Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Čupavi/dugodlaki mačići

Pozdrav svima, zanima me da li netko poklanja ili prodaje dugodlake mačiće? Tražim isključivo žensku macu, koja bi bila kućna. Hvala❤️
2021 11 28
Pozdrav, pogledajte na instagramu @udrugamerida i @hrabrenjuske.☺️
2021 11 28
> Bedazzled: > Pozdrav, pogledajte na instagramu @udrugamerida i @hrabrenjuske.☺️ Hvala na odgovoru, ali udruge nekad traze previse uvjeta, a tu je i puno maca na okupu te si medusobno prenose zarazne bolesti, sto meni ne odgovara, dosta sam oprezna sto se toga tice, jer zelim da bude barem 15 godina samnom. Macici iz kucnog legla gdje su oba roditelja prisutna bi mi najvise odgovaralo, pa ako netko ima, ili poznaje nekoga tko ima, neka se javi. 🥰
2021 11 28
Najbolje vam je pogledati onda registrirane uzgajivačnice na Sfdh. Prisustvo oba roditelja van saveza nije garancija zdravlja. Ja sam prosle godine kupila macica iz uzgajivačnice, i nažalost kada je došao nakon par dana su krenuli problemi sa zdravljem, I da ne duljim, macic je vraćen uzgajivaču. Kod kućnih legla se isto često desavaju razne bolesti, na prvu nevidljive, ali čisto sumnjam da će ta osoba htjeti prihvatiti bolesnu macu nazad u svoj dom i liječiti je..
2021 11 28
Ja poklanjam sarenke i sivku ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/65070fbf5b0c312d4f395eee806b59cc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/495c2d3883cbc1c36f9ddcc32713a8f0.jpg)
2021 12 01
Kako mislite da traže previše uvjeta? Znači, kastracija /sterilizacija, mreže na prozorima i vratima, vođenje veterinaru po potrebi, izlazak uz nadzor na povodcu... Ako niste sposobni za to, ni ne treba vam mačka, pogotovo dugodlaka.
2021 12 01
> trouhgmyeyes: > Najbolje vam je pogledati onda registrirane uzgajivačnice na Sfdh. > Prisustvo oba roditelja van saveza nije garancija zdravlja. > Ja sam prosle godine kupila macica iz uzgajivačnice, i nažalost kada je došao nakon par dana su krenuli problemi sa zdravljem, I da ne duljim, macic je vraćen uzgajivaču. Kod kućnih legla se isto često desavaju razne bolesti, na prvu nevidljive, ali čisto sumnjam da će ta osoba htjeti prihvatiti bolesnu macu nazad u svoj dom i liječiti je.. Ne usudim se kupovati takve macke, cula sam svasta.
2021 12 01
> IvanaHercegovac: > Kako mislite da traže previše uvjeta? Znači, kastracija /sterilizacija, mreže na prozorima i vratima, vođenje veterinaru po potrebi, izlazak uz nadzor na povodcu... Ako niste sposobni za to, ni ne treba vam mačka, pogotovo dugodlaka. Recimo traze da se udome u Zg i okolicu, ja niti sam u Zg niti u okolici, a u mojoj blizini nema udruga. Isto tako neke udruge povremeno provjeravaju macke, banu ljudima doma itd, to meni ne treba, da me netko kontrolira. Macke obozavam, toliko sam ih vec spasila i nasla im dom, ali evo vec duze nikako da mi neka dode, pa sam odlucila pronaci ju sama. Imala sam kucnu macku, uginula je od nasljedne bolesti, te zato sad pusem na hladno, i ne zelim da mi se ovo opet dogodi. Macka je bila sterilizirana, imamo mrezu na vecini prozora, al u velikoj kuci imamo preko 20 prozora, a pola nikada nikada ni ne otvaramo te nema potrebe imati mrezu na svim prozorima i vratima..
2021 12 01
> malabobi88: > Ja poklanjam sarenke i sivku ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/65070fbf5b0c312d4f395eee806b59cc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/495c2d3883cbc1c36f9ddcc32713a8f0.jpg) Preslatki su!🥰
2021 12 01
Pa naravno da traže. Neće valjda dati bilo kome, pa da opet završi na ulici. I normalno svi traže čupave, a na svakom čošku napuštene mace i psi. Tko želi rasnu, neka kupi i gotovo.
2021 12 01
> Lunolina: > > malabobi88: > > Ja poklanjam sarenke i sivku ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/65070fbf5b0c312d4f395eee806b59cc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/495c2d3883cbc1c36f9ddcc32713a8f0.jpg) > Preslatki su!🥰 Hvala Vam. 🙂
2021 12 02
Žena pita ima li tko određenu vrstu mačića koje ona želi i dobiva odgovor obojan moralizmom i savjetima o udomljavanju. Bože sačuvaj! Neke udruge doista pretjeruju s uvjetima i potpuno razumijem zašto netko ne bi udomljavao preko udruge. Pisalo se više puta o tome. Ponekad se čini da je zahtjevnije udomiti životinjicu nego dijete. Htjela sam pokloniti rescue kavez za veće pse u ispravnom stanju, ali nije bio nov. Zvala sam sve moguće udruge, svaka je našla manu. Kad sam konačno dogovorila preuzimanje s jednom, na dogovoreni dan su otkazali jer im nije bio dovoljno dobar. Inače, novi takav košta +100€. Na kraju sam našla vet. koja životinje spašava mimo udruge, samostalno. Oduševljena i zahvalna je bila. Tak da... Prestanite s moralizmom. Žena ima iskustva.
2021 12 02
> teehee: > Žena pita ima li tko određenu vrstu mačića koje ona želi i dobiva odgovor obojan moralizmom i savjetima o udomljavanju. Bože sačuvaj! > Neke udruge doista pretjeruju s uvjetima i potpuno razumijem zašto netko ne bi udomljavao preko udruge. Pisalo se više puta o tome. Ponekad se čini da je zahtjevnije udomiti životinjicu nego dijete. > Htjela sam pokloniti rescue kavez za veće pse u ispravnom stanju, ali nije bio nov. Zvala sam sve moguće udruge, svaka je našla manu. Kad sam konačno dogovorila preuzimanje s jednom, na dogovoreni dan su otkazali jer im nije bio dovoljno dobar. Inače, novi takav košta +100€. > Na kraju sam našla vet. koja životinje spašava mimo udruge, samostalno. Oduševljena i zahvalna je bila. > Tak da... Prestanite s moralizmom. Žena ima iskustva. Istina... ja sam tak I došla do toga da kupim mačku... neke udruge iz drugih gradova su mi cak govorile da imam u svom gradu udruge i nek od njih udomim.. isto sam prošlo ljeto išla pokloniti novu Purina hranu za macke jednoj udruzi.. nikad nisu došli po nju.
2021 12 02
> teehee: > Žena pita ima li tko određenu vrstu mačića koje ona želi i dobiva odgovor obojan moralizmom i savjetima o udomljavanju. Bože sačuvaj! > Neke udruge doista pretjeruju s uvjetima i potpuno razumijem zašto netko ne bi udomljavao preko udruge. Pisalo se više puta o tome. Ponekad se čini da je zahtjevnije udomiti životinjicu nego dijete. > Htjela sam pokloniti rescue kavez za veće pse u ispravnom stanju, ali nije bio nov. Zvala sam sve moguće udruge, svaka je našla manu. Kad sam konačno dogovorila preuzimanje s jednom, na dogovoreni dan su otkazali jer im nije bio dovoljno dobar. Inače, novi takav košta +100€. > Na kraju sam našla vet. koja životinje spašava mimo udruge, samostalno. Oduševljena i zahvalna je bila. > Tak da... Prestanite s moralizmom. Žena ima iskustva. Hvala vam na normalnom komentaru!😊🙏
2021 12 02
Imate po raznim udrugama cupave, bas sada, predivnih. Moje su cupave obe udomljene preko udruge. Nece vam nitko banit doma 🤣🤣 posaljem svako malo sliku mace da znaju da je sve okej. Udruge koje trose velike novce da bi macke spasile i da budu zdrave i udomljive naravno da nece dati macu bez ikakve provjere. Takoder mace iz udruga nisu zarazne bolesne macke jer svaka nova maca prvo prode karantenu i vet preglede prije nego ju se uvede u prostor s ostalim macama . Imate na fb Zakaj volim mice grupu
2021 12 07
1 2