Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rad od kuće, iskustva, mišljenje

Hej cure, Radi li koja od kuće i ako da što? 😊 Trenutno sam bez posla, pa razmišljam i o toj varijanti. Vidim da ankete i nisu baš nešto pa eto, zanimaju me vaša iskustva i mišljenje 😊
2019 04 11
Ankete baš i nisu nešto da možete živjeti od toga,ali možda u te agencije,recimo Hendal, Mediana, primaju telefonske anketare,to sam radila kao studentica.
2019 04 11
Ja san na porodiljnom i radim od kuce prodaju eteticnih ulja. Ako te zanima javi se :) Ispunjavala sam i ja ankete ali od toga nema nista :(
2019 04 11
Imam obrt pa recimo da radim od kuće. :D Pitanje je što ti znaš raditi? Koja si struka... Realno nema posla od doma, a da kune same idu. Svi ti oglasi su teška glupost.
2019 04 11
> ComeStai: > Imam obrt pa recimo da radim od kuće. :D > Pitanje je što ti znaš raditi? Koja si struka... > Realno nema posla od doma, a da kune same idu. Svi ti oglasi su teška glupost. Završila sam ekonomiju. Odrađivala stručno u računovodstvu u školi, ali ne vidim se baš u tome 😂
2019 04 11
Da li Vam možda ide matematika da dajete instrukcije? Ili možda nešto s marketingom?
2019 04 11
Ja sam isto trenutačno nezaposlena...i krećem u internet marketing, prvi put to radim za jednu novu kompaniju koja stvara potpuno novi koncept u Hr. Po iskustvu dosadašnjih (iskusnijih) članova, vidim da se može zaraditi. Učlanila me prijateljica koja je platila početni minimalni ulog za mene od 30$ i imam rok od 90 dana za proučiti sve i odustati ukoliko ne želim i tih 30$ se u tom slučaju vraća odmah. Nadam se da će to uspjeti. Zaraditi se ne može odmah, ali kroz neko vrijeme zarada bi trebala biti na visini jedne plaće minimum :) ukoliko ste zainteresirani, javite mi se u inbox pa Vam pošaljem i video/prezentaciju koja je održana u Zg...dosta je dugačka - traje oko sat i pol ali pokriva većinu početničkih pitanja :)
2019 04 11
Osim toga, riješavam i ankete na dosta panela...dobro dođu neki poklon bonovi i sl., ali to nikako ne može biti glavni izvor zarade...predugo treba da se zaradi neki konkretan iznos...uglavnom dobijem par bonova od 100 kn za trgovine godišnje, a ovi što isplaćuju novce na paypal i sl. možda 1 godišnje isplate 100 kn...sporo je, ali uz nešto drugo je ok :)
2019 04 11
Šteta da te ne zanima računovodstvo, dosta su traženi. Trenutno je mali bum novih obrtnika i tvrtki. Često se traže ljudi po knjigovodstvima. :)
2019 04 12
i ja sam kućni tip..pišem...prednosti su-sam svoj šef, organiziraš se po vlastitoj želji, a nedostaci su isto to-ako si liniji tip stalno se moraš natiravat na rad pa može ispast da se 5 sati natiravaš, 4 sata se grizeš jer ti ne ide, pa radiš 4h, što izađe ko da si radila 13h :) Računovodstvo je traženo, fizioterapeuti, maseri, instrukcije iz bilo kojeg predmeta. U nas dosta žena pravi kolače, a neke od toga i žive..no jedino što se uistinu traži kod nas stalno i nikad ih dosta-vodoinstalateri, kućni majstori, neko ko zna u rukama...moja prijateljica se dala u električare...lipo je vidit ženu s bušilicon, a i svaka je baba zivka, stalno je u pokretu....
2019 04 12
> ComeStai: > Šteta da te ne zanima računovodstvo, dosta su traženi. Trenutno je mali bum novih obrtnika i tvrtki. Često se traže ljudi po knjigovodstvima. :) ništa od njih ako nemaš dovoljno iskustva...u oglasu napišu nije važno iskustvo i sl., no svako računovodstvo u kojemu sam bila na razgovoru mi je ili otvoreno reklo da je odlučilo naći stariju ženu zbog poticaja koje mogu dobiti ili da traže nekog iskusnijeg, da ga ipak ne moraju učiti sve ponovno...ekonomske sam struke, ali radila sam različite poslove od toga...ne znam ni kako bih stekla iskustvo kada se nikome neda učiti nekoga ,:(
2019 04 13
Trebaš se usmjeriti u nešto, znam čovjeka koji kod kuće kuha i fotografira hranu, pa nekoliko crtača i grafičara, novinari dosta rade od kuće...moraš se u nešto usmjeriti, pogledaj koja su zanimanja tražena, završi neki tečaj, volontiraj prvo..posla ima na sve strane, samo ga treba uzeti..
2019 04 13
> ProdajaOdjece7: > > ComeStai: > > Šteta da te ne zanima računovodstvo, dosta su traženi. Trenutno je mali bum novih obrtnika i tvrtki. Često se traže ljudi po knjigovodstvima. :) > ništa od njih ako nemaš dovoljno iskustva...u oglasu napišu nije važno iskustvo i sl., no svako računovodstvo u kojemu sam bila na razgovoru mi je ili otvoreno reklo da je odlučilo naći stariju ženu zbog poticaja koje mogu dobiti ili da traže nekog iskusnijeg, da ga ipak ne moraju učiti sve ponovno...ekonomske sam struke, ali radila sam različite poslove od toga...ne znam ni kako bih stekla iskustvo kada se nikome neda učiti nekoga ,:( U dosta sam grupa koje se tiču poduzetništva i traže se oni s iskustvom i bez njega. Poticaji se mogu dobiti i za mlade do 30 godina, ima danas dosta toga. Treba znati iskoristiti priliku. A iskustvo, ako sjedi doma isto tako može tražiti da odradi neki pro bono i dobije preporuku itd. Načina ima, treba biti okretan, poduzetan i snalažljiv. Danas ništa ne dolazi na gotovo.
2019 04 13
> ComeStai: > > ProdajaOdjece7: > > > ComeStai: > > > Šteta da te ne zanima računovodstvo, dosta su traženi. Trenutno je mali bum novih obrtnika i tvrtki. Često se traže ljudi po knjigovodstvima. :) > > ništa od njih ako nemaš dovoljno iskustva...u oglasu napišu nije važno iskustvo i sl., no svako računovodstvo u kojemu sam bila na razgovoru mi je ili otvoreno reklo da je odlučilo naći stariju ženu zbog poticaja koje mogu dobiti ili da traže nekog iskusnijeg, da ga ipak ne moraju učiti sve ponovno...ekonomske sam struke, ali radila sam različite poslove od toga...ne znam ni kako bih stekla iskustvo kada se nikome neda učiti nekoga ,:( > U dosta sam grupa koje se tiču poduzetništva i traže se oni s iskustvom i bez njega. Poticaji se mogu dobiti i za mlade do 30 godina, ima danas dosta toga. Treba znati iskoristiti priliku. A iskustvo, ako sjedi doma isto tako može tražiti da odradi neki pro bono i dobije preporuku itd. Načina ima, treba biti okretan, poduzetan i snalažljiv. Danas ništa ne dolazi na gotovo. Tako sam i ja razmišljala do prije godinu dana, čak sam sudjelovala na jednom forumu o razmišljanjima mladih o tome...no sada sam shvatila kako funkcionira, uvjerila se u to. Na žalost ništa od toga za nas koji se ne želimo seliti, a selidba se itekako potiče...radila sam baš na tim poticajima i vjerujte mi, to je samo zamazivanje očiju javnosti...ništa ne funkcionira kako bi trebalo...nezadovoljni su i radnici i poslodavci...a stvarno ima i ok poslodavaca,....predugo bi bilo sve objašnjavati, ali eto...ako ste mlada osoba sa visokom stručnom spremom bez mnnogo evidentiranog iskustva, sretno u nalaženju posla nakon stručnog osposobljavanja ili pripravništva...
2019 04 13
Ja sam na porodiljnom, radim na tarot liniji, s time da ne baljezgam nego sam godinama u tome, radiestezija, tarot, kristali, slanje energije na daljinu i sl. Imam poslovni mob. Spajam se kad zelim i koliko zelim, placena sam po minuti, ali nema puno poziva, iskreno vise si zaradim s privatnim konzultacijama, ali i ovaj rad na liniji donese mi neku kunu, sve dobro dodje.
2019 04 17
1 2