Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jednostavni pokloni-savjeti

Bok svima 🤗 Ovako, trebala bih neki savjet u vezi jednostavnih i jeftinih poklona. Radi se o poklonu za jednu ženu koja mi nije nimalo bliska, ali nikako se ne mogu izvući bez poklanjanja, jer je malo to sve isforsirano. Osoba si inače može priuštiti sve i realno, sve što dobije ni ne gleda, ali svejedno pazi na to da joj se nešto pokloni. Čudna stvar i najradije bih prekinula takvo darivanje, ali ne bih objašnjavala u detalje zašto to nije lako pa vas molim samo za preporuku što bi moglo biti povoljno, a ok. Žena ne nosi nakit, ne pije alkohol, ne voli cvijeće, rijetko se šminka. Odjeću joj ne mislim tražiti...neke ukrase tipa vaze, pa kave i bombonjere sam sve već izredala i sad više ne znam što bih. Ako tko ima nešto isto za ponuditi, dostupna sam u inbox. Planiram potrošiti do 100 kn (i manje).
2021 10 19
Kupite joj u pepcu ili tediju ( ako imate te trgovine) nekakav ukras za kucu ili svijecnjak neki, uz to mozda neku cokoladu i to je to. Ili mozda onu veliku debelu svijecu za ukras, i uz to neki caj i keksice. A nije ni losa ideja mozda domacica, kava i jos nesto, ono vise klasicni poklon kada se ide nekome
2021 10 19
Ima u Kraš dućanu već složenih poklona za oko 100 kn. jako lijepo pakirano. Ako imaš blizu kraš o:)
2021 10 19
Negdje davno je netko objavio sastojci za kolač u boci ,ako voli kolače ili i ako ne voli baš vas briga 😂.Neka drži za ukras 😂
2021 10 19
Drvena kutija za čaj i unutra staviti par vrećica različitih čajeva i lijepo zapakirati.. Ja sam to dobila jednom i baš je lijepo izgledalo 😊
2021 10 19
Pepco je raj za jeftine poklone nedavno sam kupila drvenu dasku za kuhinju ali onako uzduznu modernu na nju stavila mirisnu svijecu suho ulje i losion za tijelo izgledalo je unikatno a sve to osoba moze iskoristit .Ti nemoras toliko ulozit samo sam dala primjer ta daska nije skupa a dobra je podloga za bilo sta stavit na nju
2021 10 20
Hvala vam puno. Zgodni prijedlozi. ❤
2021 10 20
Ideje za poklon su vam ODLIČNE 👍😀....evo i meni ste pomogle
2021 10 20
Ovdje na krpicama ima prekrasnih handmade poklona. Evo baš sam neki dan naletila na ovo https://mojekrpice.hr/items/dom/12742902/aroma-bee-gift-set Ima i super nakita, broševa, prirodne kozmetike, heklanih stvari... super su mi i crtani portreti. Baš se svačega nađe po super cijenama.
2022 10 02
> Lela_Zg: > Ovdje na krpicama ima prekrasnih handmade poklona. Evo baš sam neki dan naletila na ovo > https://mojekrpice.hr/items/dom/12742902/aroma-bee-gift-set > Ima i super nakita, broševa, prirodne kozmetike, heklanih stvari... super su mi i crtani portreti. Baš se svačega nađe po super cijenama. Joj hvala. Pratim ponudu 😍
2022 10 04