Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Predmenopauza u ceterdesetima

Ima li ko kakva iskustva???????
2019 05 18
U čemu je problem?Jeste li bili kod ginekologa?Da li je potvrđeno?Simptomi? I ja sam u četrdesetim,imam neke simptome,ali su mi svi nalazi u redu.
2019 05 18
Bok!Neznam kako pocet, prije sam imala niski 90/60sad je presao na visoki 140/90.Menzis mi dolazo ranije uz tolike bolove koje nikad prije nisam imala .A da negovorim koliko tece da se tako izrazim .Prije nego dobijem menzis 3 dana nemogu zivit od bolova glave kao neka migrena.Bolu me zglobovi misici kosti pre strasno usput snimila magnet glave bila kod kardiologa vadila kks krvnu sliku štitnjaci eeg glave ma nema sta nisam sve ok .Ovako nesto mi traje 2,3god al sad sve gore i gore.Imam 43 god .Mama mi je rano izgubila menzis al nije imala ovakve tegobe kaze mozda i je al nije toliko obracala paznju valjda
2019 05 18
Ginekoloski ok grudi sve pet .Jos trebam izvadit hormone kaze moja dr da je moguce pred menopaiza koja traje nekoliko god
2019 05 18
Koji su tvoji simptomi ?l
2019 05 18
Jesi se savjetovala sa ljecnikom
2019 05 18
I mene zglobovi bole pred menstruaciju,toliko da ne mogu spavati.Imam noćna znojenja.Pa mi hladno :) (valunzi).Nervoza,i to blago rečeno.Nervozna sam da samu sebe ne mogu prepoznati.Isto traje nekoliko godina,ali postaje sve gore.42 godine mi je.Isto sve u redu,hormoni ništa ne pokazuju,čak su odlični.
2019 05 19
Znaci i tebi skoro pa isto ,upali smo u krug koji ne staje.Grozno ni ja sebe ne prepoznajem,druga žena.I iskreno dosadilo mi vise .Ja cu vadit hormone kazu treci dan ciklusa ,al evo ja sam mengu dobila jucer danas vec nemam kakav je to kod mene treci dan. :")
2019 05 19
> silkica: > I mene zglobovi bole pred menstruaciju,toliko da ne mogu spavati.Imam noćna znojenja.Pa mi hladno :) (valunzi).Nervoza,i to blago rečeno.Nervozna sam da samu sebe ne mogu prepoznati.Isto traje nekoliko godina,ali postaje sve gore.42 godine mi je.Isto sve u redu,hormoni ništa ne pokazuju,čak su odlični. To su sve simptomi pred klimakterija. Probajte sa MACA kapsulama za pred klimakteričko razdoblje. Puno su mi pomogle u tom vremenu. Također sam imala noćna znojenja, navale vrućice, smrdila sam sama sebi. Pakovanje za 1 mj. košta oko 300 Kuna. Ne bi bilo loše požaliti se ginekologinji na problem.
2019 05 20
Jesi kupila u ljekarni MACA kapsule ili drogeriji.Ima li kakvih nuspojava i koliko kapsula dnevno uzimas?
2019 05 21
Meni je ginekolog rekao da je predmenopauza, ali da to pred može potrajati i 10-tak godina(i više).Tako je nalaz i pokazao,da imam još dosta jajnih ćelija i da menopauza nije blizu.Na simptome se nije previše obazirao.Ono-tako je kako je.
2019 05 21
Postoje eteticna ulja koja provjereno smanjuju tegobe kod menopauze i reguliraju hormone. Ako nekog zanima moze mi se slobodno javiti i podjelit cu informacije kako je moja mama to rjesila :)
2019 05 21
Znaci ,moram prihvatit i krenit dalje .Izvadit cu jos hormone da vidim sta oni kažu pa cu vise znati.Hvala na savjetima !!!!
2019 05 23
> 11IRENA: > Znaci ,moram prihvatit i krenit dalje .Izvadit cu jos hormone da vidim sta oni kažu pa cu vise znati.Hvala na savjetima !!!! Ako vas zanima kako postići hormonalnu ravnotežu i smanjiti simptome predmenopauze, pošaljem vam cijeli dokument na tu temu, samo mi se javite u inbox :)
2019 07 08
> Sunny9: > > 11IRENA: > > Znaci ,moram prihvatit i krenit dalje .Izvadit cu jos hormone da vidim sta oni kažu pa cu vise znati.Hvala na savjetima !!!! > Ako vas zanima kako postići hormonalnu ravnotežu i smanjiti simptome predmenopauze, pošaljem vam cijeli dokument na tu temu, samo mi se javite u inbox :) Bok!Evo sad sam vidila tvoju poruku pa svaka pomoc bi dobro dosla ako imas volje posalji mi Pozzic
2019 07 23