Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pomoć- tramvaj Zagreb

Pozdrav krpičarke, dugo me nije bilo na krpicama a još duže u Zagrebu. Molila bih vas za pomoć oko tramvaja. Smješteni ćemo biti kod HNB. 1. Koji brojevi tramvaja voze od autobusnog kolodvora do HNB i nazad? 2. Koji brojevi tramvaja voze od HNB do Maksimira i nazad? 3. Koji brojevi tramvaja voze od HNB do Z Centar Zagreb i nazad? 4. Plaća li dijete od 6 godina kartu tj. mora li ju imati u tramvaju? 5. Koji je najpovoljniji taxi u Zagrebu ako nam ustreba? 6. Manje bitno od svega gore ali ako stignete preporučite- povoljni i s ok klopom restorančići za obitelj s djecom u centru tj.u blizini smještaja. Hvala što ste odvojile vrijeme za čitanje i naravno ako znate i udjelite savjet još više hvala🙂
2022 05 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b142b6469a5f2b5bf58059df81cc0b2a.jpg) Tu Vam je odgovor na pitanja 1.-3. Samo tu na Krpicama je losa kvaliteta slika kad se uploada i ne da mi staviti link pa sami ukucajte u trazilicu “mreza tramvaja” i nadite ovu fotku. 5. Ja sam uvijek koristila Uber ili Cameo. Pogledala bi na aplikacijama koja je cijena jednog i drugog u tom trenutku pa bi odlucila koga zvati 6. Nokturno u Skalinskoj povise Dolca. Na njihovom webu imate menu s cijenama. Po meni cete tesko negdje drugdje proci jeftinije, a hrana je ok.
2022 05 09
4. Klinci 7+ god trebaju kartu, mlađi ne .
2022 05 09
imate inbox
2022 05 09
google maps je povezan sa zetom pa ako ukucate lokaciju pokazat ce vam rute kako da dodete tamo
2022 05 09
do z centar nema tramvaj, od zadnje stanice je udaljen cca 7 minuta pjesice ovisi kako brzo hodate
2022 05 09
Preporucam Bolt taxi, cesto imaju popuste Plus, za prvu voznju trazite nekog da vam posalje svoj referral kod pa dobijete tipa 35 kn popusta. Mozete kombinirati tako pa stvarno nije skupo Do Z centra mozete tramvajem 5 ili 17, idu pored HNB, do stanice Precko pa pjesice, nije daleko, takoreci, ima jedno krizanje A odgovor i na ostala pitanja su tramvaj 5 i 17 Slazem se i za Nocturno, u toj ulici ima i La struk, gdje mozete pojesti dobre strukle. Od ostalog, ovisi sto vam se jede, u centru se da naci svega, meni je super srilankanski restoran u Tkalcicevoj
2022 05 09
Hvala svima na odvojenom vremenu i savjetu❤️
2022 05 10
Ako vam treba kod za Bolt mogu vam ja poslati. Javite se samo porukom. 😊
2022 05 11
Do Z centra odite taksijem jer cete imati pet dana jahanja do tamo i nazad.
2022 05 12