Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Da li je on normalan

Kaj znaci ako si se s bivsim i dalje nalazite se nakon prekida prvo kao sve ok zavrsili i onda kad ti kazes necemo se nikad vise cut nista onda on se ljuti okrece glavu da cut cemo se vidjet vjecno.. i poslije svih svada uvijek se kad tad cuju i seks.. jednom namjerno izazivala svadu, napadala da je sve s njom iz sazaljenja skoro se potukli u stanu bio ljut, reko kraj i opet kasnije nastavili, nece je blokirat .i da ona nece seks uvijek se cuju kasnije on i dalje oce..kak da zavrse..i cudno sto koda nije ravnodusan nakon svakog ispada i da se sretnu negdje nakon svade a kaze zavrsili zauvijek on nasrce pjeni se il da ga je odbila nije htjela ni seks vise skroz ga makla oa da se sretnu za pol god nasrce .kaj radit
2019 04 02
:') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 04 02
Hahahahahah morala sam pročitati 5 puta da shvatim. U biti curo makni se od njega, samo te iskorištava
2019 04 02
za početak - kupiti pravopis... *i ako je namjerno u svrhu trolanja - previše je
2019 04 02
. , ; ! ? :)
2019 04 02
U pravopisu postoje točka,zarez,pa čak i veliko slovo.Velikim slovom se počinju nove rečenice,a točka se stavlja na kraju rečenice,znaš. :| .Ja nisam ni pročitala,izgubila sam se.Pričaš o sebi?Onda pričaj u prvom licu.Ovako se ništa ne razumije.
2019 04 02
Moze mi netko prevest ovo? :s
2019 04 02
,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) kakva dranma :) :) :) :) :) :) :) :)
2019 04 02
Slažem se sa Daisy!!!!
2019 04 02
Ja nisam ništa razumila i nisam se trudila pročitati 2.put
2019 04 02
Nadam se da su se zastitili :(
2019 04 05
> teodora1: > Nadam se da su se zastitili :( Ako si uspjela shvatiti i pročitati svaka ti čast :)
2019 04 05
> LeSock: > > teodora1: > > Nadam se da su se zastitili :( > Ako si uspjela shvatiti i pročitati svaka ti čast :) Bilo puno neplaniranog seksa,toliko sam shvatila :D
2019 04 05
Nista, pocnite pisat roman, takve teme su danas vrlo citane. Mozda i na kino ekranu zavrsite. Tko *ebe pravopis kraj takvih problema? :D Postoje lektori, nece biti problem platiti nekoga ako roman postane hit. ;)
2019 04 06
Hmm da kaj radit? 🤔 Fghujnkkorsxcbnjkkmm onda bjjkkkjhfdsfgb da se fgbjjjfxcvbb malo dfgzhjjjk koliko sfggbhjjjj nalaziti cvbbjjjhggg bivši ffvbjjjj sretne vvbbnjkkgdsffgh. Ja bi definitivno tako napravila.
2019 04 06
1 2