Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Zagreb smjestaj

Planiram jedan vikend u Zagreb pa me zanimaju povoljni smjestaji a da nije bas negdje izvan grada? gledam preko airbnb ali nisam sigurna u to pa me zanima jel netko isao preko toga i preporuke za iznajmljivace i smjestaj sa kojima ste bili zadovoljni?
2018 07 14
Ja uvijek preko airbnb uzimam smjestaj 😊 gledam recenzije iznajmljivaca i tjt. Ne mozes pogriješiti 😄
2018 07 14
Slazem se za Airbnb, ili pogledaj na Booking. A sve ovisi kakav tip smjestaja trazis, koji dio grada i koji cjenovni rang, ima filtera pa sve mozes naci
2018 07 14
pogledaj i na njuškalu, imaju jednodnevne. u zgradi di radim ima hostel - old laboratory pa ako i takav oblik smještaja odgovara ima ih hrpa u centru.
2018 07 14
hvala vam cure pogledat cu sve :)
2018 07 14
Ne znam je li kasno, ali najbolji apartman je Guest House Nokturno, sve je za cistu desetku i cijena je ok a nalaze se na Gornjem gradu iznad istoimenog restorana. Pogledaj cijenu preko booking-a ili ih kontaktiraj preko telefona
2018 08 01
> AnaMerry: > Ne znam je li kasno, ali najbolji apartman je Guest House Nokturno, sve je za cistu desetku i cijena je ok a nalaze se na Gornjem gradu iznad istoimenog restorana. Pogledaj cijenu preko booking-a ili ih kontaktiraj preko telefona hvala nije kasno cula sam za taj apartman i super je lokacija pogledat cu :*
2018 08 03