Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Pitanje za mame za poklone djeci..

Ja sam sada kupila traperice, majicu na lik iz onog crtića gdje je cura u odijelu bubamare, curka to obožava, obruč na šljoke koje su in sada, kinder jaja tri u paketu i igračku poni. Curka presretna. Sve skupa bilo cca 200kn
2019 12 14
Mi imamo dva dječja rođendana ovih dana , cura će navršiti 5, a dječak 6 godina. Oboje će dobiti iskaznicu za knjižnicu (sva naša djeca ju tradicionalno dobiju za treći rođendan, pa smo se čudili što ih ova djeca još nemaju) i po knjigu. Kad nam se potrefi da je u doba nekog dječjeg rođendana premijerna predstava u kazalištu lutaka ili dobar crtić u kinu, onda u knjigu ubacimo i ulaznice. Jednom smo sedmogodišnjaku obožavatelju luna parka poklonili hrpicu žetona za luna park, bio je presretan. Obiteljski nastojimo biti ekološki svjesni, pa izbjegavamo kupovanje plastike i kad je u formi igračaka.
2019 12 14
Hvala Vam cure,puno ste mi pomogle :") :)
2019 12 14
> selena500: > A šta mislite te neke lopte lol..Da li bi to curu zanimalo možda?Vidim da se to stalno spominje a ni sama neznam šta je to zapravo.. x-) Moja je luda za tim. Ima 4 godine. Unutra u toj kugli Vam se nalazi mala lutkica sa modnim dodatcima i odjecom plus bocica. Ja sam joj nedavno uzela u mulleru. Bila je 100 kn.
2019 12 14
1 2