Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

cure koje ste nosile/nosite aparatic pomoccccccc :///////

ZNaci maloprije sam eto blesava ječa grozde ono kozije sise...i izmedudonje desne 5 i 7 mi fali 6... nedavno mo je stavio zicu sve do 7ice... e sad ja na tu stranu jedem i kako sam zagrizla zica mi se skroz u toj rupi di fali 7 savinula/udubila...odmah zvala ortodonta,,,on me narucio tek za ponedjeljak posto je sad vikend... bas osjetim da su mi zubi reagirali,imam feeling da su pokretljiviji /pomicniji odjednom...a mozda sam samo istripovala..dajte mi neku rijec utjehe ...necu izdryat do ponedjeljka ,,,sta ak mi pukne/ispadne zub...cjoj svast mi u glavi :////
2018 07 21
isse koliko sam necitljivo napisala post,tocno me sramota... al zivci i nervoza su odradili svoje..
2018 07 21
Samo nemoj panicariti :) Nosila sam aparatic, desilo mi se da mi bravica padne, zica makne iz bravice i te ostale stvari.. Sad imas samo taj osjecaj da ce se desit nesto, ali nece biti nista, izdrzat ces do ponedjeljka i onda ce to ortodont rjesit.. A u buduce nemoj jest neku tvrdu hranu tj zagrist.. Jer meni se desilo da sam keks tvrdi i pala bravica.. Bice sve ok bez panike :)
2018 07 21
A znam moja je greska,al nisam mislila da se zica tako lako moze savinuti,taman sam bobu grozda na tu praznu rupu zagrizla i udubila se jako...ono 6ica je bio veliki zub tak da je i rupa koja se treba popuniti velika... valjda nece nista biti,draze bi mi bilo da sam bravicu otepla nego ovo :/
2018 07 21
opusti se, neće ti niš bit :P Meni je otpala bravica na trojki i udubila mi se žica na četvorki( izvađene su mi četvorke, isto je rupa bila). Preživjela tako 3 tjedna na moru. Kak bi ti zub, za boga miloga, ispao sam od sebe? :s
2018 07 21
Hahaha ma ja sam vam uzasna panicarka...znaci ja sam sanjala da mi cjeli aparatic visi na jednoj bravici ko lanac od bicikla ...aàa ja negdje po sopotu kupim sarafe i bravice...nezz ni zasto bas u tom kvartu...ugl imala sam u ovih 8 mj jedno 4 nocne more...al nebitno to...samo zelim objasnit koliko sam strasljiva...znaci dns onak kad mi se to desilo,dani u glavi mi se pobrkali skroz...i onak kontam reko petak...odem na net vidim ortodont radi popodne...ok nazovem ga ,zavrsim razgovor ,sjednem na wc skoljku i gledam na ogledalce ava uspanicena zube...koji god da dirnem imam feeling da ae klima....odjednom mi sine ,dns je subota a ne petak ,ortodont neradi vikendom a ja sam ga ipak zvala....eto koji sam ja debil...enivejz hvala cure na savjetimai utjesnim rijecima fakat mi to puno znaci kad govorite iz vlastitog iskustva.. 😍😍😍😍
2018 07 22