Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Help, "čupavi" tepih

Help Prosuo mi se sok od cikle po bijelom, čupavom tepihu.. Kako očistiti to?
2021 11 23
Hitno Vanish oxi action, radi čuda!
2021 11 23
Ciklu? Mislim nikako. Pokušajte možda vanish neki za tepihe ili nešto od toga što ima izbjeljivač. Od kojeg je materijala tepih. Ako je vuna, mislim da mu nema spasa.
2021 11 23
probajte obični deterdžent za suđe obilno posuti i lagano ispirati toplom vodom :) sretno
2021 11 23
Ajme, ja vam ne znam dati savjet ali me zanima ako vam je uspjelo i kako? Meni se jednom staklenka od cikle razbila odmah drugi dan nakon šta smo uselili, znači friško postavljene pločice i fuge su odmah bile roze :-))
2021 11 24
Jao uspjela sam, doslovno je opet bijel, kao da se nist nije dogodilo Prvo sam cistom vodom to ribala/brisala, onda sam koristila Vanish za mrlje i ostala je nijansa roze boje.. no za par sati je nestalo, i sad je potpuno bijelo.. Hvala na savjetima!
2021 11 24
To je zato što Vanish koristi kisik tj oksidira mrlje, a za to treba ipak malo vremena. Čista kemija. ;)
2021 11 24
> Magdalena_20: > Jao uspjela sam, doslovno je opet bijel, kao da se nist nije dogodilo > Prvo sam cistom vodom to ribala/brisala, onda sam koristila Vanish za mrlje i ostala je nijansa roze boje.. no za par sati je nestalo, i sad je potpuno bijelo.. > Hvala na savjetima! Joj super 🤩🤩
2021 11 24
Super da vam je uspijelo!! :-)
2021 11 26
Da, još je tepih doslovno nov i mamin 😂 Hvala još jednom na savjetima
2021 11 26