Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

> schmetterling: > > Springy: > > Moze biti 0kn naknada iako niste ista banka. Nema to veze > Kako? :D Ja u za i imam 5 besplatnih transakcija, nakontih 5 ostalo se naplaćuje
2021 03 17
Luda kuća 😂 Nadam se da ćete se usuglasiti, jer def netko laže.
2021 03 17
> schmetterling: > > Springy: > > Moze biti 0kn naknada iako niste ista banka. Nema to veze > Kako? Po Lijepo, neke banke uzimaju proviziju a neke ne uzimaju., prilikom internet transakcija, meni bar tako Koristim najcesce mZabu
2021 03 17
> schmetterling: > > PigmyPuff: > > Anyway, možete lijepo na CL, ako već niste > plus vratite tenisice ili uplatite što ste dužni, a izi1987 bi vam mogla ostaviti negativnu za laganje o uplati i pokušaj prevare. Nisam lagala gospodo stvarno kažem da jesam nebi se nikad vise javljala niti bi otvarala ovu teku stvarno ,i ja sam odma htijela Vratit tenisice kad mi se javila al mi nije bilo jasno kako zato sto mi je šogorica rekla da je uplatila ali nema veze ,neka se obo zatvori ,eto zao mi je al stvarno nisam kriva
2021 03 17
> Miselll: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8ba5a9fc642b8f40205f0c3992ff0910.jpg) > Evo vam potvrde Cekajte polako. Nemojmo odmah napadati miselli, jer ni druga nije dala potvrdu, amogla je traziti ispis transakcija u banci. Tu pise referencija pod kojom je nalog izvrsen. Pogledala sam svoje net bankarstvo, mada sam pbz i kod svih sprovedenih transakcija stoji broj referencije pod kojom je uplata provedena....
2021 03 17
> Boston: > > schmetterling: > > > Springy: > > > Moze biti 0kn naknada iako niste ista banka. Nema to veze > > Kako? :D > Ja u za i imam 5 besplatnih transakcija, nakontih 5 ostalo se naplaćuje Moguce
2021 03 17
Vrlo je nezgodno što u uvodnom postu stoji tvrdnja da vam je iznos skinut s računa. Decidirana tvrdnja. a onda se kasnije pojavi informacija da zapravo ništa nije skinuto s VAŠEG računa jer je plaćao netko drugi. A taj netko drugi ne šalje valjanu potvrdu o uplati. Jer ovo je samo nalog, a nigdje nije pokazan dokaz da je transakcija izvršena.
2021 03 17
> Miselll: > > piccola1208: > > Misel, stvarno pravite budale od svih > > A šogorica očito od Vas > Ne radim i nije mi to namjera ispričavam se ako sam bilo kog povrijedila od vas stvarno al eto nek se ova tema zatvori vraćam tene i to je to ne želim da se bilo ko osjeća ugroženim očito sam ja nasamarena Zasto bi vratili tenisice ako kazete da ste ih posteno platili? U danasnne vrijeme tehnogije ste napravili nauku oko stvari koja se mogla u sekund rjesit. Meni evo nije jasno
2021 03 17
> piccola1208: > Luda kuća 😂 > Nadam se da ćete se usuglasiti, jer def netko laže. Stvarno ne lazem sve sam dala i priložila i otvorila ovu temu jer ne lazem i zao mi je sto se ovo ovako odigralo stvarno sam se trudila i htijela dokazati al nema smisla eto nemam ni snage ni živaca vise stvarno napravila sam sve sta sam mogla al očito nešto ne štima sve sam poslala kako sma i dobila nisam ništa sama šarala na tim slikama slike sam tako dobila
2021 03 17
> Rajna123: > > Miselll: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8ba5a9fc642b8f40205f0c3992ff0910.jpg) > > Evo vam potvrde > Cekajte polako. Nemojmo odmah napadati miselli, jer ni druga nije dala potvrdu, amogla je traziti ispis transakcija u banci. Tu pise referencija pod kojom je nalog izvrsen. Pogledala sam svoje net bankarstvo, mada sam pbz i kod svih sprovedenih transakcija stoji broj referencije pod kojom je uplata provedena.... Hvala vam napokon se netko razumije
2021 03 17
> NadaMihaljevic: > Vrlo je nezgodno što u uvodnom postu stoji tvrdnja da vam je iznos skinut s računa. Decidirana tvrdnja. > a onda se kasnije pojavi informacija da zapravo ništa nije skinuto s VAŠEG računa jer je plaćao netko drugi. > A taj netko drugi ne šalje valjanu potvrdu o uplati. > Jer ovo je samo nalog, a nigdje nije pokazan dokaz da je transakcija izvršena. Neznam stvarno neznam opet kažem sve sam poslala sto sam imala i kako sam dobila
2021 03 17
> Rajna123: > Cekajte polako. Nemojmo odmah napadati miselli, jer ni druga nije dala potvrdu, amogla je traziti ispis transakcija u banci. Tu pise referencija pod kojom je nalog izvrsen. Pogledala sam svoje net bankarstvo, mada sam pbz i kod svih sprovedenih transakcija stoji broj referencije pod kojom je uplata provedena.... I opozvani nalozi imaju referenciju. Na zabi sigurno, za ostale banke ne znam.
2021 03 17
> piccola1208: > > Miselll: > > > piccola1208: > > > Misel, stvarno pravite budale od svih > > > A šogorica očito od Vas > > Ne radim i nije mi to namjera ispričavam se ako sam bilo kog povrijedila od vas stvarno al eto nek se ova tema zatvori vraćam tene i to je to ne želim da se bilo ko osjeća ugroženim očito sam ja nasamarena > Zasto bi vratili tenisice ako kazete da ste ih posteno platili? > U danasnne vrijeme tehnogije ste napravili nauku oko stvari koja se mogla u sekund rjesit. > Meni evo nije jasno Zato sto ne želim da me itko osuđuje za nešto sto nisam napravila rade ću ih Vratit i Ostat posrana zbog tih 200kn koje neću imat i nitko mi ih neće Vratit nego da me se optužuje da sam lopov a to sigurno nisam ni najmanje sve uvijek pošteno i brzo platim
2021 03 17
Evo iskreno drago mi je da imate obraza priznati..mebi osobno je jako zao ako sam vas ikako uvrijedila ali samo sam zahtjevala svoje pravo..jer nikad nikog nisam ostetila za lipu , uvijek saljem gratis stvarcice pogotovo za bebace..i mialim da smo tu vecini iz istih razloga..kupiti i prodati po povoljnim cijenama ocuvanu ili novu robicu..
2021 03 17
Možda bi bio red da i prodavačica poslika svoje transakcije, kako bi mogla dokazati da nema ove od tenisica ili ipak ima ili nema, ili.....
2021 03 17
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 27