Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nova pridošlica

Pozdrav svima 😁 Evo nakon dosta predomišljanja i vaganja da li da se logiram i krenem s prodavanjem ili ipak ne, ja sam se naravno odlučila na ovo prvo. Uvijek sam dosad poklanjala robu jer sam mislila da nema smisla prodavati nešto rabljeno, ali kad sam vidjela što sve ljudi rade i kako stvari koje su im poklonjene prodavaju, ostala sam razočarana. Tako da sam odlučila ipak probati prodati pa bar da klincima mogu kupiti neku sitnicu za neke prigode, kao što je sad i skorašnji Božić. Nemam razloga za nikakve prevare jer imam troje klinaca doma kojima i sama usađujem u njihove male glavice da budu uvijek pošteni. Ovo naglašavam jer primjećujem da je dosta ljudi skeptično prema novim članovima, pa sam zato napisala. Evo, slobodno pogledajte moje ponude koje još nisam ni stigla sve staviti i naravno, ako imate kakav savjet ili kritiku za novu korisnicu, slobodno recite. 😀 E i evo jedno pitanjce, kad netko želi nešto kupiti, kako dođe obavijest? Uglavnom veliki pozdrav svima i želim vam svima uspješno prodaju, kupnju, zamjenu, itd. 😀
2021 11 26
Pozdrav i vama!☺️ Iz moga kratkoga iskustva, kada netko zeli nesto kupiti obicno ta osoba klikne na “zelim to” i vama dode poruka. Sretnooo!💕
2021 11 27
> Bedazzled: > Pozdrav i vama!☺️ > Iz moga kratkoga iskustva, kada netko zeli nesto kupiti obicno ta osoba klikne na “zelim to” i vama dode poruka. Sretnooo!💕 Hvala Vam na odgovoru 😁
2021 11 27
> Zhelja: > E i evo jedno pitanjce, kad netko želi nešto kupiti, kako dođe obavijest? Uglavnom veliki pozdrav svima i želim vam svima uspješno prodaju, kupnju, zamjenu, itd. 😀 Izumili su opciju "poruke".
2021 11 27
> Desinićka: > > Zhelja: > > E i evo jedno pitanjce, kad netko želi nešto kupiti, kako dođe obavijest? Uglavnom veliki pozdrav svima i želim vam svima uspješno prodaju, kupnju, zamjenu, itd. 😀 > Izumili su opciju "poruke". Oprostite a gdje to stoji, jer ja to ne vidim 🙈
2021 11 27
> Oprostite a gdje to stoji, jer ja to ne vidim 🙈 U gornjem desnom kutu kliknete na covjeculjka, zatim na “razgovori”.
2021 11 27
Kad osoba klikne želim to Vama dođe poruka u razgovor. U poruci automatski vidite i link koji je kliknula. Kulturne korisnice dodaju i par riječi. Kad je samo link obično od prodaje nema ništa jer je vjerojatno nekom dosadno :) Vi kad pregledavate oglase ono kaj Vam se sviđa kliknute srce, to Vam se sprema u omiljene. Kad želite nešto kupite kliknete želim to i automatski Vam se otvara poruka. Slobodno možete probati kliknuti neki moj oglas da vidite kako funkcioniraju poruke :) i ako želite mogu i ja neki Vaš. Naravno bez obostrane stvarne kupovine :)
2021 11 27
> Bedazzled: > > Oprostite a gdje to stoji, jer ja to ne vidim 🙈 > U gornjem desnom kutu kliknete na covjeculjka, zatim na “razgovori”. Super, hvala Vam puno 😀😁
2021 11 27
> vintage.red.cat: > Kad osoba klikne želim to Vama dođe poruka u razgovor. U poruci automatski vidite i link koji je kliknula. Kulturne korisnice dodaju i par riječi. Kad je samo link obično od prodaje nema ništa jer je vjerojatno nekom dosadno :) Vi kad pregledavate oglase ono kaj Vam se sviđa kliknute srce, to Vam se sprema u omiljene. Kad želite nešto kupite kliknete želim to i automatski Vam se otvara poruka. Slobodno možete probati kliknuti neki moj oglas da vidite kako funkcioniraju poruke :) i ako želite mogu i ja neki Vaš. Naravno bez obostrane stvarne kupovine :) Ajme hvala Vam puno na opsežnom odgovoru 😀 evo probam da vidim kako funkcionira 😀
2021 11 27
Pozdrav, bilo bi dobro da sakupite koju povratnu za početak. Vidim da vam za 1 artikal na profilu stoji "prodano", ako ste ga prodali baš na krpicama svakako zamolite kupca da vam ostavi povratnu jer bi vam bila prva... I najbolje onda nakon razmijenjenih povratnih obrisati povratne artikle da ne zakrčuju stranicu...A možete i vi nešto za početak kupiti tako da dobijete koju povratnu
2021 12 02
Ja ne kuzim ljude koji misle da je internet poceo s njima i nisu u stanju sami na forumu pronaci temu s odgovorima na ovakva pitanja, ako je vec tesko prouciti samo sucelje stranice sa opcijama 'moj profil', 'omiljeni' i 'razgovori' (gle cuda🙄) pa svako malo dolaze padobranci s pitanjima kako stranica funkcionira.
2021 12 04
> Desinićka: > Ja ne kuzim ljude koji misle da je internet poceo s njima i nisu u stanju sami na forumu pronaci temu s odgovorima na ovakva pitanja, ako je vec tesko prouciti samo sucelje stranice sa opcijama 'moj profil', 'omiljeni' i 'razgovori' (gle cuda🙄) pa svako malo dolaze padobranci s pitanjima kako stranica funkcionira. Mislim da ove neke uopce nisu nove. Vrlo male su sanse za to da su prvo shvatile kako se snalaziti na forumu, otvoriti temu i pohvatati sto se tu dogadja... a nisu shvatile gdje su poruke i "Zelim to" ispod artikla, i neke slicne stvari.. Kad sam dosla prvo sam gledala kako podici artikl, pa gledala tudje artikle, svoje azurirala jer nisu mozda odmah bili "lijepi", pa trazila poruke i pogledala postavke, pa vidjela Korisnici i blog, i tako korak po korak dosla do foruma. Kad sam htjela otvoriti temu promasila sam podforum i jos pitala gdje mogu nesto kupiti i dobila blok jer su cure valjda pomislile sa se reklamiram 😂 nakon nekog perioda sam skuzila pravila, pa da postoji admin, pa sam bila prevarena i vidjela kako je to cesto ovdje, itd. Ugl skepticna sam.
2021 12 04
Ja sam npr. na bolovanju, pa imam vremena čačkati i tako sam i došla do foruma...ali kad sam napravila profil, dugo mi je trebalo da skužim gdje stižu poruke, jer sam samo preko mobitela gledala profil, na laptopu je puno preglednije ,:) ,:) . Ne mora značiti zato da su to stare korisnice koje se reklamiraju. Nismo svi isti, te jednako inteligentni za iste stvari.
2021 12 05
> zenskiormar: > Ja sam npr. na bolovanju, pa imam vremena čačkati i tako sam i došla do foruma...ali kad sam napravila profil, dugo mi je trebalo da skužim gdje stižu poruke, jer sam samo preko mobitela gledala profil, na laptopu je puno preglednije ,:) ,:) . Ne mora značiti zato da su to stare korisnice koje se reklamiraju. Nismo svi isti, te jednako inteligentni za iste stvari. Naravno da ne mora znaciti, ne kazem ni za ovu korisnicu, po profilu mi se cini da stvarno jest nova, nije vazno po cemu sam naknadno shvatila, ali nekad dio takvih bude starih koje se prvo izreklamiraju a istovremeno privuku pozornost na sebe i izazovu sumnju, pa se s vremenom potvrdi sumnja kao opravdana. Skepticnost proizlazi iz tog. I ne, nismo svi jednako snalazljivi (ne bih to zvala inteligencijom). I da, dobrodosla!
2021 12 05
> sonja90: > > zenskiormar: > > Ja sam npr. na bolovanju, pa imam vremena čačkati i tako sam i došla do foruma...ali kad sam napravila profil, dugo mi je trebalo da skužim gdje stižu poruke, jer sam samo preko mobitela gledala profil, na laptopu je puno preglednije ,:) ,:) . Ne mora značiti zato da su to stare korisnice koje se reklamiraju. Nismo svi isti, te jednako inteligentni za iste stvari. > Naravno da ne mora znaciti, ne kazem ni za ovu korisnicu, po profilu mi se cini da stvarno jest nova, nije vazno po cemu sam naknadno shvatila, ali nekad dio takvih bude starih koje se prvo izreklamiraju a istovremeno privuku pozornost na sebe i izazovu sumnju, pa se s vremenom potvrdi sumnja kao opravdana. Skepticnost proizlazi iz tog. I ne, nismo svi jednako snalazljivi (ne bih to zvala inteligencijom). > I da, dobrodosla! Komentar nije bio upućen Vama :") govorim općenito, jer vidim da su ovdje sumnjičavi prema novima (a vidim i zašto, kraj tolikih prevara). Ali ako netko ne može naći poruke ne znači da je glup ili da se pravi glup. To sam htjela reći. Uglavnom dobrodošla i sretno!
2021 12 05