvediva neka mi se javi, ako bi htjela pomoći u organizaciji - ona bi bila samnom cijeli dan ili koliko hoće i može. Možemo se i dogovoriti da svaki sudionik dodjeli 5-10 kn za neke sokiće ili sl., da imamo potpunu uslugu. Cijela ideja se svodi na upoznavanje, ugodno druženje i shoping. Smatram da je zgodno vidjeti krpice uživo, imati mogućnosti isprobati ih, a možda se i cjenkati. [:smije] Eto drage moje ako ste za komentirajte pa ćemo vidjeti dali ima odaziva. [:kesi]
2012 11 29
Super ti je ideja ja bih prva došla da nisam daleko [:kesi]
2012 11 29
to si gledala onaj Nate show? ja sam isto mislila da je to fora... [:smijesi]
2012 11 29
svida mi se ideja :) mislim da bi to proslo super, da bar imamo neki veci prostor
2012 11 29
Gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tijesna [:smije] Nisam gledala show, več smo imali takve akcije-doduše na otvorenom za azil Osječki..pa sam prosljedila ideju ovdje.. :)
2012 11 29
Fora! Bilo bi super takvo što napraviti :)
2012 11 29
Odlična ideja ja sam za :)
2012 11 29
Ja sam preedaleko,da sam blize odmah bi dosla! ali eto super ideja
2012 11 29
Evo curke, ja sam za! :) i u blizini Zg sam, pa @BeNice ako trebaš ikakvu pomoć oko organizacije tu sam! :)
2012 11 29
i ja sam za!!! :)
2012 11 29
a ja pozivam curke iz Slavonskog Broda za istu takvu akciju :))
2012 11 29
može može - ja sam za [:zaljubljen] bilo bi super kad bi to bilo u zgb kad sam i ja tamo (inače sam dio vremena u splitu na faxu) - donosim odmah pola svog (nenošenog) ormara [:smijesi]
2012 11 29
i ja sam za [:kesi]
2012 11 29
Zasad odličan odaziv, martica88-super nadam se da če biti uspjeha i kod tebe.. Djevojka koja je rekla da bi pomgla molila bih ju da se javi u inbox..
2012 11 29
A mogle bi i mi iz ovih krajeva Varaždin i okolica :)
2012 11 29
1 2 3