Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

×××STOP×××ZARA!!!!!

Cure koje prodaju artikle kupljene u ZARI na sniženju po smiješnim cijenama i ovdje prodaju po punim ili većim. Puno nas prati sniženje u Zari na web shopu i znamo da su cijene smješne i onda naletim ovdje na čizme koje se prodaju po 4 puta većoj cijeni...pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću.Sve smo mi ovdje da prođemo super a ne da nas neko pošteno "opljačka".Hvala
2018 09 24
> Snezanac: > Cure koje prodaju artikle kupljene u ZARI na sniženju po smiješnim cijenama i ovdje prodaju po punim ili većim. > Puno nas prati sniženje u Zari na web shopu i znamo da su cijene smješne i onda naletim ovdje na čizme koje se prodaju po 4 puta većoj cijeni...pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću.Sve smo mi ovdje da prođemo super a ne da nas neko pošteno "opljačka".Hvala Slazem se sa vama! :(
2018 09 24
> Snezanac: > Cure koje prodaju artikle kupljene u ZARI na sniženju po smiješnim cijenama i ovdje prodaju po punim ili većim. > Puno nas prati sniženje u Zari na web shopu i znamo da su cijene smješne i onda naletim ovdje na čizme koje se prodaju po 4 puta većoj cijeni...pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću.Sve smo mi ovdje da prođemo super a ne da nas neko pošteno "opljačka".Hvala Svaka cast...potpisujem svako slovo..👍
2018 09 24
Da smislimo možda neku peticiju? Da vlasnici stranice vide koliko korisnica percipira preprodaju problemom na koji se administratori moraju fokusirati (i da valjda ulože malo više novaca u održavanje stranice).
2018 09 24
> Ibidem: > Da smislimo možda neku peticiju? Da vlasnici stranice vide koliko korisnica percipira preprodaju problemom na koji se administratori moraju fokusirati (i da valjda ulože malo više novaca u održavanje stranice). 🤔 Bit će dovoljno da cure vide te da nikako ne kupuju ...ja kupila gležnjače preko weba one mrežaste za 79.00 i sad vidim pune krpice takvih po duplim i troduplim cijenama.
2018 09 24
Ma zara je smece, opcenito, to se isplati samo cekat snizenje pa kupiti. mislin jel to neko kupuje polovno uopce po tolikoj cijeni? Sta se sekiras, bit ce vjecno njihovo, pa nek bubaju cijene 😎
2018 09 25
Iditexovi brendovi uključuju Zaru, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershku, Stradivarius, Oysho i Uterque. Prijedlog: Za smanjivanje broja tagova, staviti samo "Iditex". Vlasnik namjerava ukinuti fizičke trgovine. Samo internetom. Eto; "još malo pa nestalo". A tada: "naručila krivi broj" ( povrat nije fora ).
2018 09 25
Ista stvar i sa mangovim krpicama.. 🤷🏻‍♀️
2018 09 25
> Snezanac: > Cure koje prodaju artikle kupljene u ZARI na sniženju po smiješnim cijenama i ovdje prodaju po punim ili većim. > Puno nas prati sniženje u Zari na web shopu i znamo da su cijene smješne i onda naletim ovdje na čizme koje se prodaju po 4 puta većoj cijeni...pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću.Sve smo mi ovdje da prođemo super a ne da nas neko pošteno "opljačka".Hvala U potpunosti se slažem!! Ista je stvar sa Mangom...bilo je sniženje 80%... stvari od 34, 40 kn..., a sada na krpicama grozne cijene...
2018 09 25
Sve puno 'krivo stiglo', 'ne odgovara' i 'fulala broj' 😁
2018 09 25
> Snezanac: > Cure koje prodaju artikle kupljene u ZARI na sniženju po smiješnim cijenama i ovdje prodaju po punim ili većim. > Puno nas prati sniženje u Zari na web shopu i znamo da su cijene smješne i onda naletim ovdje na čizme koje se prodaju po 4 puta većoj cijeni...pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću.Sve smo mi ovdje da prođemo super a ne da nas neko pošteno "opljačka".Hvala Bravo za post! Nisam zara ljubitelj, al ovo je sve tocno. Cijene zare kao u ducanu, a sto mene najvise nervira sto izgubim volju vise traziti sto zelim jer kad zaguglam odredeni brend izbaci mi milijun zara gluposti i odustanem. 😡😡😡
2018 09 25
> Ibidem: > Da smislimo možda neku peticiju? Da vlasnici stranice vide koliko korisnica percipira preprodaju problemom na koji se administratori moraju fokusirati (i da valjda ulože malo više novaca u održavanje stranice). Ma bitno da brisu artikle iz 2016e. To ce puno pomoci. Da bar izbrisu sve, nego ostane oglas bez slike i nastane jos veci nered!
2018 09 25
> ivy4862: > Ma zara je smece, opcenito, to se isplati samo cekat snizenje pa kupiti. mislin jel to neko kupuje polovno uopce po tolikoj cijeni? Sta se sekiras, bit ce vjecno njihovo, pa nek bubaju cijene 😎 Konacno se netko slaze samnom 😍😍😍
2018 09 25
"pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću." Akhm, ne znam što bih rekla na ovo. Tj. znam, ali mi se ne da više ponavljati.
2018 09 25
A tek stavljanje artikla naslovom ZARA nova haljina, itd.., cijena kao u zare, 1001 tag zara, i onda ako dobro pročitaš vidjet ces u tekstu "like zara", sve sa aliexpressa, cijena iz zare.
2018 09 25
1 2