Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Pomoć cure iz Virovitice XD

Ej bokić ekipa, znači imam jednog frenda kome sam prije obećala da ću ga spojiti s nekom svojom poznanicom. Budući da je on sad već neko vrijeme single mislim da bi ga mogla iznenaditi. Nažalost nedavno se preselio pa ne znam nikoga iz njegova kraja pa mi možda neka od vas može pomoći. Znači ima 22 godine, visok i crn, stvarno nije loš fizički. Studira, jako je pametan, društven je ali rijetko izlazi i pije tako da mu je teško upoznati ljude u novom mjestu. Žalio mi se da mu bude dosadno da nema s nikim na kavu otići, ful mi ga žao jer je dobra mica. Pa eto ako ima neka single cura 18-25 godina iz Virovitice da traži dečka neka mi se javi s makar par rečenica o sebi pa vas probam spojiti :)
2019 10 28
Da li pije ili ne pije?
2019 10 28
Vrlo rijetko i ne puno. U ovih par godina što ga znam nikada ga nisam vidjela je popio više od jednog pića.
2019 10 28
Super. Neka nastavi studirati, u miru. ;)
2019 10 28
> malllaaaa: > Super. Neka nastavi studirati, u miru. ;) Ma za njegov faks se ne brinem, i tako s 5 prolazi. Ne bi bilo loše da malo pokvari hahah
2019 10 28
> malllaaaa: > Da li pije ili ne pije? :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 10 29
> malllaaaa: > Da li pije ili ne pije? haha na tom dijelu sam i ja zastala i pitala se ,:) Malo je nespretno napisano... Josipice, iako sam uvijek za upoznavanje, tj prilaženje uživo, meni ti ovo sve zvuči full simpa, držim fige da se dogodi neka ljubav :D
2019 10 29
> RocknRoll: > > malllaaaa: > > Da li pije ili ne pije? > haha na tom dijelu sam i ja zastala i pitala se ,:) Malo je nespretno napisano... > Josipice, iako sam uvijek za upoznavanje, tj prilaženje uživo, meni ti ovo sve zvuči full simpa, držim fige da se dogodi neka ljubav :D Hvala ti na podršci :D Mada se još nije nijedna curka javila, valjda bude neka ^^
2019 10 29
Da je takva prilika nebi ga nudila na pladnju.
2019 10 30
> sonja90: > Da je takva prilika nebi ga nudila na pladnju. Prilika? Možda nekome da, a možda nekome ne. Ima i on mana kao i svatko naravno, na primjer sramežljivost, ako počne pričati o knjigama koje čita ili serijama koje gleda teško ga je zaustaviti dok ti sve ne ispriča, malo je mutav kada su u pitanju neki suptilni društveni znakovi, zna biti prepristojan (na primjer dok naruči i plati kavu reći će konobaru hvala bar 3-4 puta), ako mu se nešto sviđa daje jako puno komplimenata te ponekad puši cigarete.
2019 10 30
Adje curke, još se niti jedna nije javila x-) x-)
2019 11 10