Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

borba protiv mrava :(

Pomozite mi, na rubi sam živčanog sloma! U stanu su mi se pojavili mravi! Prvo, ne znam razlog, jer manijakalno čistim, nisam neuredna, nema male djece da raznašaju slatkiše itd. A drugo, ne znam kako da ih se riješim :( plačem od muke! Jeste imale tih problema, šta da radim???
2013 09 29
Kupi one klopke ( bijele kučice) i bijeli prah, i kod nas se na cresu pojavili u stanu, pa smo time riješili!
2013 09 29
Mislim sve je za mrave, klopka za mrave i taj prah je za mrave :D
2013 09 29
imaš negdje za kupit "kućice " za mrave,potraži u biljnoj apoteci,i mislim da se zove neopetroid.bijeli prašak.ja ih svake godine ubijem na tone,obično počmu početkom ljeta...sretno
2013 09 29
Kazu da mravi i idu gdje je cisto ;) ja jesam i ludila sam s njima dok nisam otkrila one kucice za mrave, spasile su me! Uglavnom, odkad sam kupila te kucice vise se nikad nisu pojavili...probaj !!
2013 09 29
samo stavi malo cimeta u neki plitki tanjurič
2013 09 29
Ma kod nas isto... Nije ti to zbog mrvica itd, ako si u stanu, problem je zgrade...
2013 09 29
Mravi ne vole dječiji puder. Malo dječijeg pudera po mjestima na kojima si ih primijetila natjerat će mrave na odlazak. Možeš iskoristiti i ocat te ga poprskati ili nakapati na područja gdje si primijetili mrave. U istu svrhu možeš primijeniti crni biber, so, cimet,listove paradajza, kredu, limunov i narandžin sok.
2013 09 29
prašak za pecivo ih tjera! pokušaj!
2013 09 29
malo domestosa i mravi nestaju!! [:smije] [:smije]
2013 09 29
pospi im na put bibera...a na ulaz kod vrata i prozora ...pospi običnim baby puderom...provjereno dobro...ja ih se rješila zauvijek
2013 09 29
pospi im na put bibera...a na ulaz kod vrata i prozora ...pospi običnim baby puderom...provjereno dobro...ja ih se rješila zauvijek
2013 09 29
prejadna sam [:place] hvala vam, postavit ću to sve odjednom koliko sam luda, ako prije ne potražim novi stan [:vrti]
2013 09 29
posipat soli tamo di idu...
2013 09 29
ja sam to riješila tako da smo se sprijateljili i dala sam im svima imena. Na kraju sam ih zamolila da odu..
2013 09 29
1 2