Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Trnci u prva tri prsta ruke

Bok drage moje dame, htjela bih pitati je li koja od vas bolovala ili boluje od sindroma karpalnog tunela odnosno da vam trnu stalno prva tri prsta ruke? Meni je slučaj na obje ruke, i trenutno čekam emng pregled u rujnu.. to mi se pojavilo prije mj dana, pa bih čisto prodiskutirala iskustva ako je netko prebolio to uspješno i kakva su bila vaša iskustva. Hvala
2021 06 19
Jaoo, meni vam zna cijela ruka trnit, nekad i pola lica, a imam samo 23 godine.. bila sam na svim pregledima glave, vrata, krv, markeri sve zivoo, cak sam isla i na onaj pregled gdje vas sa strujom malo upiknu u ruku tj prste neznam kako se to zove😂 doslovno nista sve savrseno bilo.. jos imam jedino magnetnu rezonancu glave napraviti.. meni su rekli ili da mi je to psihicki ili da imam migrene..
2021 06 19
Meni zna nakon dužeg boravka na kompjuteru ili mobitelu, ali nisam išla kod doktora zbog toga...pomaže mi kad podignem ruku u zrak i vrtim je u zglobu, malo na jednu malo na drugu stranu u krug :)
2021 06 19
Moja mama ima problema s tim. Ima problema s vratom kralježnicom. Počela se više kretati, vježba i puno joj je bolje. Uz to ima i vrtoglavice. Provjerite kralježnicu i živčani sustav općenito
2021 06 19
Zanimljivo, hvala što ste podijelili iskustva, meni trnu prsti ruke bez prestanka, čekam pregled krajem rujna i nekako vjerujem da jedino vježba i više kretanja možda poboljšaju, zato sam sad odlučila i provesti radno ljeto. Nelanela97: kolko često vam se to javlja? i što su mislili pod tim psihički? hm..
2021 06 20
A meni se to samo odjedanput krene desavat, krene mi od dlana tj prstiju pa sve do lica. Al ja sam to naucila zaustaviti.. kad osjetim da krece ja ruku stavim u hladnu vodu, pa onda malo vjezbam ruku tj isto tako je krenem vrtiti u zglobu i prestane. Vecinom mi pocne kad me glava boli, il ako mi je prevruce il pod stresom/strahom zato mi je doktorica rekla kao to vam je vjerovatno na psihickoj bazi.. a neurologinja mi je rekla da je vjerovatno imam migrene i da je to od tog pa sad.. neznam kome vjerovat😅
2021 06 20
Lijep pozdrav, operirala sam karpalni tunel na desnoj ruci, prošla sam sve u vezi toga pa ako vam treba kakva informacija, javite mi se 😉
2021 06 21
Meni trnu zadnja 3 prsta, na obje ruke. To mi je sve od vratne kralježnice. Moja cijela kralježnica je u k... doslovno u k... Sa 23 godine mi je dijagnosticiran osteoartritis L4-S1 i zdjelice. A kod vratne kralježnice sumnjaju na nesrasli atlas ili možda na 13. rebro (Moram na MR). Fizijatrica mi je rekla da imam sreću što nisam oduzeta od vrata na niže... imam i česte glavobolje, posebno predio gdje vratne žile ulaze u glavu. A imam tek 31 godinu. Što će biti dalje, ne znam.
2021 06 24