Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je nestala Crna lista?

Evo opet ja i moji problemi po zamjenama, htjela bih prijaviti jako lošu suradnju, bezobrazluk i pokušaj prevare, pa vas molim samo da me uputite gdje da napišem post, ovdje ili ima tema? Ne zamjerite mi, nisam baš od foruma ,:(
2019 06 28
AntunMartina Hr7623400093230845276 na ime David Franjkovic 😃 MOLIM DODATI RACUN ANTUNMARTINA Uplatila sam novce,a nikad dobila paket.Vidim da i ostalim curkama je isto tako napravila! Zelim svoje novce nazad!
2019 07 11
Gdje je sad dokument CL?
2019 09 18
Nemam blage veze, i meni treba. Ajd baci oko na moju temu tu dolje i reci je li ova moja za nju.
2019 09 18
Bravo za one cure koje su ustrajale!!!
2019 09 30
Nije me dugo bilo ovdje jer smo bili u inozemstvu, ali vidim da se neke stvari nisu promijenile... i dalje ima prevara. Nekada je postojala ta "crna lista", gdje je mogu vidjeti? Hvala!
2019 10 01
Neznam kak se stavlja na crnu listu ali Ana Stanivuk me izvozala ko konja za hlace od 75 kn...znaci radi samo primopredaju reko super meni isto pase...muz radi u zg pa sam njega poslala po te hlace..prvi dan je zaspala drugi dan je rekla da je guzva u prometu treci dan isto nemoze dok moj muz svaki dan uredno ceka na dog mjestu..vec lud od mojih hlaca i svega dogovorim da mi posalje jer ovo nema smisla on je tjedan dana nj ceko na dog mjestu...od toga je proslo mjesec i pol dana javila se jednom da ce poslat u cet hlace od toga je proslo 16 dana...slala sam joj privatno ppruke ali ne ferma me ni 5 posto Najgore mi je kaj te hlace toooooooliko zelim
2019 10 11
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64fa80740a43dc9500bd6d0aea683c64.jpg)
2019 10 11
Pozdrav, molim Vas stavite na crnu listu “Laura2017” pod imenom Marina Samardzija. S gospodom se danima vec mucim. Slala sam joj i dodatne slike, i da joj je paket poslan i potvrdu slanja te smo se dogovorile da ce placati postarinu ona. Takoder, dogovoreno je kada joj posaljem da ce mi 100,00 kn biti uplaceno na racun, sto nije. Doticna prigovara za cijenu postarine, prigovara da paket ne bude mogla podici. I na kraju ga podize. Spustila sam joj cijenu sa 100,00 kn na 80,00 kn te joj govorim i molim ju da mi uplati novce s obzirom da je vec i paket primila. Tri dana odgada s cudnjikavim isprikama. Danas su novci sjeli i to 50,00 kn. Ako mozete, izbjegavajte poslovanja s njom. Takoder sam naknadno vidjela slicne komentare na njezinom profilu. S poštovanjem!
2019 10 22
Lp Osvrnula bi se na mnoge koji mi pošalju upite, traže broj računa , zavlače i onda se na kraju ne jave. Ne shvaćam čemu to...iz neke bolesne zabave ili... 😐🤨
2019 11 21
Prijavila bi korisnicu Kristinu Melnik kako joj se i zove profil jer je Podigla čizme prije 10 dana koje nikad nije uplatila a rekla je da je, prije 2 tjedna, nikakva uplata nije sjela niti je poslala kakvu potvrdu nakon što sam je zamolila. Poslala sam joj čizme u povjerenju jer ima puno dobrih referenci i jer sam išla na put pa sam žurila. Nakon što je podigla čizme prestala se javljati. Ostavila sam negativnu i izgubila lijepu kopiju ugg čizama koje bi ove zime možda grijale nekog poštenog.
2019 11 28
Molim da se na crnu listu doda korisnica steloan, podaci su: ANITA LEGOVIĆ IBAN HR0624020063201446120 Erste banka poslala mi je ofucanu i iznošenu majicu pod "novu". na poruke za povrat ne odgovara a uredno se prijavljuje. paket je također bio poslan 11 dana nakon uplate i nije stigao kada je trebao.
2019 12 06
Ovo: https://mojekrpice.hr/idnisx-186803 I ovo: https://mojekrpice.hr/idnisxx-327257 To je ista osoba. Prvi profil je blokiran zbog visestrukih kradja (tako pise u povratnima). Drugi je novootvoreni i s njega prodaje iste stvari, pod ostim nickom, isto mjesto stanovanja. Nije doslo do suradnje izmedu nas, ali kroz komunikaciju sam primijetila.
2019 12 15
Molim da se prevaranticu Kristinu Colic stavi na crnu listu, imala je pozitivne povratne njih oko 10-ak, kupila sam od nje haljinu za 250 kn i nakon uplate je izbrisala profil ili blokirala uglavnom nemoze se otvoriti njezin profil koji je bio pod nazivom KristinaBeslija. Situacija se je dogodila prije oko 3 tjedna, sramota da se neko bavi ovakvim poslom i da moze biti toliko dno od osobe da za ovakve novce ponizava i sebe i osobu koju je prevarila,fuj
2019 12 18
https://mojekrpice.hr/angemacov98-333551/feedback?tab=1 curke pripazite na ovaj profil!!! prevara!!! tokom par mjeseci i to u razmacima sam dobila u jednom danu tonu upita za moje bolje markirane stvarčice (osoba zna šta je dobro) i uvijek ista poruka koja glasi--Cijena za ovaj predmet u eurima, pošaljite mi na ovaj mail- [email protected] ali drugačiji nazivi profila.
2020 01 22
1 2 3 4 5 6 ... 7