Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Njuskalo prodaja odjece

Pozdrav! ☺️ Zanima me jel ijedna od vas ikad objavila odjecu, obucu i slicne stvari na njuskalo i jeste li uspile prodati ista? Inace tamo tek odnedavno stavljam samo stvari koje ne mogu na krpice, tipa knjige, i cak sam ih par i prodala pa me sad zanima jel ima smisla stavljati robu i slicno 🙈
2021 11 05
Jesam samo dječju robicu. Ostalo slabo. Jednom cipele jedne i torbicu u lotu. Tamo mi najbolje idu igračke da vam pravo kažem.
2021 11 05
Odjeća tamo ide jaaako slabo..
2021 11 05
Prije koju godinu uspjela traperice i štikle. Inače dobivala samo neke bezvezne upite pa sam obrisala sve artikle. ,:)
2021 11 06
Tamo jedino prodam mušku robu koja ovdje ne ide nikako :|
2021 11 06
ja tamo kad stavim isto prodam...najviše prodam na facebooku.
2021 11 06
> anamaria1710: > Pozdrav! ☺️ Zanima me jel ijedna od vas ikad objavila odjecu, obucu i slicne stvari na njuskalo i jeste li uspile prodati ista? Inace tamo tek odnedavno stavljam samo stvari koje ne mogu na krpice, tipa knjige, i cak sam ih par i prodala pa me sad zanima jel ima smisla stavljati robu i slicno 🙈 Da.Svako malo nešto prodam.I suprug pogotovo jer tamo vise ima izbora za musku odjeću.Također oglasi su vise pregledaniji nego tu.Stavite isplatit ce vam se
2021 11 06
> leptiricaMo: > Tamo jedino prodam mušku robu koja ovdje ne ide nikako :| Da muška ide kao luda tamo.Muž već dosta godina prodaje na Njuskalo i svako malo ima upite
2021 11 06
Prodajem tamo između ostalog i odjeću.Prodaja mi ide dobro, bolje nego tu.
2021 11 06
slabo. prije par godina sam prodavala tamo i islo je ok za dizajnerske stvari, a ostalo nista. sad mjesecima nisam imala upit
2021 11 06
Zahvaljujem svima na odgovorima 🥰
2021 11 06
> marbil: > ja tamo kad stavim isto prodam...najviše prodam na facebooku. Je li vam tamo bolje ide prodaja na marketplaceu ili u nekim specificnim grupama za prodaju?
2021 11 06
Na njuškalu sam prodala puno stvari i imam samo pozitivna iskustva, nešto malo na marketplaceu, a ovdje sam nova , pa još mi je rano reći. Ali sam primjetila da se na njuškalu puno lakše dogovoriti s ljudima, ne znam zašto je to tako....Uglavnom isplati se na njuškalu svakako objaviti.
2021 11 06
Samo markirano ide ili i druga roba?
2021 11 06
> zenskiormar: > Na njuškalu sam prodala puno stvari i imam samo pozitivna iskustva, nešto malo na marketplaceu, a ovdje sam nova , pa još mi je rano reći. Ali sam primjetila da se na njuškalu puno lakše dogovoriti s ljudima, ne znam zašto je to tako....Uglavnom isplati se na njuškalu svakako objaviti. Zato sto su ozbiljniji i stariji kupci.Njuskalo je ipak stariji sajt i svi uvijek idu tamo pogledati oglase pa je puno lakše za prodati.A Marketplace boze me sačuvaj,jesam prodala tamo dvje tri stvari ali većina te doslovno zaj...pošalju upit odgovoris i muk.Daj barem reci odustala sam ili sl.Katastrofa
2021 11 06
1 2