Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

poklanjam!!

Mene zanima šta vam točno znači poklanjam? Meni to znači da vam nešto dajem a da prethodno nemorate nista kupiti od mene,čak je i poštarina upitna,nekad ju ja platim nekad osoba koja uzima. Tu na kapicama ima cijelo čudo robe stvari nebitno koje se poklanjaju i onda otvoriš sliku i piše ako kupite to i to ili u vrijednosti toj i toj to vam poklanjam.
2021 01 23
Naravno.I ja sam to vidjela.Poklanjam je poklanjam a vi platite samo poštarinu. I da poklanjanm ako kupite u toj i toj vrijednosti a na profilu naprimjer nista s ničim a cijene ubitacno velike.
2021 01 23
Takvi oglasi su se prije brisali. Obične navlakuše. Poklanjanje je bez uvjeta, eventulno kako ste rekli, podmirenje poštarine i to je to.
2021 01 23
Admin bi to trebao brisati ili kako
2021 01 23
I mene zivcira kada naletim na takve oglase. Ako se nesto poklanja uz kupnju, onda je bolje ne stavljati u oglas i dodati kupcu u paket kao poklon...barem je moje misljenje takvo i automatski bi mi i kao kupcu poboljsalo dojam. :) Kada vidim oglase pod poklanja se i kada otvoris pise uz kupnju, profil prodavaca mi je vec odbojniji...
2021 01 23
preko 300 oglasa ''poklanjanja'' a ono 2 koja ustvari poklanjaju, meni je to vec izumrlo, jedino shvatim ozbiljno ako netko stavi na temu da poklanja :') ja sam svoje uvijek stavila u oglas za 10kn i pise poklon uz kupnju, ovo ostalo su ciste gluposti i navlakuse da udete na profil
2021 01 23
> malllaaaa: > Obične navlakuše. Poklanjanje je bez uvjeta, eventulno kako ste rekli, podmirenje poštarine i to je to. Da, klasična navlakuša.
2021 01 24
Ja ne stavljam Poklanjam, ali u oglas stavim predmet na prodaju pa fotkam i poklon koji ide uz njega. No i uz one koje su bez toga skoro uvijek dodam poklon. Iznimke su kad sam u gužvi pa ne stignem prorovati po nakitu :) Za čisto poklanjanje koristim fejs sharing is caring Zagreb grupu. Jednostavno iz razloga kaj nemam gnjavažu sa slanjem, cure mi dođu doma i pokupe :) i obično dobijem čokoladu znak pažnje, pa ovaj moj slatkoljubac često pita - kad buš opet nešto poklonila x-) Ovdje sam do sada dobila tri puta poklon i to od cura koje su mi se same javile. Ne moram vam ni reći koliko me je to razveselio. Kako smo svi istraumatizirani događanjima oko nas to mi dođe kao lijek za srćeko <3
2021 01 24
Ja sam pred Božić poklanjala brdo tog, ali preko njuškala. Ovdje mi se nitko ne javlja za to što poklanjam. valjda svi ignoriraju ove poklanjam oglase baš zbog ovoga o čemu govorite. Iako sam par puta tako se javila curama i platila samo poštarinu. Ja još uvijek gledam te poklanjam oglase, koji out naletim na stvarni poklon.
2021 01 24
Ja kad poklanjam najčešće poklanjam više od par stvari pa jedino tražim uplatu za Pt i jedna osoba može uzeti koliko god stvari želi, ali kao što je i gospođa VeraM36 napisala, za dosta se stvari ni ne javi itko upravo zbog tih navlakuša. Najčešće je to poklon uz kupnju, ali u vrijednosti kupnje iznad 150-200 kuna. Čak taj "poklon" zna biti i u trošnom stanju. No najjači su mi oglasi gdje nije čak ni poklon uz kupnju, nego u opisu piše točna cijena, a u kategoriji je poklanjam jer je stavljen taj tag. Dala bi se napraviti poveća čistka.
2021 01 24
Stavila sam da poklanjam (ne moras nista kupit), ali radim ili primopredaju ili se plati samo pt. Dakle stavila sam sve sto sam odlucila poklonit Dobijem upite: - samo to imas? Jel imas jos kakvih modernih dzempera nesto tipa zara? - ja bi plahte imas plahte - uzela bi to i onu majicu i posaljite mi hlace ako imate koje - a pt se placa - mogla si dat crvenom krizu ....... lakse prodat nego pokonit.... Imam jos jednu majicu s tom oznakom. Javila se neka zena i kasnije nije odg... a da ne kazem koliko ih ima kazu uzimam i vise se ne jave.... > micina1987: > Mene zanima šta vam točno znači poklanjam? > Meni to znači da vam nešto dajem a da prethodno nemorate nista kupiti od mene,čak je i poštarina upitna,nekad ju ja platim nekad osoba koja uzima. > Tu na kapicama ima cijelo čudo robe stvari nebitno koje se poklanjaju i onda otvoriš sliku i piše ako kupite to i to ili u vrijednosti toj i toj to vam poklanjam.
2021 01 26
> Aaandreaaa: > Stavila sam da poklanjam (ne moras nista kupit), ali radim ili primopredaju ili se plati samo pt. Dakle stavila sam sve sto sam odlucila poklonit > Dobijem upite: > - samo to imas? Jel imas jos kakvih modernih dzempera nesto tipa zara? > - ja bi plahte imas plahte > - uzela bi to i onu majicu i posaljite mi hlace ako imate koje > - a pt se placa > - mogla si dat crvenom krizu > ....... lakse prodat nego pokonit.... > Imam jos jednu majicu s tom oznakom. Javila se neka zena i kasnije nije odg... a da ne kazem koliko ih ima kazu uzimam i vise se ne jave.... > > micina1987: > > Mene zanima šta vam točno znači poklanjam? > > Meni to znači da vam nešto dajem a da prethodno nemorate nista kupiti od mene,čak je i poštarina upitna,nekad ju ja platim nekad osoba koja uzima. > > Tu na kapicama ima cijelo čudo robe stvari nebitno koje se poklanjaju i onda otvoriš sliku i piše ako kupite to i to ili u vrijednosti toj i toj to vam poklanjam. Ovo je vrh, stvarno kako imaju obraza?! Dobiješ ok stvari na poklon i onda imaš prohtjeve....
2021 01 27
> Aaandreaaa: > Stavila sam da poklanjam (ne moras nista kupit), ali radim ili primopredaju ili se plati samo pt. Dakle stavila sam sve sto sam odlucila poklonit > Dobijem upite: > - samo to imas? Jel imas jos kakvih modernih dzempera nesto tipa zara? > - ja bi plahte imas plahte > - uzela bi to i onu majicu i posaljite mi hlace ako imate koje > - a pt se placa > - mogla si dat crvenom krizu > ....... lakse prodat nego pokonit.... > Imam jos jednu majicu s tom oznakom. Javila se neka zena i kasnije nije odg... a da ne kazem koliko ih ima kazu uzimam i vise se ne jave.... > > micina1987: > > Mene zanima šta vam točno znači poklanjam? > > Meni to znači da vam nešto dajem a da prethodno nemorate nista kupiti od mene,čak je i poštarina upitna,nekad ju ja platim nekad osoba koja uzima. > > Tu na kapicama ima cijelo čudo robe stvari nebitno koje se poklanjaju i onda otvoriš sliku i piše ako kupite to i to ili u vrijednosti toj i toj to vam poklanjam. da, ista stvar :s "šta samo to imaš za dat", "jel daš uz to i neku torbu/cipele" , "kakvo je to poklanjanje ako ja moram platiti poštarinu - šta ti je puno dat 15 kuna za slanje".... uglavnom, nema šanse da ću išta više ovdje poklanjati jer su toliko bahate, bezobrazne i sl. bile da je to strašno. To što sam uglavnom to viđala kod njih oglašeno kao "novo skupo plaćeno" ne želim ni ulaziti. Sada svaki kvartal pregledam ormare, dio oglasim, dio poklonim rodbini ili doniram kroz razne grupe preko fejsa. A od onoga što prodam dio uvijek nekako preraspodjelim bilo za hranu za udruge za životinje ili ako je aktualna neka akcija koja mi je draga srcu. Nažalost uvijek ima potrebitih. Šta reć nego da volim svoj minimalistički stil života i uvijek me raduje kada nekoga usrećim...ali više NE poklanjam :') :') :')
2021 01 27
Ne slažem se da bi poklon trebao biti bezuvjetan, ali se slažem da bi u naslovu trebalo naglasiti da se radi o poklonu uz kupnju da ne bude navlakuša. Doduše, glupo mi je što se pokloni uz kupnju uvjetuju iznosom kupnje, i to povećim, tipa 150-200kn, a poklon najčešće nije previše vrijedan ili zanimljiv, a većina ljudi i ne troši toliko po kupnji na krpicama. No moram se osvrnuti na zadnjih nekoliko upisa i podijeliti svoje iskustvo s poklanjanjem artikala. Prošli tjedan sam prvi put oglasila da poklanjam nekih 6-7 artikala i ispao je žešći fijasko. Prvo, javila mi se hrpa ljudi taj dan kad sam objavila oglase, i mislila sam, super, brzo će otići sve. Ali. Jako puno ljudi u startu se javi da je zainteresirano pa više ne odgovori na poruku. Par ljudi je uzelo podatke za plaćanje i nisu uplatili?! To mi se nikad nije dogodilo s ljudima koji su kupovali, a sad mi se dogodi da ljudi ne uplate 18kn za tisak i ne jave da su odustali. Bilo je ljudi koji su pitali za primopredaju pa kad su valjda skužili da im ne paše lokacija, samo su prestali odgovarati na poruke. Bilo je nekih i koji se na primopredaji nisu ni pojavili. Od nekih nisam dobila ni povratnu informaciju i tako, nemam riječi. Najradije bi pobacala sve. Roba je sva ispravna i neoštećena, ali je nemam kome dati ovdje. Znala sam ostaviti ispred zgrade, ali ljudi to samo razbacaju po ulici i više to ne radim.
2021 06 16
Pozdrav! Poklanja li netko stvari za bebe? Jako bi vam bila zahvalna
2021 08 31