Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Poklanjam odjeću

Ne znam zašto je stara tema obrisana pa pišem opet. Imam puno ženske odjeće od 36 do 42 veličine za pokloniti. Znate li neki dom ili udrugu gdje uzimaju donacije ili ako znate nekog kome treba odjeća? Lokacija Zagreb. Možete mi napisati ovdje ili u poruke. Facebook nemam pa ne mogu pisati tamo po grupama. Najviše ima zimske odjeće, sakoi, haljine, veste, šalovi itd. Odjeća je skroz očuvana, uglavnom nije ni nošeno 😀
2022 01 16
Obrisana je jer ne poklanjanja vrše sve u istu temu u pod forum ostalo. Nema posebnih tema. Obrisati će vam skoro i ovu. Najbolje stavite sliku, 2 u oglas da poklanjate, tako će se viditi. Ja isto dugo poklanjam, jer tema pokloni je na pogrešnom mjestu, na kraju cijelog foruma. Al što ćemo, to su MK.
2022 01 16
Pozdrav, jeste li znali udrugu za donirati?
2022 01 19
Možda u Zg ima ili veći gradovi. Mi u malim sredinama ako nemamo nekoga svog za dati, možeš samo u smeće. A to ne želim
2022 01 19
Trazila sam preko interneta… na nekim stranicama pise da ne uzimaju zbog korone, na jednoj pak pise da odjeca treba biti kemijski ociscena i donjeti potvrdu od ciscenja. To se nikako ne isplati jer ima previse robe. Nekima sam poslala i mail ali nisu nista odgovorili. Svi samo traze novac.
2022 01 21
Takoder i ja poklanjam robu na profilu koja je naznacena, kupac samo placa postarinu😊
2022 04 22
Poklanjam i ja
2023 07 11