Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

AliExpress Dispute

Pozdrav, Naručila sam nešto s Aliexpressa još u 3.mjesecu. Pošiljka je zapela još u 3.mjesecu negdje i očigledno je da neću dobiti plaćeni artikl. Otvorila sam dispute čim mi je to bilo moguće po isteku predviđenog roka za dostavu 1.6. Seller je, klasika, odgovorio da moli za strpljenje te da zatvorim dispute i pričekam da mi stigne artikl blabla, što sam ja odbila. Potom je Aliexpress preuzeo dispute i odgovorio mi da se moja žalba odbija jer još nije prošao rok za dostavu. AliExpress's decision:: After checking the tracking information, this order is still within purchase protection time, please be patience waiting for the international package. Imam rok od 10 dana da im odgovoriim, a imam samo opciju Cancel Request?! Je li netko bio u ovoj situaciji? Pretpostavljam da ako ne odgovorim u navedenom roku će mi samo zatvoriti dispute. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/acabc473bd58dab62371fcf48615b96a.jpg)
2022 06 05