Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

PROCEDURA PRIJE SLANJA PAKETA

> Boston: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f08305db437c5de8eed9b78c81ff0cc4.jpg) > Danas mi je stigao parfem u ovom paketiću a onda u s kutiji. Baš me razveselilo i uljepšao dan. Lijepo je kad se netko stvarno potrudi. Jednom prilikom sam dobila parfem samo ubačen u s paket bez ičega. Sreća pa se nije oštetio. Ovo je za svaku pohvalu 👏😊
2022 05 20
Prekrasno. 🥰
2022 05 20
> katarinaat: > Lijep pozdrav svima. > Zanima me koji su neki vaši "rituali" odnosno procedura koje se držite prije nego li pošaljete paket u smislu dal odjeću prije osvježite, ubacite li neku porukicu u paket itd?. Hvala svima na odgovoru. Obično sve uredno spakujem i napisem porukicu zahvale jer smatram da je lijepa gesta.
2022 05 29
> honey.sugar: > Obično sve uredno spakujem i napisem porukicu zahvale jer smatram da je lijepa gesta. ... nakon toga dobijem poruku "želim to" pa se registriram na novi profil na Krpicama. Otprilike kao Benjamin Button.
2022 05 30
Pozz svima, Nova sam na Moje krpice, pa me zanima kako funkcionira kupnja i prodaja. Da li kupac prvo uplati iznos odjeće pa onda prodavač šalje, i naknadno vezano za poštarinu se dogovore tko snosi troškove, ili kupac čeka da mu stigne paket pa onda tek uplati iznos zajedno s postarinom prodavaču? Ili na koji se već način dogovarate? Uglavnom, kupi-prodaja se temelji na povjerenju? Imala sam neugodno iskustvo preko Njuškala i radilo se o većem iznosu novaca, tako da želim biti oprezna. Ispričavam se na gnjavazi pitanjem. Unaprijed hvala na odgovoru.
2023 08 11
1 2