Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Preporuke za madrac

Pozdrav svima! Tražim preporuku za kupnju madraca. Madrac je za dvije osobe, širina 160cm. Bez opruga. I usputno, često me bole leđa (pogotovo jutrom) pa bi madrac koji je tvrđi. :)
2021 08 05
Oriolik Nazovete, naručite, besplatna dostava u Zagreb u vaš stan, do samog kreveta! Izvrsna domaća kvaliteta Mi već imamo treću generaciju njihovih madraca jer ih mijenjamo svakih par godina Cijene vrlo prihvatljive, kvaliteta odlična, ne zaostaju uopće za vrlo zvučnim, razvikanim i isto tako preskupim madracima Ako trebate tvrđi madrac onda svakako odaberite ORTOSAN, antistresni i revitalizirajući madrac
2021 08 05
Ikea Matrand, odete i probate, plus Ikea ima politiku da 90 dana možete isprobati madrac i zamijeniti ako vam ne odgovara.:) Vi možda nađete i nešto što Vam više odgovara, ali ne meni taj matrand vrh - tvrđi je i bez opruga :)
2021 08 05
Rijeka je u pitanju, tako da isprobavanje u zgu mi je jako daleko. Uzela bi jyskov al vidim da redovno ljudi pišu kako svi madraci propadaju već nakon 4mj
2021 08 06
Moja preporuka je madrac od latexa, eventualno u kombinaciji sa memo pjenom, da ima najmanje 5 stupnjeva tvrdoće, po mogućnosti 7, ljetnu i zimsku stranu. To je zapravo preporuka gosp. koji je radio kao stručnjak za zdravo spavanje, a on još kaže da je puno bolje uzeti 2 madraca za bračni krevet, pa se mogu uzeti i različite tvrdoće, ženskima i muškima ne odgovaraju zbog građe tijela jednaki madraci, a uz to je puno lakše okretanje koje kod madraca od pjene, latexa mora bit češće nego kod madraca sa oprugama. I zbog obveznog prozračivanja takve vrste madraca obvezne su latex podnice, a za žene i sa mogućnošću podizanja donjeg dijela. Ja sam svoj zadnji kupila prije dvije godine u Prima namještaj, bilo je neko veliko sniženje od 70% i odličan mi je.
2021 08 06
> Isabell: > Rijeka je u pitanju, tako da isprobavanje u zgu mi je jako daleko. Uzela bi jyskov al vidim da redovno ljudi pišu kako svi madraci propadaju već nakon 4mj Ja imam njihov madrac već više od godinu dana. Isti je kao prvog dana i stvarno sam prezadovoljna. Prije njega sam imala Meblo,to je bila katastrofa.
2021 08 06
> FlyGirl5: > Oriolik > Nazovete, naručite, besplatna dostava u Zagreb u vaš stan, do samog kreveta! > Izvrsna domaća kvaliteta > Mi već imamo treću generaciju njihovih madraca jer ih mijenjamo svakih par godina > Cijene vrlo prihvatljive, kvaliteta odlična, ne zaostaju uopće za vrlo zvučnim, razvikanim i isto tako preskupim madracima > Ako trebate tvrđi madrac onda svakako odaberite ORTOSAN, antistresni i revitalizirajući madrac Jel svakih par godina mjenjate jer tako zelite ili jer odu za par godina?
2021 08 06
Mijenjam iz čistih higijenskih razloga. Nepojmljiva mi je činjenica da ljudi kupe madrac jednom kada usele u stan ili renoviraju prostor i misle da su riješili stvar za čitav život :P
2021 08 06
Medico Home :") Muž i ja oduševljeni, ove godine smo posebno jedva čekali dolazak s mora zbog brutalnog madraca. Javite im se telefonom ili mailom, napišete navike spavanja i oni vam preporuče madrac. Dostava besplatna, povrat isto tako ako niste zadovoljni.
2021 08 09