Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

dresura pasa???

dakle zanima me kako se krecu cijene osnovnih dresura pasa, znaci socijalizacija i osnovna poslusnost..
2013 10 02
ej :) ja imam ovcarku, sad ima 3 godine, al prije god dana sam ju dala kod super tipa, robert kranjcec se zove, i kostalo me 4 000., pesica je kod njega bila 3 mjeseca + 1 mjesec dodatno jer je snjeg bio i nije se moglo doc do njega.. al super je tip, inace dresira policijske pse.i ima i hotel za pse pa se mogu ostaviti peseki ak ides na odmor ili na put. al dobro, moja je bila uzasno divlja, neposlusna, agresivna , al ak je pes imalo dobar, mislim da manje kosta dresura :) a prije njega je isla u vindor skolu, kod jedne sare. ona je losa. mislim, ona je za male pese vise, al inace je nikakva.meni je rekla da bi mi ona najradje platila eutanaziju za pesa, pa smo ju tata i ja odma otkantali. robert je najbolji :)
2013 10 02
U karlovcu je oko 500kn ako se dobro sjecam,ne znam kako je u ostalim gradovima al pretpostavljam da se ne razlikuju puno cijene
2013 10 02
Zašto davati pare ako to možeš sama? [:smijesi]
2013 10 02
Nives ovo je bas dresura sto si ti rekla i to privatna,i bez tvog nadzora [:smijesi] Mislim da cura pita za osnovni test socijalizacije,znaci imas tjedne treninge gdje ti dolazis i radis sa svojim psom i drugim vlasnicima pasa uz pomoc trenera
2013 10 02
i moj je ovcar i isti problem imam s njim. a ta sta je rekla eutanaziju nju treba eutanazirat, krava! @ely6413 vjeruj mi pokusala sam sama, dok je bio mali, mali super je islo, svaki dan smo isli u setnju po tri puta iako ima box od 80 kvadrata, na povodcu sve super sve pet. i kako je rastao postao je sve svjesniji svoje snage i jednostavno ga ne mogu kontrolirat, cim mu pridjem vratu krene grist za ruke i napadat. nije mi ovo prvi pas, imala sam prije njega tri njemacka ovcara i nikad nije bilo slicnih problema i ne zelim nikako odustat od njega.
2013 10 02
@emmboo na to sam mislila, kao "mala skola" [:smijesi]
2013 10 02
Da da,mislim da se to bas i zove test socijalizacije i poslusnosti,i kad odradite sve i polozite, pas ti dobije kao neku diplomu [:kesi] nemoj me drzat za rijec jer ja sa svojim nisam isla al mislim da je tako. mi imamo argentinca al sva sreca nikad problema,super je [:kesi] Mozda najbolje da pitas svog veta u gradu,on sigurno zna gdje se odrzava to kod vas i kolko ces platit
2013 10 02
Ja imam njemačku dogu, mužjaka koji je nedavno napunio godinu dana... Prije njega sam imala 2 rottweilera i samojeda... Sve ovisi o tome kako te pas gleda... ako te gleda kao "brata/sestru" drugačije se ponaša. Trenutno je kod mojih na selu jer mi uređujemo stan pa si možeš misliti kako reagira kad me vidi i ne mogu podnijeti kad mi netko kaže da je neposlušan što recimo skače kad me vidi (skače jer mu falim i treba mu par minuta da se smiri, ali to je sasvim normalno). Sve treba od početka raditi, ma koliko glupo zvučalo - Cesar Milan pomaže totalno. Nedavno sam primjetila da ne voli bicikle i sad radimo na tome... Nikada nisam vidjela inteligentnijeg psa, sa 3 mjeseca je znao sjesti, leći, dati šapu, čekati dok mu se stavlja hrana u zdjelicu, otići na mjesto... Treba pun k strpljenja ali se isplati... a ja bome nemam nekoliko tisuća kuna za dresuru a da znam da to mogu i sama.
2013 10 02
Mogu ga voditi u selu bez povodca, sluša kada mu kažem da se vrati... u gradu je malo drugačiji [:smijesi]
2013 10 02
a ono, bas nekoliko tisuca bas nemam ni ja :/ i stvarno vjerujem u cezarove metode i pokusala sam s njima, ali mislim da nisam mentalno jaka ko prije zbog raznih zivotnih okolnosti. da se mene pitalo nisam htjela novog psa jer sam znala da nisam psihicki spremna, a ne zato jer ih ne volim, dapace obozavam ih. rekla sam svojima doma ako nista ajmo nabavit psa koji je lakseg temperamenta, zlatnog retrivera i slicne pasmine, ali ne.. mene se nije slusalo.. i sad je SVA briga o psu spala na mene, a nemam tu mentalnu snagu kao prije da ga svladam, kao ni fizicku. i da se razumijemo, uvijek sam misljenja da pas nikad nije kriv nego covijek, i ne zelim se opravdavat jer znam da nisam najbolji vlasnik na svijetu.
2013 10 02
Malo silazim s teme,al jel istina da doge imaju puno kraci zivotni vijek od ostalih pasa,tipa 5-7 god? Ja si vec jaako dugo zelim muskog harlequina al ako mi tako brzo ode jooj :(((((
2013 10 02
ma razumijem ja to, ali daj si vremena molim te... više će cijeniti da ga ti dresiraš nego netko drugi... Ne postoje najbolji vlasnici na svijetu hehehe svi imamo mane i vrline... Nije ni moj savršen, ima nekad mušice, al trudim se.. nekad bi najradije plakala koliko me naljuti kad se ponaša previše zaštitnički,,, Imaju, imaju... žive u prosjeku 6 godina. Ali znam ih puno koji imaju 13 pa još uvijek žive. Najbitnije je uzeti neku kvalitetnu dogu, najbolje sa papirima jer ćeš tako biti sigurna da će duže živjeti i neće imati problema. Moraju spavati poslije jela baremm sat vremena jer inače može doći do torzije želudca. i takoooo [:smijesi] Cijena harlekina sa papirima je od 1000 eura pa na dalje [:hihot] ja imam merle (sivi sa crnim flekama), nedavno su ih priznali pod osnovnu boju i mogu na natjecanja. Planiram na proljeće uzeti crnu ili harlekin kuju...
2013 10 02
To za jelo znam [:smijesi] Oni su mi bas tiha patnja,lijepi su,imaju preedivnu narav [:zaljubljen] al trenutno nemam uvjete za takvog psa,pogotvo uz svoja dva.. Tako da ce prica o meni i harlekinu jos malo pricekati
2013 10 03
ely6413 Kako si naučila psa da ti dođe kada ga zoveš, ja svoga sve mogu naučiti samo to ne.. Kada ga pustim iz kuće trči i kada ga ja zovem uopće ne obraća pažnju.. [:smijesi]
2013 10 03
1 2