Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Povratna ambalaža - pivske boce

Cure, jel znate možda šta je sa tim bocama od pive, dali se one mogu prodati gdje? Šta sa njima? U reciklažu ili? Hvala
2020 05 05
Ako misliš na boce za koju nema one povratne naknade od 50lp, u Intersparu ih uzimaju. Kvaka je jedino u tome da za dobiveni kupon ne možeš dobiti novac. Samo kupiti robu u toj vrijednosti.
2020 05 05
Pa mislim baš na boce od pive Osječko, Pan, Ožujsko i slično i Vi pričate o njima? Na ambalaži ovako piše, pa mi nije jasno, znam da se mogu mijenjati kad se kupuju pune boce piva ali ja ih imam dosta baš.... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bdcd6e52db808c47832e0197877cb607.jpg)
2020 05 05
Da, upravo takve :") , znam jer smo pred zimu bacali višak stvari iz podruma i u zadnji tren saznala da ih tamo uzimaju. Već smo ih mislili baciti.
2020 05 05
> jackrusselkids: > Da, upravo takve :") , znam jer smo pred zimu bacali višak stvari iz podruma i u zadnji tren saznala da ih tamo uzimaju. > Već smo ih mislili baciti. Da, zaboravila napisati, staklene 😊. Znam ih dosta viđati kraj kontejnera za staklo pa niti nisam znala mislila sam u reciklažu ih i ja baciti, hvala Vam cure. Dali se daju na automat onaj što skenira ili je radnik tamo pa se njemu daje?!
2020 05 05
U mom najbližem Intersparu je išlo kroz automat. S tim da je tu bio i jedan zaposlenik.
2020 05 05
> jackrussel: > U mom najbližem Intersparu je išlo kroz automat. > S tim da je tu bio i jedan zaposlenik. Okej, hvala, puno ste mi pomogle jer imam fakat dosta boca! :D
2020 05 06
Nema na čemu ;)
2020 05 06