Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prekvalifikacija

Pozz cure ,imam pitanje naime razmisljam o prekvalifikaciji za Zdr.laboratorijskog tehničara ,po struci sam med.sestra ,zanima me da li je neka od vas isla na prekvalifikaciju ,kako to funkcionira?Receno mi je da bi morala neke predmete polagati tj razliku ,dvoumim se obzirom da radim pa ce mi mozda bit vremenski dosta stisnuto jer moram putovati iz jednog grada u drugi na predavanja,a uz to imam i malo dijete 😃 Svaki savjet i informacija bi mi dobro dosla 💪☺️
2022 04 21
Poz ovisi i o Učilištu ,najbolje ići se upisati kod onih koji imaju već godinama iskustvo jer su profesionalniji,dobiješ na uvid koliko što i sve poslijepodne su većinom predavanja ,jer ima ih dostq koji rade,nije teško lakše puno nego Srednja sretno...
2022 04 21
> EMINNAD: > Poz ovisi i o Učilištu ,najbolje ići se upisati kod onih koji imaju već godinama iskustvo jer su profesionalniji,dobiješ na uvid koliko što i sve poslijepodne su većinom predavanja ,jer ima ih dostq koji rade,nije teško lakše puno nego Srednja sretno... Hvalaa puno ☺️
2022 04 22
> nedamaric1608: > Pozz cure ,imam pitanje naime razmisljam o prekvalifikaciji za Zdr.laboratorijskog tehničara ,po struci sam med.sestra ,zanima me da li je neka od vas isla na prekvalifikaciju ,kako to funkcionira?Receno mi je da bi morala neke predmete polagati tj razliku ,dvoumim se obzirom da radim pa ce mi mozda bit vremenski dosta stisnuto jer moram putovati iz jednog grada u drugi na predavanja,a uz to imam i malo dijete 😃 > Svaki savjet i informacija bi mi dobro dosla 💪☺️ Moja sestra je zavrsila za Farmaceutskog tehn. u Studium ucilistu ako se dobro sjecam trajalo je oko godinu dana polagala je razliku predmeta pa se prema tome i formira cijena a ti posto si medicinske struke vjer imas vecinu pa to sa njima vidis sta traze.:) ugl jako pozitivno iskustvo bar sto se nje i tog ucilista tice
2022 04 22
> nedamaric1608: > Pozz cure ,imam pitanje naime razmisljam o prekvalifikaciji za Zdr.laboratorijskog tehničara ,po struci sam med.sestra ,zanima me da li je neka od vas isla na prekvalifikaciju ,kako to funkcionira?Receno mi je da bi morala neke predmete polagati tj razliku ,dvoumim se obzirom da radim pa ce mi mozda bit vremenski dosta stisnuto jer moram putovati iz jednog grada u drugi na predavanja,a uz to imam i malo dijete 😃 > Svaki savjet i informacija bi mi dobro dosla 💪☺️ Bit ce i povoljnije jer se radi o prekvalifikaciji, a ne o doskolovavanju. Polazete razliku predmeta za sve 4 godine. Na predavanja niste duzni ici, a na ispite normalno morate izaci. Izuzev ako je neka prakticna nastava u pitanju onda bi bilo dobro vidjet. Moj savjet je da se pojavite prvi dan i pokupite brojeve svih polaznika(barem onih koji misle stalno dolazit) i da Vas obavijeste sta ste radili taj dan. A mogli bi i whatsupp grupu otvorit pa onda si tu razmjenjujete sa niima iskustva Svako uciliste ce Vam to detaljnije pojasnit, a na svakom mislim da imate i popis predmeta negdje pa cete odmah znat koliko morate polozit. Sretno
2022 04 22
> fashionbarbie55: > > nedamaric1608: > > Pozz cure ,imam pitanje naime razmisljam o prekvalifikaciji za Zdr.laboratorijskog tehničara ,po struci sam med.sestra ,zanima me da li je neka od vas isla na prekvalifikaciju ,kako to funkcionira?Receno mi je da bi morala neke predmete polagati tj razliku ,dvoumim se obzirom da radim pa ce mi mozda bit vremenski dosta stisnuto jer moram putovati iz jednog grada u drugi na predavanja,a uz to imam i malo dijete 😃 > > Svaki savjet i informacija bi mi dobro dosla 💪☺️ > Moja sestra je zavrsila za Farmaceutskog tehn. u Studium ucilistu ako se dobro sjecam trajalo je oko godinu dana polagala je razliku predmeta pa se prema tome i formira cijena a ti posto si medicinske struke vjer imas vecinu pa to sa njima vidis sta traze.:) ugl jako pozitivno iskustvo bar sto se nje i tog ucilista tice Tamo i ja planiram ici tako da super mi je ovako cuti neku dobru info za to uciliste ☺️ Da li je morala odrađivati i staz ili je dovoljna praksa bila?
2022 04 22
> kkorina: > > nedamaric1608: > > Pozz cure ,imam pitanje naime razmisljam o prekvalifikaciji za Zdr.laboratorijskog tehničara ,po struci sam med.sestra ,zanima me da li je neka od vas isla na prekvalifikaciju ,kako to funkcionira?Receno mi je da bi morala neke predmete polagati tj razliku ,dvoumim se obzirom da radim pa ce mi mozda bit vremenski dosta stisnuto jer moram putovati iz jednog grada u drugi na predavanja,a uz to imam i malo dijete 😃 > > Svaki savjet i informacija bi mi dobro dosla 💪☺️ > Bit ce i povoljnije jer se radi o prekvalifikaciji, a ne o doskolovavanju. Polazete razliku predmeta za sve 4 godine. Na predavanja niste duzni ici, a na ispite normalno morate izaci. Izuzev ako je neka prakticna nastava u pitanju onda bi bilo dobro vidjet. Moj savjet je da se pojavite prvi dan i pokupite brojeve svih polaznika(barem onih koji misle stalno dolazit) i da Vas obavijeste sta ste radili taj dan. A mogli bi i whatsupp grupu otvorit pa onda si tu razmjenjujete sa niima iskustva > Svako uciliste ce Vam to detaljnije pojasnit, a na svakom mislim da imate i popis predmeta negdje pa cete odmah znat koliko morate polozit. Sretno Hvala Vam puno ☺️
2022 04 22