Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Evita espadrile

Bok. Zanima me da li je netko narucivao espadrile? Rucno radene by Tanja Filipovic. Jeste li zadovoljne?
2018 08 27
Pozz i mene zanima isto. Ovo ljeto sam ih bas gledala na netu ,preslatke su ,pogotovo one kao natikace sa masnicama.Zute su mi 😍
2018 08 28
Meni su skoro sve divneee!😍 Steta sto ih se ne moze kupit u nekoj trgovini...
2018 08 28
vidim na fb akciju 50% :D
2018 09 14
Negativna recenzija: Evita espadrille (loša kvalitetna, grozna komunikacija)! Dok se još raspitujete o proizvodu jako brzo daju odgovore, ali kad kupite onda ažurnost prestaje (vidljivo iz priloženih slika). Najtužnije je što lažu da su poslali proizvod, pa se onda opravdavaju da ipak nisu jer im je nestalo materijala za izradu. I tako prođeš s njima cijelu torturu da bi tek nakon mjesec dana poslali napokon espadrille (iz Umaga za Split mjesec dana čekanja na isporuku), koje dođu u raspadnutom stanju (šta je vidljivo iz slike). Vraćam odmah nazad isti dan i tražim povrat novaca + poštarinu, oni na sve pristaju. Prolaze ponovo dva tjedna (Split-Umag), povrat novaca još nije stigao, kontaktiram ih ne odgovaraju, da bi za dva dana uplatili novac, ali samo u iznosu espadrilla bez poštarine. Na poruku nikad odgovor nisam dobila. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/60fd1cee88d6a4293d7125a974192551.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/29b6afabe59623a1dd37db75da861ea4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d46ff8dac3a9a52e09781678abdac226.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e61a10dac51c6c9be5d4219a703ac2ec.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/25121ba491e9f869f691f1f0ab7d99bf.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f50c9a8b02162911d921c9e7da0a2a20.jpg)
2020 10 15
Pozdrav, i ja imam negativnu recenziju. Prije mjesec i pol dana sam narucila i platila cipelice Evita by Tanja Filipović. Isti dan je narudzba potvrdjena, ali otad se ne javljaju. Poslala sam im nekoliko mailova s upitom za informaciju o narudzbi na koje nisu odgovorili. Nisu odgovorili ni na poruke preko instagrama. U posljednjoj poruci zatrazila sam povrat novca, međutim oglusili su se i na to. Osjecam se prevareno i tuzit cu je za prevaru. Ne nasjedajte i ne placajte unaprijed!
2020 11 16
Pozdrav. Imam isto iskustvo naručila sam haljinu 24.08.2020 i niti haljine niti povrat novaca ništa nije poslano/vraćeno. Zanima me ako ste uspjeli šta isposlovati jer meni se ne javlja na mob i poslala sam službenu pritužbu ali nema pomaka ni sa te strane.. Hvala na odg.
2020 12 11
Pozdrav, izgleda da nas ima više. Nakon što sam vidla članak na jolie.hr o njima i novim cipelicama koje su mi se baš dopale, odmah sam naručila i platila da nemam poslije posla s tim, to je bilo 19.10. I eto, do danas nisu došle. Nakon tjedan, dva sam poslala poruku na fejsu, pa nisu odgovorila, pa sam na Instagram poslala i rečeno je da je za izradu potrebno 7-20 radnih dana. Nakon 30 radnih dana sam opet poslala poruku, isprika je da materijal kasni, bla bla... Obećano tokom ovog tjedna i opet ništa :-D Samo mi nije jasno zašto se toliko reklamira i stavlja razno razne popuste, a na kraju ništa od toga.
2020 12 12
Bok, Ja sam uplatila cipele 19.11. i još uvijek nisu stigle. Poslala sam 2 maila. Na prvi mi je odgovoreno da se čeka cca 20 radnih dana. Na drugi mail nisam dobila odgovor. Sad piše na stranici da su cipele rasprodane... ne znam sto bih mislila...
2020 12 19
> ninaa19: > Pozdrav, > izgleda da nas ima više. > Nakon što sam vidla članak na jolie.hr o njima i novim cipelicama koje su mi se baš dopale, odmah sam naručila i platila da nemam poslije posla s tim, to je bilo 19.10. I eto, do danas nisu došle. Nakon tjedan, dva sam poslala poruku na fejsu, pa nisu odgovorila, pa sam na Instagram poslala i rečeno je da je za izradu potrebno 7-20 radnih dana. Nakon 30 radnih dana sam opet poslala poruku, isprika je da materijal kasni, bla bla... Obećano tokom ovog tjedna i opet ništa :-D > Samo mi nije jasno zašto se toliko reklamira i stavlja razno razne popuste, a na kraju ništa od toga. I ja sam sada poslala poruku na Instagram. Isto sam naručila cipele s masnom, ali mjesec dana nakon vas...
2020 12 19
> Buba21: > Pozdrav, i ja imam negativnu recenziju. Prije mjesec i pol dana sam narucila i platila cipelice Evita by Tanja Filipović. Isti dan je narudzba potvrdjena, ali otad se ne javljaju. Poslala sam im nekoliko mailova s upitom za informaciju o narudzbi na koje nisu odgovorili. Nisu odgovorili ni na poruke preko instagrama. U posljednjoj poruci zatrazila sam povrat novca, međutim oglusili su se i na to. Osjecam se prevareno i tuzit cu je za prevaru. Ne nasjedajte i ne placajte unaprijed! Ista stvar, ja naručila 18.11. Kako ćete prijaviti?
2020 12 19
Pozdrav svima. I ja sam naručila dva proizvoda. Prvo cipele s mašnom 18.10. i zatim majicu 18.11. Ne znam gdje mi je bila pamet kad sam vidjela da s cipelama filozofiraju. Kako dobiti natrag novac od njih? Očito neće isporučiti proizvode, a ne želim da mi novci propadnu. Nije mi jasno kako si mogu dopustiti takvo nešto i kako to sve prolazi. Ne bih ništa rekla da se povremeno jave i opravdaju. Jasna mi je situacija s covidom. Čemu tolike akcije kad nemaju namjere isporučiti proizvode. Tri puta sam im slala upit i stalno izmotavanja. Zadnje je da su poslali, ali pretpostavljam da nisu po svim pričama. Mogu biti još malo strpljiva, ali ako nemaju namjeru isporučiti, želim svoje novce natrag. Ima li netko ideju kako da nam vrate novac?
2020 12 23
Pozdrav! Evo da se i ja nadovezem. Katastrofa! Gledam espadrile vec duzi period vremena i narucila sam ih krajem 9.tog mjeseca. Nakon mjesec dana im saljem email, javljam se na instagramu... Odgovor je bio da ce mi se javit s brojem posiljke sutradan, no od toga logicno nista... Slala sam im poruke svako dva tri dana i logicno vidim uredno objavljuju postove, a na moje poruke ne odg. Prosla su 2mj i ja opet saljem, logicno isti smisao poruke samo drugim rijecima. Ponovo sam narucila prije 2 tj i od emaila da su primili moju narudzbu vise nusta nisam dobila. Proslo je skroro vec 20dana od toga i izgleda da nista bi od toga... Sva sreca stavila sam opcije placanja pouzecem... Ocajna komunikacija, a pusto reklamiranje po portalima. Dobro da sam naišla na ovaj post jer mi se dosad stvarno cinilo da su svi zadovoljni.
2020 12 23
Pozdrav. Jeste uspjeli doći do povrata uplaćenog novca?!
2020 12 24
> Deica11: > Pozdrav. > Jeste uspjeli doći do povrata uplaćenog novca?! Dobila sam mail prije Božica da će cipele stici nakon blagdana i to je to...
2021 01 03
1 2