Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija vratne kralježnice

Pozdrav svima.. Zanima me dali je netko prošao operaciju diskus hernije na vratnoj? Naime ovih dana čekam da me pozovu na zahvat i ne znam čega me više strah,operacije ili opće anestezije..Zbog dugotrajnih bolova moram operirati protruziju na tri nivoa jer kažu nema alternative.Ima li netko da je prošao isto?Jesu se bolovi smanjili?'Kako ste reagirali na opću anesteziju?Ima li bolova ili smetnji u gutanju poslije? Hvala unaprijed..
2021 02 11
Pozdrav, nisam prošla osobno iako imam dosta problema no nisam se još odlučila na to. Imam iskustva dvije bliske kolegice, jedna je operirala radi bolova i trnaca u rukama, iza operacije joj se stanje pogoršalo, nije više mogla ni raditi išla je u invalidsku mirovinu, a druga kolegica je operirala prije 20g u vrijeme kada su i stvari bile malo drukčije, oporavak se nije požurivao, nosila je pola godine tvrdi Shantz i ona je sada dobro iako je isto preraspoređena na drugo radno mjesto jer su neke stvari ipak zaostale. Kralježnica se operira baš kad nema drugog izlaza, to je uvijek kocka, kao i sa lumbalnom, nekada ostane jednako, nekad se pogorša, a nekada bude i bolje. Vama želim sreću i da budete u ovoj zadnjoj skupini
2021 02 12
Puno hvala na odgovoru..i ja se nadam da će biti poslije bolje..znam da postoji rizik da se stanje ne popravi ali nije ni ovo riješenje,živjet na normabelima i injekcijama protiv bolova.
2021 02 14
Naravno da nije rješenje, dok ide tako ide, ali to su progresivna stanja i prije ili poslije obično dođe do toga da se ipak mora operirati, ja Vam zato želim svu sreću <3
2021 02 14
Hvala Vam puno.🥰
2021 02 14