Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kolega sa faksa

Pozdrav, Pet godina studiram sa jednim dečkom. Svidio mi se na prvoj godini, dopisivali smo se kratak period nešto malo. Nisam očekivala da ćemo skupa ići na četvrtu godinu, ugodno me iznenadio. Dopisivali smo se kratko na četvrtoj godini. Zvala sam ga na kavu. Na lijep način je napisao da ne može i da mu je žao. Ja sam obrisala facebook. Sada smo peta godina, zadnja godina polako se bliži kraju. A meni je velika želja otići na kavu s njim. Da li da ga pitam uživo da odemo na kavu? Ili da mu napišem pismo da mi je želja otići s njim na kavu? Da li je pametno pokušati još jednom? Možda ovaj put uspije. Jako me privlači fizički i psihički. Hvala vam na odgovorima i na pomoći.
2019 11 12
Ne bih ga ja nikud više pozivala. Ako u 5 godina nije reagirao (a valjda je shvatio da vam se sviđa) onda ni neće..
2019 11 12
Da, ako ne upali pismo, probajte sa telegramom, ako ne upali telegram, onda serenada ispod prozora. Onda ce vam sigurno odgovoriti na pismo, dobit cete napismeno zabranu priblizavanja. Okanite se corava posla, da ima ikakvu namjeru s vama imati ista, u 5 godina bi vam to dao do znanja. Neki muski jesu mutavi, ali ne toliko mutavi.
2019 11 12
Ja mislim da bi mu iskreno trebala reći da ti se sviđa i hoće li na kavu, život je jedan. Bolje žaliti za nečim što si napravila, nego žaliti jer nikad nisi pokušala :)
2019 11 12
> Entoni: > Ja mislim da bi mu iskreno trebala reći da ti se sviđa i hoće li na kavu, život je jedan. > Bolje žaliti za nečim što si napravila, nego žaliti jer nikad nisi pokušala :) Slažem se. Pitaj uživo. Nemoj imati neka velika očekivanja od daljnjeg razvoja situacije.
2019 11 12
Onako usput neobavezno ga još jednom pozovi na kavu i ako kaže ne... Prekriži ga svim mogućim flomasterima... Nije te vrijedan. 8-)
2019 11 12
Nadam se da se ne radi o tome da ga je sramota da bude viđen u Vašem društvu. Očito ne želi u javnost izlaziti sa Vama. Takav sam stekla dojam. Tako sam ja 4 godine čekala da me lik iz srednje (sa kojim sam još išla u isti razred) pozove na kavu, naravno, nikad nismo izašli. Iako sam mu oči rekla da smatram da ga je sramota da ga ljudi povezuju samnom, makar da smo viđeni zajedno u javnosti, nebitno bilo kava, bilo šetnja, išta, on me uvjeravao da nije tako. I dalje ništa nije poduzimao, a dala sam mu mali milijun prilika. Na kraju sam prekinula svaki kontakt za sva vremena. Ne dajte da itko radi budalu od Vas. ;)
2019 11 12
Ja ga ne bih pozivala, i jedno ne bi mi značilo da trebam produžiti dalje ali ne s njim
2019 11 12
Zašto 'Nije te vrijedan'? Zašto bi ga bilo sram da ga ljudi vide u autoričinom društvu? Čovjek nije zainteresiran. Možda je divna osoba, možda je divnija osoba od otvaračice teme koja nema tri čiste otvoriti temu sa svog profila, možda je gej.......Zašto on bi ili ne bi bio nekoga vrijedan ili bi se sramio, a samo je pristojno odbio poziv na kavu? Zadržimo se na priči - ja ga ne bih ponovo zvala. Kad bi mene netko zvao na kavu, a ja ga odbila na način da bude posve jasno da nisam zainteresirana, drugi poziv na što god smatrala bih nametljivim i pritišćućim. I ne bi zato bilo da tog nekog nisdam vrijedna. Niti da me je sram biti viđena s njim.
2019 11 12
Ja ga ne bih pozvala na kavu. Vjerujem da je nešto htio da bi to i rekao. Ali tko ne riskira ne profitira. :) I da, ako se odlučite ipak ga pozvati na kavu, pitajte ga uživo, ne preko pisma i sličnih stvari. :) I da, ova '' nije te vrijedan '' od @kanirpe ne drži vodu, kako možete zaključiti da je nije vrijedan? Baš kako @gitadevi kaže, možda je divna osoba i možda mu se jednostavno otvaračica teme ne sviđa. A možda ima curu ili nešto slično. Jeste Vi uvijek izašli na kavu sa svakim tko Vas je to pitao? Bez uvrede, samo kažem svoje mišljenje.
2019 11 12
Ja iskreno ne bih. Nakon 5 godina ako nije osjetio nista da on tebe pozove kao jedan muškarac da izađete ja mislim da ne trebaš ti padati na to da ti njega zoveš. Ja vjerujem da ima xxx muškaraca koji bi rado sa tobom otišli na kavu. Traži dalje. 😊😊
2019 11 13
Ma daj..ma zasto ga ne pozvati na kavu? Pa ne zovete ga na mars..uostalom kolege ste..sta se moze desiti najgore? Eto da vas odbije, nes ti tragedije!! Glavu gore!
2019 11 13
> hrvatska123: > Ma daj..ma zasto ga ne pozvati na kavu? Pa ne zovete ga na mars..uostalom kolege ste..sta se moze desiti najgore? Eto da vas odbije, nes ti tragedije!! Glavu gore! slazem se sa ovim odgovorom. najbolje ti je pitati ga uzivo i ako te kojim slucajem odbije lijepo okrenes sve na salu i to je to. nikad ne znas u kakvoj je sada situaciji (ima ili nema curu itd) tako da pitaj.
2019 11 13
I javi nam kako je prošlo :D :D :D
2019 11 14
> nefertiti111: > Da, ako ne upali pismo, probajte sa telegramom, ako ne upali telegram, onda serenada ispod prozora. Onda ce vam sigurno odgovoriti na pismo, dobit cete napismeno zabranu priblizavanja. :')
2019 11 19