Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me - možda netko zna?

Pozdrav svima. Prije nekoliko mjeseci na hrt programu bila je jedna dokumentarna gastro emisija. Čini mi se da se radilo o francuskom komentatoru koji je obilazio svjetska mjesta i govorio o raznim delicijama tog kraja. Ja sam uhvatila samo jednu emisiju vezanu za Belgiju u kojoj je isprobavao neke sireve i čokolade. Zna li itko naziv emisije? Nikako ne mogu naći o čemu se radi 🥰 Druga stvar, udaljena sam od Tiska pa ne mogu samo lako prošetati i direktno provjeriti, ali ako netko i to zna: izašao je novi Gloria Glam čašopis i je li se u ovom izdanju dobije neki poklon uz časopis? Hvala svima na pomoći.
2021 12 09
To se sigurno vrti i na 24 Kitchen kanalu.. Koji je od ovih? https://www.24kitchen.com.hr/kuhari
2021 12 09
Nisam ga pronašla među navedenim kuharima. Koliko sam shvatila, taj voditelj nije kuhar, već samo putuje, obilazi barove i restorane i predstavlja jela specifična za mjesto koje je posjetio. Nakon te emisije o Belgiji, u najavi je bilo posjet Aziji. Ali, nisam na vrijeme pogledala naziv emisije i sad nikako ne mogu naći.
2021 12 09
Nemam pojma, valjda će se naći neka ljubiteljica tog žanra koja zna..
2021 12 10