Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Cure iz Zagreba -molim preporuku

S obitelji dolazim u Zagreb pa bih molila preporuku za: 1) pizzeriu u centru (da su pizze ok a cijene pristupačne) 2) restoran u centru ( bitno da je jelo ukusno i da djeca mogu sebi naručit isto nešto iz menija-što nije baš jako egzotično i pristupačne cijene) 3) gdje pojesti nešto kad budemo išli u ZOO 4) taxi Hvala :")
2019 10 04
Taxi - Bolt ili uber, skinite aplikacije Restoran u centru - Nocturno, skalinska ulica, jeftino a fino. Imaju pizze i roštilj, guglajte. Također Kapuciner kod katedrale Na Maksimiru ne znam baš restorane. Ima unutra nešto i na stanici tramvaja Panpek
2019 10 04
Blizu Zoo se nalazi Submarine sa super burgerima
2019 10 04
Ja bi vam svakako preporučila restoran unutar zoološkog, linijski tip restorana, lijep i uredan ambijent, hrana jako fina i friška, a cijene povoljne. Mi smo uvijek jeli negdje drugdje kad idemo u ZOO, ali ljetos smo tako ogladnili od šetnje da nismo mogli izdržati haha i kao ajde probati ćemo ovdje i stvarno ostali ugodno iznenađeni, i svakako ćemo ubuduće jesti tamo. Mislim da se restoran zove Morski lav. Dobru zabavu! :)
2019 10 04
Ja isto preporučujem ručak u restoranu unutar ZOO :-) Ako imate vremena posjetite https://muzejiluzija.com/ (djeca ga obožavaju)
2019 10 04
> marbil: > Ja isto preporučujem ručak u restoranu unutar ZOO :-) > Ako imate vremena posjetite https://muzejiluzija.com/ (djeca ga obožavaju) Već smo to dogovorili🤪bio je stariji sin s bakom i djedom prošle godine pa sad idemo svi😁
2019 10 04
Cure hvala svima, onda ćemo dan kad budemo išli u zoo tamo unutra ručat, nisam znala da ima unutar zoo restoran😊
2019 10 04
Takoder preporucam restoran unutar Zoo,samo otidite prvo klopati da ne ostanete bez rucka ...hrana brzo plane😉
2019 10 04
Thnx.svima Taxi na kraju nismo trebali jer su djeca imala želju provozati se tramvajem🙃 Isprobali smo jelo u restoranu u Zoo-u, bilo je ukusno😊 Išli smo i u Nokturno-pizze su došle u rekordnom roku iako je bila gužva, same pizze su ok, jela sam i bolje i gore ali me razočaralo to što smo navečer večerali i kako unutra nije bilo mjesta bili smo na terasi, bilo je prilično hladno pa sam zamolila konobara da upali lampe za grijanje iznad stola i prvo je rekao da može a onda se vratio i rekao da ne može jel je toplo na terasi?! pa čemu bih pitala da se upali da je toplo a sjedili smo i jeli u jaknama, djeca su cvokotala od zime jel je bilo navečer jedno 5-6 stupnjeva🤨
2019 10 08