Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Tenisice za vjezbanje

Curke drage odlucila sam trcati/vjezbati...Zanima me dali znate da imaju neke akcije po nekim trgovinama na tenisice.Pratim oglase u ovoj grupi vec nekoliko dana i nema bas izbora nekoga,ja bih klasicne u kojima mogu trcati ali takoder i otici na kavu,crne po mogucnosti. Ako imate kakvih saznanja svaka info dobro dosla :)
2021 02 04
Broj?
2021 02 04
Sportske trgovine..Hervis pogledajte.. :)
2021 02 04
39 :D
2021 02 04
Imate sad popuste u deichmannu i outlet u rugvici Pogledajte about you, imate stalno dodatnih 25% popusta s kodom
2021 02 04
> Lucijan20: > Prodajem 2 GLO uređaja u lotu za 200 kn, ako ste zainteresirani javite se u inbox. :) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6f54e0e99fa36676882bcb7b68f97b1e.jpg) > Svi artikli na profilu su po 10-20 kuna :) ovde bi odmah radila jedna šamarčina...ili blok- da je ova stranica iole disciplinirana...
2021 02 04
Pozdrav, pogledaj si moj profil sto se Tice tenisica , ako ti ne odgovara snizenja su u dathlonu, hervisu i intersportu jos neko vrijeme tako da ima puno izbora. Sretno ! > Rain90: > Curke drage odlucila sam trcati/vjezbati...Zanima me dali znate da imaju neke akcije po nekim trgovinama na tenisice.Pratim oglase u ovoj grupi vec nekoliko dana i nema bas izbora nekoga,ja bih klasicne u kojima mogu trcati ali takoder i otici na kavu,crne po mogucnosti. Ako imate kakvih saznanja svaka info dobro dosla :)
2021 02 04
Hvala vam curke na savjetima :D budem pogledala u navedenim trgovinama ,vi ako imate nesto toga djira,slobodno se javite u inbox ;)
2021 02 04
@Danijela707 Napokon se čudo dogodilo! Mišljenja su nam se usuglasila :")
2021 02 04
Ova glouša se javlja na svaku temu. Strašno iritirajuće. Je li ju tko prijavio modici? To je apsolutno za blok.
2021 02 04
Ispričavam se na smetnji, stavila sam artikl pa mi je admin javio kako se takve stvari ne prodaju na artiklima već na forumu no nisam ju dobro shvatila je li na posebnoj temi ili općenito na forumu pa sam poljepila po forumu na par tema, ispričavam se na grešci, uređaji su prodani tako da admin može slobodno izbrisati moje postove, ja ću ih pobrisati ukoliko otkrijem kako xD ! Isprike još jednom nisam znala da radim nešto krivo (nova sam) ! :)
2021 02 08
> Danijela707: > > Lucijan20: > > Prodajem 2 GLO uređaja u lotu za 200 kn, ako ste zainteresirani javite se u inbox. :) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6f54e0e99fa36676882bcb7b68f97b1e.jpg) > > Svi artikli na profilu su po 10-20 kuna :) > ovde bi odmah radila jedna šamarčina...ili blok- da je ova stranica iole disciplinirana... Ispričavam se na smetnji, stavila sam artikl pa mi je admin javio kako se takve stvari ne prodaju na artiklima već na forumu no nisam ju dobro shvatila je li na posebnoj temi ili općenito na forumu pa sam poljepila po forumu na par tema, ispričavam se na grešci, uređaji su prodani tako da admin može slobodno izbrisati moje postove, ja ću ih pobrisati ukoliko otkrijem kako xD ! Isprike još jednom nisam znala da radim nešto krivo (nova sam) ! 😃
2021 02 08