Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prevarantica DaLia77-Tea Jandric-Sisak

Doticna je cista prevarantica, po svim CL je na fb i vec sam imala okrsaj s njom tamo jedva izvuces da ti posalje, posalje krivo, unisteno... a dok joj ne posaljes spopada te svaki dan.. ugl prije vise od 3tj poslala sam joj dogovorenu zamjenu sa potvrdom iz poste, ona svoje podigla i pravi se luda, na moje pitanje kad misli poslat kao.imala smrtni slucaj poslat ce za 3 dana, otad ni A ni B a uredno se logira na krpice, zato cure OPREZ
prije 14 dana, 09:17
Krivo ste napisali nick u naslovu teme. DaLia7 je dotična. Hvala na upozorenju!
prije 14 dana, 09:50
Kad vidim onakav suludi opis "o meni" logoreicnobezinterpunkcijasvimadjelimnegativneitd Tocno si pozelim s njom suradjivat. Hvala na upozorenju - stavite link na profil i pune podatke.
prije 14 dana, 10:53
A daj ne seri da si nasjela na teu😂😂😂. Ona je već odavno po Cl i tu i svuda. Treba samo malo pročitati Poznata skoro ko Ana mate i Lorena ferro
prije 14 dana, 11:03
A svi joj postovi imaju "prodajem"
prije 14 dana, 11:04
Na mobitelu sam pa ne mogu staviti link na profil ali dotična ima još jedan profil- Dellaila,Sisak sa 9 negativnih.
prije 14 dana, 11:29
http://mojekrpice.hr/dalia7-280932 http://mojekrpice.hr/dellaila-266168
prije 13 dana, 15:27
Kako samo fino skupi povratne... :(
prije 13 dana, 16:56
Bilo je njenih profila i više...Kad se pogleda na crnoj listi, izbacuje prevaru. http://mojekrpice.hr/grozdana-loza-183701?page=376& Pa kako niste provjerili crnu listu prije ikakve komunikacije s njom? A njen opis profila...Skroz nepismena, sve nabacano i sve nešto strogo. Ne bih uopće s takvom komunicirala.
prije 13 dana, 17:00
Nek mi netko objasni kako možeš sa 9 negativnih i dalje poslovati ?Imamo li ikakvih pravila na krpicama ,kad ide blok na profil?Ako netko i ne čita povratne,pa ovdje stvarno ne moraš listati satima da pronađeš razlog negativne .Ne razumijem :@
prije 13 dana, 20:37
> anja01: > Nek mi netko objasni kako možeš sa 9 negativnih i dalje poslovati ?Imamo li ikakvih pravila na krpicama ,kad ide blok na profil?Ako netko i ne čita povratne,pa ovdje stvarno ne moraš listati satima da pronađeš razlog negativne .Ne razumijem :@ Zar nije bilo da sa 3 ili 4 negativne profil treba biti blokiran??
prije 13 dana, 21:56
po "stilu" ju je sad lako prepoznati, vuk dlaku mijenja al stil nikada
prije 13 dana, 00:09
E ta mi se krvi napila kolko me ispitivala tipa " Hoćete vi nešto kupiti ili ne???" , samo ne tak pravopisno točno :s Srećom pa mi je previše išla na živce da bi kupovala od nje
prije 12 dana, 08:35
Zasto ova nije blokirana s toliko negativnih?
prije 8 dana, 11:33
ja sam s njom napravila zamjenu.. nakon dosta navlacenja ipak je poslala svoje i stvarno je bilo kao i opisano zato i je pozitivna ocijena... tad je bio taj jedan nick nov bez negativnih... ali je kasnije moju bizuteriju koju sam joj poklonila prodavala pod srebro za 100kn po prstenu... uzas
prije 5 dana, 18:55
1 2 Sljedeći