Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bazzar.hr Iskustva

Zanimaju me Vasa iskustva i koliko ste cekali na predmete?
2020 04 29
Pozdrav Martina 🤗 ja sam prošli tjedan naručila s Bazzar-a autosjedalicu za bebu i paket mi je stigao za tri dana,tako da sam zadovoljna s brzinom isporuke..
2020 04 30
Ja sam čekala 15 dana, prije 2 dana mi je stiglo naručeno.
2020 04 30
Hvala. 😊 Isporuka ovisi da li je odmah dostupno ili se narucuje.
2020 04 30
Ako ste iz manje sredine, čekat ćete tjedan dana, ako ste u nekom gradu, čekanje je do 3 dana maksimalno, radna.
2020 04 30
Loše. Kupila sam kozmetiku i slupali su mi pola paketa. Proizvode šalju potpuno nezaštićene, a kad sam im poslala mail na koji način mi misle vratiti novce ili kako misle riješiti problem, gđica mi je rekla da imam pravo na besplatnu pošarinu kod sljedeće kupnje. Grozno. Nikad više nebi kupovala preko njih.
2020 04 30
Moje je iskustvo baš suprotno prethodno napisanom :) Naručila sam sunčane naočale i došle su u svojoj kutiji, i još omotane debelim slojem one vrećice s mjehurićima, ali baš velikim mjehurićima. Stiglo je za tri dana.
2020 04 30
Ja imam samo pozitivna iskustva s njima.
2020 04 30
Ja sam u Zagrebu pa sam čekala 15 dana. Ali navodno dok je ova situacija da trgovine ne rade, prodavači koji šalju i pakiraju stvari u trgovini mogli su ući samo jednom tjedno u svoju trgovinu pa je zato i isporuke bila malo duža, ali kako god 15 dana je predugo jer se 12 dana uopće ništa nije dogadalo, tek su 12-ti dan predali kurirskoj službi za dostavu. Isto tako ovisi da li šalje baš Bazzar ili direktno neka trgovina, to bude navedeno kod svakog artikla.
2020 05 01
Hvala 😊
2020 05 02
IZBJEGAVATI BAZZAR.HR U ŠIROKOM LUKU 1. Treba ima 7 dana da potvrde naruđbu, i onda jos 7 da pošalju proizvod. 2. Support im je katastrofa i na odgovor se čeka par dana. 3. Velika marža, uvijek popusti. 5. Nabavljaju robu iz kine loše kvalitete i nabijaju veliku maržu. Ja sam kupio autic na akumulator, marka TOYZ. Najgore iskustvo u zivotu. Pola žica nije bilo spojeno, zadnja osovina pleše pa sam morao selotepom lijepiti. Na plastici se vidi da je loša kvaliteta. Bolje je kvalitete igračka iz PEPKA za 8 kuna. Na kutiji proizvoda imaju dobavljaca koji ima GMAIL. ZNAČI, BAZZAR.HR nije trgovina, to su indijanci koji naručuju robu s ALI EXPRESSA i dilaju dalje po velikim cijenama. Lp
2020 12 26
> Martina2987: > Zanimaju me Vasa iskustva i koliko ste cekali na predmete? Zalosna stranica, sa nijednom drugom hrvatskom stranicom za online kupovinu nisam naisao na probleme osim kod bazzara. Zalosni support, ne organizirana dostava i dobar humor. Pri povratu tenisica sam cekao 7 dana da mi gospoda kaze kako se vide tragovi koristenja iako je proizvod koristen u sobi. Po njima je proizvod neispravan te se naravno vraca mojim novcima nazad. Sramota i odvratno ponasanje. Ni slucajno ne kupujte ako ne zelite bacati novac u vjetar. O kvaliteti i nabavi iz Kine ne treba puno govoriti...
2021 05 04
> Entoni: > Ako ste iz manje sredine, čekat ćete tjedan dana, ako ste u nekom gradu, čekanje je do 3 dana maksimalno, radna. Zagreb, cekao 7 dana👍
2021 05 04
A koliko ste vi profila otvorili samo da bi ovdje kritizirali? Bas ste vjerodostojni, nema sta 🙄
2021 05 04
Izbjegavati. Užas od stranice. Dugo čekanje na dostavu. Prilikom kvara uređaja tri mjeseca čekam da riješe reklamaciju. Kada su konačno odlučili gdje da pošaljem uređaj na popravak uređaj mi vrate na adresu i nakon 2 dana se pokvari. Sada je ponovno na popravku. Jedno od najgorih online shopping iskustava do sada.
2022 03 23
1 2