Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Baksuz ili?

Možete li normalno listali sličice na svom i tuđim profilima? Ja mogu pogledati samo prvu sliku a ostale sličice iz tog oglasa mi neće otvoriti...i tako već neko vrijeme:-( Jesam li baksuz ili i drugima šteka? Ista stvar mi je i na kompu i na mob.
2018 08 07
Svako malo se netko javi s tim opisom nevolja (ja nemam problema, mogu normalno listati) i čini mi se da su savjeti bili da se promijeni preglednik - možda bi to pomoglo.
2018 08 07
Ja imam Firefox i meni je u redu, nema problema ni sa otvaranjem slika ni sa uploadom.
2018 08 07
> vedranapv: > Ja imam Firefox i meni je u redu, nema problema ni sa otvaranjem slika ni sa uploadom. Također :)
2018 08 07
Baksuz 😂
2018 08 07
Preko mozille ne mogu gledati slike, samo prvu. Ali preko chroma ide bez problema. E sad di je problem nemam pojima jer primjer na drugom kompjuteru je mozilla ok dok već na trećem nije :D Kod mene je firefox ažuriran itd. i ostalo je ok samo to šteka :')
2018 08 07
> Tinna18: > Baksuz 😂 I mislila sam ;) Preglednik mi je chrome... Hvala cure na odgovorima :")
2018 08 08
Evo samo da javim da je ponovo sve proradilo nakon podužeg vremena a nisam ništa mijenjala niti dirala :) Baksuz definitivno ;)
2018 08 09