Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Herpes - česti gost

I meni to govno nekada izbije - kada sam pod stresom ili prehlađena.. Ja koristim kremicu HERPLEX, od Belupa i sasuši se isti dan. Koliko se sjećam, nije ni skupa, a dugo traje. Meni izbije na usni ili pored usta, nisam znala da može i u nosu.. [:sokiran]
2013 10 01
natural wealth b kompleks- sestra je imala problema s tih herpesima, 3-4 puta godisnje,i od kad to pije nista.
2013 10 01
A pazite sad ovo!!! ja ga dobivam !-2 puta MJESEČNO [:ljut] [:ljut] [:ljut] HERPLEX - 0 bodova, česnjak - 0 bodova i sl. sra... Jedino kaj mi pomaže je SIKAPUR. On je jači od Herplex-a. Kad ga stavim točno osijetim puls na glupom herpesu... Nista mi bas ne pomaze i gledam kako otici dermatologu da uzmu uzorak ali ga uvijek dobijem u Petak tako da se osuši do Ponedjeljka pa nemrem nikud. Ima mali milijun vrsta herpesa, sto radi imuniteta sto radi takve vrtse virusa koji nema veze s imunitetom... Eto ja mislim da sam najgori slučaj ovdje! [:place] [:place] [:place] Upravo me skaklja rana ispod nosa... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 01
Kupit is colostrum, ja sam imala kroničnu upalu bubrega, stalno bila u bolnici ili barem na hitnoj i doktorica mi je to preporučila, popijem tu jednu kutijicu godišnje i do tada su se sve bolesti smanjile na pola :D A za herpes, nisam gan ikadi mala do ove godine i prijateljica, koja isto ima konstantnih problema mi je rekla da si kupim pastu cinkovog oksida. Iskreno, nikakav herplex, ovo je spas. Isuši ga skroz u roku par sati, maksimum jedan dan :)
2013 10 01
Virusi su ne izlijecivi [:place] ja imam HPV i CIN III moram na op zahvat da ne dobijem karcinom (na jednom sam vec bila) [:boji] [:boji] [:frustriran] [:frustriran]
2013 10 01
Tako da blago tepi s herpesom
2013 10 01
[:place] Ja kucam sad o drvo,nisam ga dugo dobila,(nek tako i ostane, [:boji] ) ali inače ga imam jako često! I ja već ludim! Koristim taj Herplex isto od Belupa, ok je , ali isto tako mi treba nešto jače i bolje, jer ni ja nemam snage se s time borit više,oduran je!! [:place] Dobijem ga s padom imuniteta, ili ako se jako razljutim, od nervoze i sl. Komaaaa!! Hvala svima koje ste dale svoja iskustva i savjete kaj koristiti, [:smijesi] , moram isprobat definitivno! Vražije napasti... [:frustriran]
2013 10 01
Bok, sama imam cijeli život probleme s herpesom, no sada, sva sreća manje, a dok sam bila mlađe mi je dolazio po cijelim usnama i ispod nosa, a jedno vrijeme u nosu. Primijetila sam da se taj virus herpesa koji nosimo mi kojima izbija seli po živcu. Jedan period izbija uvijek samo na jednom te istom mjestu. Meni je trenutno na sredini donje usne, a prethodne dvije tri godine izbijao je uvijek toćno ispod nosa i u jednoj nosnici vrti place . Što se tiče krema koje se kupuju u apoteci one sve imaju isti sastojak Aciklovir, bilo da je riječ o "VIroleksu" ili "Herpleksu", osim ako ne naiđeš na neku biljnu kremu u nekoj biljnoj ljekarni. Pokušaj na internetu pronaći ulje klinčića (ja sam kupila preko košarice.hr, ali moguće je da ga možeš kupiti i u nekim ljekarnama). On je jako antivirusno sredstvo (npr. rješava bradavice preko noći-provjereno), i jače je od ulja čajevca (i njega možeš koristiti za herpes). Moje iskustvo s tim uljem je pozitivno naročito zbog toga što je klinčić i lokalni anestetik i umrtvi skroz herpes pa se ne osjeti ona neugodna bol i svrab koju prouzrokuju mjeurići. Treba samo biti oprezan jer je čisto ulje klinčića jako nadražujuće za kožu i sluznicu, pa sam ja štapićem za uši nanosila samo na mjehuriće, ni slučajno okolo, a s druge strane, možeš ga razrijediti i u nekom drugom ulju pa tako nanositi. Kad on "sprži" herpes, ostane ružna ranica, ali ista ostane i od kreme, koja je meni još i gora jer mi se od nje guli i sve oko herpeksa. Tu ranicu možeš mazati sa uljem gospine trave, melemom ili nevenovom masti da iscijeli.
2013 10 01
Joj i mene muči isti nezvani gost, bar par puta godišnje, ja koristim kremu Virolex - nešto slično herplex-u, prođe za par dana, ali mi je grozno hodat okolo s bijelom mrljom na licu dok to ne prođe. [:place] I ja sam čula da taj virus trajno sotaje na tijelu, samo se ponekad aktivira, baš kao što cure kažu kad ti pane imunitet ili slično. Užas, pa i mene zanima ima li što drugo osim tih kremica za to?
2013 10 01
ja sam, najdraži nam herpes zoster imala na oku i gornjem kapku oka.. zapravo nisam primjetila da je to herpes, i lijepo sam ga namakal u kamilici, što bi se reklo kod nas, NARODNI LIJEK. haha i prosirio mi se po cijelom oku, jer herpesi reagiraju i vole toplotu, sire se i rastu pomocu nje... i u zadnji tren odem doktoru jer vidim daa je vrag odnio šalu, i on me hitno u bolnicu, i tamo dijagnoza nerpes zostera. rekla mi liječnica da sam došla sutra dan, da bih izgubila vid svoj jer se komatozno prosiro. Da napomenem da se to odigralo u jednoj noći i jednom danu. Noćom sam osjetila peckanje i groznu svrbež po oku, i stavljala obloge, ujutro oko buknulo i popodne odem dr. Katastrofa. inače, labijalni herpes mazem proposilom, on ga sanira u korjenu, ili aciklovirom-odlicna kremica. Trenutno imam herpes i nisam imala ni jednog ni drugog lijeka i u apoteci mi preporuce herplex, prezadovoljna sam kremicom... ODLIČNA!
2013 10 01
Hvala vam djevojke na savjetima. Problem je taj što ako ti ne otkriješ odmah da se nešto počinje ''stvarati'' herpes već dobrano izbije i onda mu nijedna kremica ne pomogne. Par puta sam ga znala skužit da će izbit kad me je počelo svrbiti i onak na dodir čudna koža i onda sam momentalno stavila ili herplex il kad ga nisam imala kaladont i zaista ne pojavi se. Al moj mene preko noći napadne kad ja udobno spavam pod jorganom i onda ujutro iam šta viditi xD
2013 10 01
I meni je herpes cesti gost... Od kad sam pocela piti b vitamine (b-komplex) smanjilo se, ali se pojavi tu i tamo. Na pocetku mazem s herplexom, a kad se onak malo razvije da bude kao baloncic, probusim s iglom i namazem rakijom, pricekam da se rakija posusi, namazem s kremom i svaka 4 sata cistim s rakijom i mazem kremom, navecer ili sljedeci dan stavim flaster i u pravilu ga za 3-4 dana vise nema, samo crvenilo koze koje se povuce za dan-dva.
2013 10 01
Moram priznat kad sam ovo čitala odmah sam se uzvrpoljila i sve me nešto pecka i lovi nervoza [:place] [:boji] ma šta reć ...znam šta pričaš i šta je to [:ljut] nažalost nema ljeka za te beštijetine [:ljut] [:frustriran] kod mene je to prije bilo puno ,puno izraženije,mjesečno i to velika površina,pila sam i herplex u tabletama i godinama b-komplex...postala sam i toliki frik da nisam išla po kafićima zbog ne dobro opranih čaša,šalica...danas je stanje ajde recimo ok,2-3x godišnje [:tuzan]
2013 10 01
Ja nikad nisam imala problema s herpesom dok nisam negdje u 15. godini života dobila potres mozga i od tad imam stalno problema s imunitetom pa tako i tim beštijama [:vrti] Zadnji put sam imala herpes na usnici za Božić, od stresa i svega jer živim sa samohranim tatom pa sve moram sama obaviti i ništa nije pomoglo dok mi strina nije rekla da probam s propolisom. Imala sam neki sprej propolisa i znala sam ga često našpricati na vatu i onda to stavljati na herpes dok ne upije. To ga je stvarno smirilo i isušilo.. Treba nekoliko dana, naravno, ali opet manje nego s nekim drugim kremicama. A što se tiče tableta koje se mogu uzeti za sprječavanje virusa herpesa, to doktor može propisati, Virolex tablete, ja sam ih pila u dva navrata. Pa eto, ako netko ima problema s herpesom, probajte propolis. Bilo kakav u ljekarni, ima ih u sprejevima.. I mom dečku je pomoglo kad mu je izbio da se ne proširi i brzo ga je riješio. [:smijesi]
2013 10 01
Ja nikad nisam imala problema s herpesom dok nisam negdje u 15. godini života dobila potres mozga i od tad imam stalno problema s imunitetom pa tako i tim beštijama [:vrti] Zadnji put sam imala herpes na usnici za Božić, od stresa i svega jer živim sa samohranim tatom pa sve moram sama obaviti i ništa nije pomoglo dok mi strina nije rekla da probam s propolisom. Imala sam neki sprej propolisa i znala sam ga često našpricati na vatu i onda to stavljati na herpes dok ne upije. To ga je stvarno smirilo i isušilo.. Treba nekoliko dana, naravno, ali opet manje nego s nekim drugim kremicama. A što se tiče tableta koje se mogu uzeti za sprječavanje virusa herpesa, to doktor može propisati, Virolex tablete, ja sam ih pila u dva navrata. Pa eto, ako netko ima problema s herpesom, probajte propolis. Bilo kakav u ljekarni, ima ih u sprejevima.. I mom dečku je pomoglo kad mu je izbio da se ne proširi i brzo ga je riješio. [:smijesi]
2013 10 01