Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Savjet za udebljavanje?

Cijeli život sam bila upravo tako tanka i mršava. Doslovno sam sto puta isla na dijete za debljanje, svasta probala ali kilogrami nikako gore. Tek negdje oko 22 godine sam se malo zdebljala (trbuh,ruke,glava - sve gdje ne treba). Savjetujem da krenete trenirat min. 3 puta tjedno i da se iskljucivo zdravo hranite (nikakav junk, pekare ...) 5 obroka dnevno (dorucak,rucak,vecera i dva meduobroka)
2020 01 02
> Miki34: Hvala puno draga, jesi i ja sam počela polako jest stalno teško je kad mi ogranizam nije navikao al se forsiram barem koliko toliko. Hvala na potpori i drago mi je da si se oporavila <3
2020 01 02
> mara0304: > Cijeli život sam bila upravo tako tanka i mršava. Doslovno sam sto puta isla na dijete za debljanje, svasta probala ali kilogrami nikako gore. > Tek negdje oko 22 godine sam se malo zdebljala (trbuh,ruke,glava - sve gdje ne treba). Savjetujem da krenete trenirat min. 3 puta tjedno i da se iskljucivo zdravo hranite (nikakav junk, pekare ...) 5 obroka dnevno (dorucak,rucak,vecera i dva meduobroka) Imam 20 tek, možda ću i ja kasnije al gledam svoju majku koja ima 50 godina, a ona ima manje kila od mene. Isto je jako mršava samo je niska pa na njoj njene kile izgledaju super. Pazit ću na prehranu da, hvala vam na savjetima :")
2020 01 02
Do svoje 25.-e sam bila u istoj situaciji. Imala sam 48kg na 170 visine, izgledala kao kostur koliko god jela i vjezbala. Onda se s godinama metabolizam poceo usporavati, a kile lijepiti..tako da sad u dobi od 32.godine moram povremeno i na dijetu sto nisam mislila da cu ikada dozivjeti😃 Kako radim u zdravstvu, za zdravo dobivanje na tezini su kao dodatak dobri i Ensure napitci, a mozda bi vam lijecnik to dao i na recept.
2020 01 03
> HoneyBubaBee: > Do svoje 25.-e sam bila u istoj situaciji. Imala sam 48kg na 170 visine, izgledala kao kostur koliko god jela i vjezbala. Onda se s godinama metabolizam poceo usporavati, a kile lijepiti..tako da sad u dobi od 32.godine moram povremeno i na dijetu sto nisam mislila da cu ikada dozivjeti😃 > Kako radim u zdravstvu, za zdravo dobivanje na tezini su kao dodatak dobri i Ensure napitci, a mozda bi vam lijecnik to dao i na recept. blago vama ja sam 36 g imam 45 kg cijeli život mrsava, kg dobiti nikako eto tako godinama. Da slabo jedem to je istina i znam da zbog toga neće doći kile, ali ni apetit baš ne radi. 😅
2020 01 03
> Farzioneta_1999: > > HoneyBubaBee: > > Do svoje 25.-e sam bila u istoj situaciji. Imala sam 48kg na 170 visine, izgledala kao kostur koliko god jela i vjezbala. Onda se s godinama metabolizam poceo usporavati, a kile lijepiti..tako da sad u dobi od 32.godine moram povremeno i na dijetu sto nisam mislila da cu ikada dozivjeti😃 > > Kako radim u zdravstvu, za zdravo dobivanje na tezini su kao dodatak dobri i Ensure napitci, a mozda bi vam lijecnik to dao i na recept. > blago vama ja sam 36 g imam 45 kg cijeli život mrsava, kg dobiti nikako eto tako godinama. Da slabo jedem to je istina i znam da zbog toga neće doći kile, ali ni apetit baš ne radi. 😅 Nisam ni ja ranije imala apetita baš, znala sam "zaboraviti" jesti :D Povećao mi se kad sam se udala za muža gurmana koji non stop nešto nakuhava :D
2020 01 03
1 2