Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi korisnik

Da, sada sam bila na profilu vrle korisnice, žene gume, pa vidim da njoj prema potrebi može i XS, sve do L. I opet ta enigma sa brojevima obuće koja zapravo i nije enigma, već je sve očito, transparentno. Ima i drugih marki, ali prevladava Zara i to sa etiketom. Slučajno sam čula za nekoga tko je putovao u Bosnu, kupovat tamo iz Zarine kolekcije i prodavao bas ovdje. Zara je u Bosni puno jeftinija i isplati se tako krpicariti. Etiketa je tu, a cijenu lako prepravis, nalijepis itd. Ne vjerujem da je ista osoba u pitanju, ali ova žena guma, pozitivna 100 %, mogla je radi reda otvoriti vise profila. I tko će se natjecati sa takvom i slicnima? Nemam ja ništa protiv toga da ona zaradi i sigurno ja nisam jedina koja je primijetila anomalije u njenim krpicama, a ni adminu to očito ne smeta. Ovo bi moglo biti: "Veni, vidi, vici. "
2021 02 06
Mi smo isto nove korisnice (tri sestre iz Zg) i sad kad citam ovu temu, cini mi se da smo se prerano poveselile. Imale smo profil prije dosta godina i ok je islo, nikad nismo bile prevarene, ali vidim da su se stvari promijenile, ima sve pametnijih lopova, ljudi su se prebacili na druge mreze itd. bas steta. Nadam se da ce Krpice ponovno zazivjeti.
2021 02 17
> CharmingChic: > Jedno pitanje od novog korisnika, koliko dana nakon vam ostave povratnu informaciju? I jeste li ikada morali nekome poslati poruku ako mogu nešto napisati? :) skoro svaki put haha, a kasno sam i krenila, prvih par godina nisam ni pitala jer mi je bilo neugodno nego sam samo ostavljala.
2021 03 11
> Jelenaaaa1999: > Pozdrav svima,nova sam korisnica pa bi htjela pitati ima li ko kakvih savjeta za mene kao novu korisnicu?kako uspjeti u ovome 😅inače mlada sam studentica i imam mnogo odjece koja mi ne paše više ili je krivo kupljeno a sve je novo i očuvano pa možete pogledati moj profil. Hvalaaaa... Forum, nadoplatiti za reklamu mozda (zove se Usluge), imati kvalitetne slike i uredne oznake. Sretno!
2021 03 11
> Jelenaaaa1999: > Pozdrav svima,nova sam korisnica pa bi htjela pitati ima li ko kakvih savjeta za mene kao novu korisnicu?kako uspjeti u ovome 😅inače mlada sam studentica i imam mnogo odjece koja mi ne paše više ili je krivo kupljeno a sve je novo i očuvano pa možete pogledati moj profil. Hvalaaaa... Meni bi isto puno znacila neka povratna informacija od iskusnijih korisnica :") :")
2021 03 14
1 2