Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Restyloh stranica?

Pozdrav drage žene, Zanimaju me vaša iskustva sa prodajom odjeće na restyloh stranici, odnosno bivšoj oblekici. Vidim da se dosta slabo ondje stvari oglašavaju, isti artikli stoje na prvoj stranici po nekoliko dana. Jel itko uspio tamo šta prodati? Čini mi se da žene nisu baš aktivne,nekako su mi krpice,uz sve tehničke probleme, ipak draže. Osobno nisam ništa tamo prodala 🤷‍♀️ imala dva upita bez povratnog odgovora i to je to. Kakva su vaša iskustva?
2022 02 28
Ja sam otvorila profil prije dva mjeseca, ali nikakvog upita. Par upita sam ja poslala i nisam dobila niti jedan odgovor. Čini mi se da nisu članice baš nešto preaktivne. I ono što ste i Vi rekli , na naslovnoj stranici stoje artikli koju su oglašeni i prije tjedan dana. Ne primjećujem da se nešto previše prodaje!
2022 02 28
> AnaFancy: > Ja sam otvorila profil prije dva mjeseca, ali nikakvog upita. Par upita sam ja poslala i nisam dobila niti jedan odgovor. Čini mi se da nisu članice baš nešto preaktivne. I ono što ste i Vi rekli , na naslovnoj stranici stoje artikli koju su oglašeni i prije tjedan dana. Ne primjećujem da se nešto previše prodaje! Ja otvorila profil još krajem 2019te kad je stranica tek napravljena. Stavila 10 artikala, dobila 2 upita u roku tjedan dana, s tim da mi se više te cure nisu javile. I tako s vremenom zaboravila da uopće imam profil tamo, sjetim se prije cca 7 dana i odem na profil, naravno izbrišem artikle jer sam ih ovdje na krpicama već odavno prodala 😅 (znači pune dvije godine nisam dobila niti jedan upit hah) i evo postavim nove artikle ali i pregledi slabo idu. Na čiji god profil odem rijetko se netko uopće i prati a kamoli da ima koju povratnu. 🤷‍♀️
2022 02 28
Ja sam se davno registrirala, imala dosta upita ali nista od prodaje. Ne znam kad sam zadnji put isla na profil. Bolje ide preko grupa na fejsu
2022 03 01
> jelena693: > Ja sam se davno registrirala, imala dosta upita ali nista od prodaje. Ne znam kad sam zadnji put isla na profil. Bolje ide preko grupa na fejsu Činila se kao dobro osmišljena stranica, a sad se čini kao totalno mrtva 🤷‍♀️ na fejsu se još nisam okušala u prodaji, ali čujem dosta dobra iskustva 😁
2022 03 01
Odmah kad je stranica otvorena, stavila par artikala, nikad ni jedan upit. Artikle davno prodala ovdje.
2022 03 05
> Laninkutak: > Odmah kad je stranica otvorena, stavila par artikala, nikad ni jedan upit. Artikle davno prodala ovdje. Znači isto kao i kod mene. Još nisam čula da je itko ostvario suradnju tamo😅
2022 03 05
Evo ja otvorila staru stranicu prije dvije godine oblekica , imala 2,3 upita max , i sad pred neki dan mi došao upit i prodala tamo , nisam ni znala da još uvijek imam profil tamo i totalno zaboravila da je to sada RESTYLOH i da je to aktivna stranica i da je ostalo ono sto sam stavila na oblekica,, dobila na mail poruku ,, ostala totalno iznenađena i još prodala tamo :) tako da nikad neznas :p
2022 03 08
> marichuy: > Evo ja otvorila staru stranicu prije dvije godine oblekica , imala 2,3 upita max , i sad pred neki dan mi došao upit i prodala tamo , nisam ni znala da još uvijek imam profil tamo i totalno zaboravila da je to sada RESTYLOH i da je to aktivna stranica i da je ostalo ono sto sam stavila na oblekica,, dobila na mail poruku ,, ostala totalno iznenađena i još prodala tamo :) tako da nikad neznas :p Eto ima svega. Bome sam i ja u nedjelju navečer dobila upit,i cura kupila odmah dva komada odjeće bez puno filozofiranja. Mislila sam kad sam dobila dva upita od jedne osobe da me zeza haha. Baš sam se obradovala mislila sam da je stranica baš zamrla 😅
2022 03 08
ja sam od 2021 na toj stranici ali apsulutno više prodam na krpicama nego tamo.. jedva da se pojave par upita u ovih dvije godine skoro kako sam tamo, no uspjela sam samo jednu stvar tamo prodati... za sada.. krpice su mi nekako bolje
2022 03 18
Lioness, čudo je i da ste jednu stvar uspjeli prodati s obzirom na aktivnost korisnica. Ali eto držimo si fige da i tamo kapne koja prodaja 😁
2022 03 18
Ja sam se pokušala registrirati ali uopće ne funkcionira... hm.
2022 03 20
> LorenaT: > Ja sam se pokušala registrirati ali uopće ne funkcionira... hm. Provjeri spam mail ili neželjenu poštu, tamo im ode prvi mail gdje treba potvrditi registraciju.
2022 03 20
> Tihana2509: > > jelena693: > > Ja sam se davno registrirala, imala dosta upita ali nista od prodaje. Ne znam kad sam zadnji put isla na profil. Bolje ide preko grupa na fejsu > Činila se kao dobro osmišljena stranica, a sad se čini kao totalno mrtva 🤷‍♀️ na fejsu se još nisam okušala u prodaji, ali čujem dosta dobra iskustva 😁 Evo moje iskustvo sa marketplaceom (Facebook). Ukratko, imam iste stvari na Krpicama i tamo i mogu reci da sve sto prodam, prodam preko Marketplacea. Em imam upita, em pregleda...znala sam dobit uplatu odmah isti dan, te sam kupcu mogla poslati robu odmah isti dan. Trenutno mi je najbolja platforma za prodaju
2022 04 07